Cseh Kupa
Csehország 124 csapat
-
2004.03.17.
17:00 2 : 0
-
2004.03.17.
15:00 2 : 0
-
2004.03.17.
15:00 0 : 2
-
2004.03.24.
17:00 1 : 0
-
2004.04.07.
16:30 2 : 1
-
2004.04.15.
17:00 1 : 3
-
2004.04.14.
19:00 2 : 0
-
2004.04.14.
16:25 1 : 0
-
2004.05.12.
16:25 1 : 0
-
2004.05.12.
19:00 2 : 1
-
2004.05.18.
16:25 2 : 1
Cseh Kupa tabella
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Třeboň | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
- | Kolín Mogul | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Libuš | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Krč | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 |
- | Čelákovice | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:5 | +1 |
- | Břevnov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Ždírec n. Doubr. | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
- | Chrudim AFK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Kohoutovice | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Bystrc | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 |
- | Poštorná | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Morkovice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Drnovice | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | +4 |
- | Vyšehrad | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Admira Praha FK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | FC Silon Táborsko | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Vejprnice | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Strakonice | - | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Klatovy | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Bohemians Praha | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
- | Týniště n. Orlicí | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
- | Hradec Králové | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
- | Náchod | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
- | Semily | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Choceň | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 |
- | Letohrad | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Velim | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 |
- | Bystřice p.H. | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Hulín | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:10 | -7 |
- | SK Sigma Olomouc | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:3 | +7 |
- | Slavia Praha | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 |
- | SFC Opava | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
- | Baník Ostrava | - | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:4 | +5 |
- | České Budějovice | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
- | Žižkov Viktoria | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 |
- | Zlín | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:2 | +8 |
- | FK Příbram | - | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | +2 |
- | Teplice | - | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Viktoria Plzeň | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Jablonec | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:2 | +5 |
- | Blšany | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | +6 |
- | Sparta Praha | - | 6 | 6 | 0 | 0 | 14:2 | +12 |
- | Znojmo | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Lipník | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Hranice SK | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Králová | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Uničov | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | +6 |
- | Zábřeh | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Horka na Moravě | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Prostějov | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 |
- | Mokré Lazce | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 |
- | Hlučín | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Město Albrechtice | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 |
- | Rýmařov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Třebíč Slavia | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Dolní Benešov | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
- | Tábor FK | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 |
- | Slovácko 1. FC | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Vacenovice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Břeclav | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 |
- | Uherský Brod | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:9 | 0 |
- | Brumov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Velké Losiny | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | -4 |
- | Velké Karlovice | - | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
- | Valašské Meziříčí | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | -6 |
- | Vítkovice - nemocnice | - | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
- | Orlová | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Hořovice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 |
- | Bohemians Praha (původní) | - | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
- | Doubravka | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Brno | - | 4 | 3 | 0 | 1 | 15:2 | +13 |
- | Bystřice pod Pernštejnem | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 |
- | Český Dub | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | -1 |
- | Slovan Liberec | - | 5 | 4 | 0 | 1 | 13:3 | +10 |
- | Stříbrná Skalice | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Lokomotiva Vltavín | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Trstěnice | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
- | Cheb Union | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Nový Bydžov | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
- | Předměřice nad Labem | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Stolany | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Pardubice FK | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | -3 |
- | Rumburk | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
- | Nový Bor | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
- | Pěnčín | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Kladno SK | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 |
- | Dobrovice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 |
- | Karlovy Vary Slavia | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
- | Frýdek-Místek VP | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Benešov | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 |
- | Rakovník | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 |
- | Ovčáry | - | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
- | Roudnice | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 |
- | Chomutov | - | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 |
- | Blšany B | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:7 | -4 |
- | Ústí n. Labem | - | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:4 | +8 |
- | Litvínov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 |
- | Varnsdorf | - | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 |
- | Český Těšín | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 |
- | Třinec | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
- | Kamenný Újezd | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
- | Albrechtice Baník | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 |
- | Mladá Boleslav | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:1 | +5 |
- | Mutěnice | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:10 | -5 |
- | Kroměříž | - | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
- | Vyškov | - | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 |
- | Kyjov | - | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 |
- | Bludov | - | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:5 | +2 |
1 | Most | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | +4 |
2 | Olomouc HFK | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | +7 |
3 | Prachatice | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 |
4 | Xaverov | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | -1 |
5 | Vítkovice | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | +5 |
6 | Jihlava | 3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:3 | +10 |
7 | Pardubice FK AS | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 |
8 | Kunovice | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 |
117 | Slavičín | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 |
118 | Dětmarovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |
119 | Ústí n. Orlicí | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 |
120 | Lipová | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | +3 |
121 | Chanovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
122 | Sibřina | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 |
123 | Kadaň | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
124 | 1. Valašský FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 |
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uherský Brod | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
2 | Velké Karlovice | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
3 | Choceň | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7:0 | +7 |
4 | Bludov | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
5 | Čelákovice | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
6 | Český Dub | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
7 | Sparta Praha | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
8 | Ústí n. Labem | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | +5 |
9 | Mutěnice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
10 | Baník Ostrava | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
11 | Trstěnice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
12 | Nový Bydžov | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
13 | Rumburk | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
14 | Jihlava | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
15 | Třeboň | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
16 | Hulín | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
17 | FK Příbram | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
18 | Uničov | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
19 | Mokré Lazce | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
20 | Město Albrechtice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
21 | Vítkovice - nemocnice | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
22 | Blšany B | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
23 | Vyškov | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3:0 | +3 |
24 | Slavičín | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
25 | Bystrc | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
26 | Drnovice | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
27 | Třebíč Slavia | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
28 | Tábor FK | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
29 | Břeclav | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
30 | Slovan Liberec | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
31 | Stříbrná Skalice | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
32 | Pardubice FK | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
33 | Karlovy Vary Slavia | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:0 | +2 |
34 | Rakovník | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
35 | Český Těšín | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
36 | Albrechtice Baník | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
37 | Ždírec n. Doubr. | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
38 | Kohoutovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
39 | Morkovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
40 | Vejprnice | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
41 | Strakonice | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1:0 | +1 |
42 | Klatovy | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
43 | Týniště n. Orlicí | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
44 | Náchod | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
45 | Velim | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
46 | Zábřeh | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
47 | Dolní Benešov | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
48 | Vacenovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
49 | Hořovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
50 | Doubravka | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
51 | Pěnčín | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
52 | Ovčáry | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
53 | Litvínov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
54 | Varnsdorf | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
55 | Prachatice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
56 | Ústí n. Orlicí | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
57 | Kolín Mogul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
58 | Libuš | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
59 | Krč | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
60 | Břevnov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
61 | Chrudim AFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
62 | Poštorná | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
63 | Vyšehrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
64 | Admira Praha FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
65 | FC Silon Táborsko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
66 | Bohemians Praha | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
67 | Hradec Králové | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
68 | Semily | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
69 | Letohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
70 | Bystřice p.H. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
71 | SK Sigma Olomouc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
72 | Slavia Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
73 | SFC Opava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
74 | České Budějovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
75 | Žižkov Viktoria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
76 | Zlín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
77 | Teplice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
78 | Viktoria Plzeň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
79 | Jablonec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
80 | Blšany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
81 | Znojmo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
82 | Lipník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
83 | Hranice SK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84 | Králová | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85 | Horka na Moravě | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86 | Prostějov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87 | Hlučín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88 | Rýmařov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89 | Slovácko 1. FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90 | Brumov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91 | Velké Losiny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92 | Valašské Meziříčí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93 | Orlová | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94 | Bohemians Praha (původní) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
95 | Brno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96 | Bystřice pod Pernštejnem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
97 | Lokomotiva Vltavín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
98 | Cheb Union | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
99 | Předměřice nad Labem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
100 | Stolany | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
101 | Nový Bor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
102 | Kladno SK | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
103 | Dobrovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
104 | Frýdek-Místek VP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
105 | Benešov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
106 | Roudnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
107 | Chomutov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
108 | Třinec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
109 | Kamenný Újezd | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
110 | Mladá Boleslav | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
111 | Kroměříž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
112 | Kyjov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
113 | Most | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 |
114 | Olomouc HFK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
115 | Xaverov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
116 | Vítkovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
117 | Pardubice FK AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
118 | Kunovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
119 | Dětmarovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
120 | Lipová | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
121 | Chanovice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
122 | Sibřina | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
123 | Kadaň | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
124 | 1. Valašský FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
# | Csapat | P | LM | Ny | D | V | RG:KG | GA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Xaverov | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:4 | +6 |
2 | Jihlava | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
3 | Vítkovice | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
4 | Olomouc HFK | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
5 | Prachatice | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
6 | Most | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
7 | Kunovice | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:5 | -1 |
8 | Pardubice FK AS | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 |
9 | Brno | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 15:2 | +13 |
10 | Slovan Liberec | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 11:3 | +8 |
11 | Hradec Králové | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:1 | +10 |
12 | SK Sigma Olomouc | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10:3 | +7 |
13 | Drnovice | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
14 | Zlín | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | +8 |
15 | Sparta Praha | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
16 | Uničov | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | +9 |
17 | Hulín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
18 | Pardubice FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
19 | Mutěnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:0 | +10 |
20 | Chomutov | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
21 | Ústí n. Labem | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:3 | +6 |
22 | Český Dub | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9:1 | +8 |
23 | Tábor FK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
24 | Uherský Brod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:0 | +9 |
25 | Jablonec | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8:2 | +6 |
26 | Blšany | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | +6 |
27 | Bohemians Praha (původní) | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | +7 |
28 | Prostějov | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 |
29 | Baník Ostrava | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | +4 |
30 | Velim | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
31 | Rakovník | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 |
32 | Blšany B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
33 | Mladá Boleslav | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
34 | Lipová | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 |
35 | Kohoutovice | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6:2 | +4 |
36 | Ždírec n. Doubr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
37 | Týniště n. Orlicí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
38 | FK Příbram | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | +6 |
39 | Dolní Benešov | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
40 | Hořovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
41 | Dobrovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
42 | Žižkov Viktoria | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 |
43 | Teplice | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 |
44 | Viktoria Plzeň | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | +2 |
45 | SFC Opava | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
46 | Strakonice | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
47 | Zábřeh | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
48 | Břeclav | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 |
49 | Varnsdorf | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 |
50 | Choceň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
51 | Králová | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
52 | Horka na Moravě | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
53 | Město Albrechtice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
54 | Bystřice pod Pernštejnem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
55 | Rumburk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
56 | Bludov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:0 | +5 |
57 | Slovácko 1. FC | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4:4 | 0 |
58 | Bohemians Praha | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
59 | Kladno SK | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 |
60 | Krč | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
61 | Čelákovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
62 | Morkovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
63 | Náchod | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
64 | Třebíč Slavia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
65 | Nový Bydžov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
66 | Český Těšín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
67 | Slavičín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
68 | Kadaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
69 | 1. Valašský FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4:0 | +4 |
70 | Benešov | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 |
71 | Klatovy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
72 | Mokré Lazce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
73 | Velké Karlovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
74 | Doubravka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
75 | Stříbrná Skalice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
76 | Trstěnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
77 | Stolany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
78 | Karlovy Vary Slavia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
79 | Kamenný Újezd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
80 | Albrechtice Baník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
81 | Vyškov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
82 | Ústí n. Orlicí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
83 | Chanovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
84 | Sibřina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3:0 | +3 |
85 | Velké Losiny | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:6 | -4 |
86 | Admira Praha FK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
87 | Předměřice nad Labem | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:4 | -2 |
88 | Orlová | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2:3 | -1 |
89 | Slavia Praha | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 |
90 | Třeboň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
91 | Libuš | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
92 | Vejprnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
93 | Vacenovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
94 | Vítkovice - nemocnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
95 | Pěnčín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
96 | Litvínov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
97 | Dětmarovice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:0 | +2 |
98 | Valašské Meziříčí | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:7 | -6 |
99 | Kolín Mogul | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
100 | Brumov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
101 | Kyjov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:4 | -3 |
102 | FC Silon Táborsko | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
103 | Letohrad | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
104 | Nový Bor | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:3 | -2 |
105 | Břevnov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
106 | Semily | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
107 | Lipník | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1:2 | -1 |
108 | Lokomotiva Vltavín | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:2 | -1 |
109 | Vyšehrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
110 | České Budějovice | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:0 | +1 |
111 | Ovčáry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:0 | +1 |
112 | Bystřice p.H. | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
113 | Hlučín | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
114 | Rýmařov | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
115 | Cheb Union | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:3 | -3 |
116 | Poštorná | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
117 | Frýdek-Místek VP | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
118 | Třinec | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:2 | -2 |
119 | Chrudim AFK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
120 | Bystrc | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
121 | Znojmo | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
122 | Hranice SK | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
123 | Roudnice | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:1 | -1 |
124 | Kroměříž | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:1 | -1 |
- P
- Pontszám
- LM
- Lejátszott mérkőzések
- Ny
- Megnyert mérkőzések
- D
- Döntetlenek
- V
- Vereségek
- RG:KG
- Rúgott Gólok:Kapott Gólok
- GA
- Gólkülönbség
- Kieső hely
Csehország Cseh Kupa statisztikák
Üdvözlünk a csehországi Cseh Kupa bajnokság 2003/2004 statisztikai áttekintőjében, ahol a legizgalmasabb és legfontosabb adatokat mutatjuk be a verseny aktuális állásáról. Ez a szezon már most sok emlékezetes pillanatot tartogatott, és a csapatok közötti küzdelem izgalmasabb, mint valaha.
Áttekintés
- A tabellát jelenleg Třeboň vezeti - ponttal. Őket követi Kolín Mogul, - ponttal.
- Sparta Praha sorozatban megnyerte az utolsó 6 mérkőzését.
- Strakonice 4 mérkőzés óta nem nyert meg egyet sem.
- Sparta Praha 6 mérkőzés óta nem játszott döntetlent.
- Sparta Praha nem szenvedett vereséget az utolsó 6 meccsén.
- Uničov sorozatban 2.5 gól fölötti mérkőzéseket játszott az utolsó 4 meccsén.
- Třeboň van a legjobb formában az utolsó 5 mérkőzés alapján: 0, ezek eredményei így alakultak:
- Az átlag gólok száma mérkőzésenként ebben a szezonban 3.48 gól.
- A mérkőzések 66.39%-a 2.5 gól fölött volt.
- Brno lőtte a legtöbb gólt: 15, ez átlagban 3.8 gólt jelent mérkőzésenként.
- Strakonice rendelkezik a legtöbb underes mérkőzéssel (3), miközben Baník Ostrava játszotta a legtöbb overes mérkőzést (4)
Cseh Kupa 2003/2004 menetrend
Lapozd végig a teljes szezon menetrendjét. Ismerd meg mikor fog játszani kedvenc csapatod ebben a bajnokságban. A foci menetrend kiváló eszköz a futballrajongók számára, hogy mindig a legfrissebb és legfontosabb információkhoz jussanak a kedvenc sportjukról.
Cseh Kupa eredmények
Fedezd fel a csapatok korábbi eredményeit a bajnokságban. Hasonlítsd össze a kedvenc csapataid eredményeit. A menetrend és az eredmények is lapozhatóak fordulónként vagy heti bontásban is.
Cseh Kupa sorozatok
Érdekel melyik csapat van jelenleg nyerési sorozatban? Vagy éppen a döntetlen sorozatok érdekelnek? Ezek mind fontos adatok lehetnek egy sportfogadó vagy akár átlagos sportrajongó számára. Sokan szeretik követni a vereség sorozatokat is azzal a logikával, hogy egy ilyen sorozat nem tarthat örökké, és valamikor megszakad.
Cseh Kupa tabella és táblázatok
Megtalálod a teljes bajnokság tabelláját, a csapatok pontszámaival, rúgott és kapott gólok számával, és természetesen a gólaránnyal együtt.
Cseh Kupa 2003/2004 foci statisztikák
Rendezhető táblázat formájában találod meg a csapatok statisztikáit, mint az alatt/fölött mérkőzések számát, az átlag gólok számát mérkőzésenként és az összes gólók számát is. A táblázat elérhető összesített illetve hazai és vendég bontásban is.
A forma táblázatban követheted a csapatok utolsó 5 mérkőzésen nyújtott teljesítményét és a hozzá tartozó forma számokat, mely alapján könnyebben tippelhetsz a következő mérkőzésre.