szo, 2023 január 28. @ 04:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Banbury United vs. Coalville

Összehasonlitás ezzel

FA Trophy 2022/2023


Banbury United


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2022.11.19 Banbury United 6 : 0 Stowmarket Town 1.50 4.21 4.83
3 2022.12.20 Banbury United 4 : 3 Bognor Regis Town 1.59 3.93 4.70
4  2023.01.31 Banbury United - : - Coalville 2.03 3.50 2.93


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 27

Coalville


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2022.10.08 Coalville 4 : 1 Ilkeston Town 2.01 3.91 2.87
1 2022.10.29 Dunston UTS 1 : 3 Coalville 4.51 4.08 1.55
2 2022.11.19 Coalville 2 : 0 Hednesford 1.58 3.79 4.56
3 2022.12.20 Chesterfield 1 : 3 Coalville 1.62 3.96 4.24
4  2023.01.31 Banbury United - : - Coalville 2.03 3.50 2.93


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 50

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -9
Teljes -23
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Banbury United

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 6.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 23.08% (3/13)
Második 76.92% (10/13)

Coalville

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 100% (4/4)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 0.75
Gól/játék 3.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 2 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (4/4) 100% (4/4)
Döntetlen 0% (0/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 0% (0/4)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (6/15)
Második 60% (9/15)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Boldmere St. Michaels 2 1 1 0 5:4 +1 0 1 1 =1
2 Poole Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Chippenham Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
4 Woking 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Alvechurch 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
6 North Leigh 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
7 Leatherhead 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Worksop 4 3 0 1 8:4 +4 0 1 3 -1
9 Sheppey United 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
10 Sittingbourne 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
11 Buxton 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
12 Runcorn 5 4 0 1 11:8 +3 0 0 5 -1
13 Littlehampton Town 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
14 Lincoln United 3 1 1 1 5:6 -1 0 1 2 -1
15 Leiston 5 3 1 1 9:9 0 0 1 4 -1
16 Wealdstone 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Haringey Borough 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
18 Newcastle Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Cheshunt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Wrexham 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
21 Braintree Town 3 1 1 1 3:3 0 0 2 1 -1
22 Barnet 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
23 Hadley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Beaconsfield SYCOB 3 1 2 0 5:3 +2 0 1 2 =1
25 Solihull 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
26 Farsley 3 2 1 0 12:5 +7 0 0 3 +1
27 Ossett United 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
28 VCD Athletic 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Horsham 2 1 0 1 4:5 -1 0 1 1 -1
30 Hornchurch 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
31 Dereham Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
32 Oxford City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Marlow 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
34 Glossop North End 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Coleshill Town 2 1 1 0 7:6 +1 0 0 2 =1
36 Southall 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
37 Hinckley 3 1 1 1 5:6 -1 0 2 1 -1
38 Consett 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
39 Chertsey Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Sutton Coldfield Town 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
41 Boston Utd. 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
42 AFC Dunstable 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 -1
43 Great Wakering Rovers 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 East Thurrock United 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
45 Hereford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Dunston UTS 4 2 1 1 6:4 +2 0 1 3 -1
47 Hebburn Town 3 2 0 1 6:4 +2 0 0 3 -1
48 Corby Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Whitby 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 North Shields 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
51 South Shields 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
52 Gloucester City 2 0 0 2 1:6 -5 0 1 1 -2
53 Guiseley 4 3 0 1 6:2 +4 0 3 1 -1
54 Three Bridges 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
55 Matlock Town 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
56 Wingate & Finchley 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
57 Tiverton 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
58 Basford United 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
59 Harrow Borough 4 3 1 0 10:5 +5 0 1 3 +3
60 East Grinstead Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
61 Thame United 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
62 Merthyr 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Scarborough 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Haywards Heat Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Bideford 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
66 Brackley Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Stalybridge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Chichester City 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Chatham Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
70 Hemel Hempstead Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
71 Stafford Rangers 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
72 South Park 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Bedworth United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Ilkeston Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Hayes 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
76 Kings Langley 3 2 0 1 4:3 +1 0 1 2 -1
77 Kidsgrove Athletic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
78 Tonbridge Angels 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
79 Chesterfield 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Bromley 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
81 Telford 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
82 Sevenoaks Town 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
83 Bishop's Cleeve 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Clitheroe 3 2 1 0 8:4 +4 0 0 3 =1
85 Bridlington 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Peterborough Sports 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 =1
87 Hartley Wintney 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
88 Eastleigh 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
89 Salisbury 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Berkhamsted Town 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
91 Bury Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Dover Athletic 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
93 Long Eaton United 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
94 Barwell 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Warrington Rylands 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
96 Redditch 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
97 Notts County 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
98 Brightlingsea Regent 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Sholing 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Eastbourne 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
101 Torquay 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
102 Hullbridge Sports 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Dulwich Hamlet 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Harlow Town 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
105 Aldershot 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
106 Walthamstow 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Bamber 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
109 Gainsborough 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
110 Hanley Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Atherton Collieries 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Witham Town 3 2 0 1 3:2 +1 0 2 1 -1
113 Bradford Park Avenue 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Marske United 5 3 1 1 9:11 -2 0 1 4 -1
115 Truro City 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
116 Chesham United 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
117 Halesowen Town 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
118 Herne Bay 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Whitehawk 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 =1
120 Hanwell Town 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
121 Cinderford Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Ramsgate 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Farnborough 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
124 Cray Valley PM 3 2 1 0 11:6 +5 0 0 3 =1
125 Daventry Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Gateshead 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
127 Welling 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
128 Stockton Town 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
129 Thatcham Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
130 Northwood 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Hednesford 3 2 0 1 8:7 +1 0 1 2 -1
132 Winchester City 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
133 Lowestoft Town 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
134 Stourbridge 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
135 Bath City 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
136 Hertford Town 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
137 Hythe Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Walton & Hersham 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
139 York 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
140 Cray Wanderers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Halifax 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 City of Liverpool 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Ashford Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
144 Hungerford Town 3 2 1 0 5:3 +2 0 0 3 +1
145 Folkestone 4 1 3 0 5:3 +2 0 2 2 =2
146 Bedfont Sports 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
147 Trafford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Ware 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
149 Shildon 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 Royston Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
151 Dartford 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
152 Burgess Hill Town 4 2 1 1 8:8 0 0 1 3 -1
153 Maidenhead United 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
154 St Ives Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
155 Loughborough Dynamo 3 1 1 1 4:3 +1 0 1 2 -1
156 Hashtag United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Hyde United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Rushden 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
159 Bowers & Pitsea 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Frome Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Chasetown 4 2 1 1 6:4 +2 0 2 2 -1
162 Yeovil 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
163 Slimbridge 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Aveley 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
165 Uxbridge 6 4 1 1 13:10 +3 0 2 4 -1
166 Worthing 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
167 Coggeshall Town 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
168 Hanworth Villa 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
169 Workington 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Grantham Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Shepshed Dynamo 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
172 Bootle 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
173 Curzon Ashton 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
174 Dorchester 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Fylde 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
176 Concord Rangers 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
177 Harborough Town 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
178 Billericay Town 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
179 Cleethorpes Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Bedford T. 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Colne 5 4 0 1 12:5 +7 0 1 4 -1
182 Maldon & Tiptree 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Cirencester Town 3 2 0 1 8:8 0 0 0 3 -1
184 Margate 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Tavistock 5 4 0 1 8:4 +4 0 2 3 -1
186 Barton Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Witton Albion 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
188 Slough 2 1 0 1 3:1 +2 0 1 1 -1
189 Sutton Common Rovers 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Tilbury 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Maidstone United 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
192 Gresley Rovers 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Melksham Town 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
194 Paulton Rovers 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
195 Skelmersdale United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Taunton Town 3 2 0 1 5:5 0 0 1 2 -1
197 Binfield 4 2 1 1 7:3 +4 0 1 3 -1
198 Brentwood Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Yate Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Darlington 3 2 0 1 8:4 +4 0 0 3 -1
201 Dorking Wanderers 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
202 Didcot Town 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
203 Nuneaton Borough 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
204 Ebbsfleet United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
205 Liversedge 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
206 Banbury United 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
207 Potters Bar Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Hitchin 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Westfield Surrey 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Waltham Abbey 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
211 Radcliffe 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
212 Canvey 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
213 Bracknell Town 5 5 0 0 14:6 +8 0 1 4 +5
214 Chelmsford City 3 2 1 0 6:4 +2 0 0 3 =1
215 Totton AFC 4 3 0 1 6:5 +1 0 1 3 -1
216 Lewes 3 2 1 0 6:4 +2 0 1 2 =1
217 Spalding United 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
218 Mickleover Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
219 Enfield Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
220 Stamford 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Oldham 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
222 Leamington 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
223 Scunthorpe 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Kidlington 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Faversham Town 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
226 Warrington Town 3 2 0 1 5:3 +2 0 1 2 -1
227 Heybridge 6 5 1 0 12:3 +9 0 2 4 =1
228 Lymington Town 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
229 Wroxham 4 3 0 1 13:5 +8 0 0 4 -1
230 Rushall Olympic 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
231 Grays 4 2 1 1 7:2 +5 0 2 2 -1
232 Ramsbottom United 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
233 Belper Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 1 1 -1
234 Aylesbury Utd. 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
235 Brighouse Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
236 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
237 Stowmarket Town 5 3 1 1 5:8 -3 0 3 2 -1
238 Southport 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
239 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 Beckenham Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Sporting Khalsa 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
242 Prescot Cables 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
243 Bognor Regis Town 4 2 1 1 8:7 +1 0 1 3 -1
244 Chester 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
245 Lancing 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
246 Tadcaster Albion 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
247 Ashford 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
248 Boreham Wood 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
249 Exmouth 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
250 St Neots Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
251 Gosport Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
252 Blyth S. 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
253 Plymouth Parkway 4 3 0 1 7:3 +4 0 2 2 -1
254 Tooting & Mitcham United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
255 Swindon Supermarine 4 3 0 1 13:2 +11 0 0 4 -1
256 Alfreton Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
257 Hamworthy United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
258 Felixstowe & Walton United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
259 St. Albans 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
260 Kidderminster 3 1 1 1 5:5 0 0 0 3 -1
261 Romania FC 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
262 Bristol Manor Farm 4 2 1 1 8:7 +1 0 1 3 -1
263 Basingstoke Town 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
264 Dagenham & Redbridge 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
265 Northwich 1874 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
266 Wimborne Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
267 Sudbury 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
268 Kings Lynn 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
269 Bromsgrove Sporting 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
270 Corinthian Casuals 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
271 Sheffield 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
272 Altrincham 2 2 0 0 4:2 +2 0 1 1 +2
273 Kempston Rovers 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
274 FC United Of Manchester 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
275 Chipstead 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
276 Weymouth 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
277 Gorleston 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
278 Carlton Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
279 Hendon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
280 Grimsby 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
281 Leek Town 4 2 1 1 9:6 +3 0 1 3 -1
282 Southend 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
283 Pontefract Collieries 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
284 Biggleswade Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
285 Carshalton Athletic 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
286 Bishop Storford 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
287 Corinthian FC 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
288 Merstham 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
289 Hampton Richmond 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
290 Lancaster 3 2 0 1 7:6 +1 0 0 3 -1
291 Basildon United 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
292 Nantwich Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
293 Kettering 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
294 Morpeth Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
295 Ashton United 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 =1
296 New Salamis 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
297 Coalville 4 4 0 0 12:3 +9 0 1 3 +4
298 Willand Rovers 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
299 Metropolitan Police 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
300 Havant & W 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
301 Macclesfield 4 3 0 1 18:4 +14 0 1 3 -1
302 Yaxley 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
303 Chorley 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
304 Kingstonian 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
305 Tamworth 5 3 1 1 10:4 +6 0 2 3 -1
306 Westbury 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
307 Spennymoor Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
308 Evesham United 3 2 0 1 4:1 +3 0 2 1 -1
309 Weston Super Mare 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
310 Widnes 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
311 Highworth Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
312 Bashley 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
313 Marine 4 2 1 1 5:4 +1 0 2 2 -1
314 Larkhall Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
315 Mossley AFC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
316 Hastings Utd 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
317 Cambridge City 2 1 1 0 5:2 +3 0 1 1 =1
318 Biggleswade United 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
319 Needham Market 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Faversham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
3 Lymington Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Ashford 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
5 Ramsbottom United 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
6 Blyth S. 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
7 Stocksbridge Park Steels 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Swindon Supermarine 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
9 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 St. Albans 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 AFC Dunstable 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Merthyr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Hebburn Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
14 Stalybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 North Shields 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Hemel Hempstead Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Three Bridges 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Hayes 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
19 Harrow Borough 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
20 Chesterfield 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Ebbsfleet United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Tavistock 4 3 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
24 Potters Bar Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Tilbury 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Canvey 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Paulton Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Totton AFC 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
29 Binfield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Stamford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Braintree Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
32 North Leigh 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
33 Farsley 2 1 1 0 10:0 +10 0 0 2 +1
34 Sheppey United 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
35 Horsham 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
36 Littlehampton Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
37 Marlow 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Newcastle Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Boldmere St. Michaels 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
40 Yeovil 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
41 City of Liverpool 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Uxbridge 4 3 1 0 9:0 +9 0 2 2 =1
43 Trafford 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Grantham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Curzon Ashton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Billericay Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
48 Frome Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Biggleswade Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Tamworth 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
51 Corinthian FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Evesham United 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
53 Basildon United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Marine 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
55 Ashton United 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 =1
56 Hastings Utd 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
57 Willand Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Hullbridge Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Ramsgate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Welling 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Hanley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Northwood 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Marske United 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
66 Bath City 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
67 Whitehawk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 York 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
69 Prescot Cables 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 Dagenham & Redbridge 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
71 Lancing 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Sudbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 St Neots Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Altrincham 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
75 Tooting & Mitcham United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Chipstead 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
77 Hamworthy United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Hendon 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
79 East Grinstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Bromley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bridlington 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Chichester City 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Eastleigh 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 South Park 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Dover Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Kidsgrove Athletic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
88 Notts County 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
89 Scunthorpe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Liversedge 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Warrington Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
92 Waltham Abbey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Grays 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
94 Belper Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
95 Spalding United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Southport 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Didcot Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
98 Sutton Coldfield Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
99 Beaconsfield SYCOB 3 1 2 0 5:0 +5 0 1 2 =1
100 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Ossett United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Corby Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dereham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Guiseley 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
105 Coleshill Town 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
106 Wingate & Finchley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Consett 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Slimbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Cirencester Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Hanworth Villa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Slough 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Shepshed Dynamo 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
113 Maidstone United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
114 Fylde 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
115 Taunton Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
116 Bedford T. 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Darlington 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
118 Chorley 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
119 Woking 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Westbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Leatherhead 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Highworth Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Runcorn 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
124 Mossley AFC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Leiston 3 3 0 0 7:0 +7 0 1 2 +3
126 Biggleswade United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Cheshunt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Hanwell Town 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
129 Cray Wanderers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Daventry Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Folkestone 3 1 2 0 4:0 +4 0 2 1 =1
132 Stockton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Ware 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Winchester City 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
135 Maidenhead United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Hythe Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Rushden 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Southend 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
139 Northwich 1874 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Carshalton Athletic 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Corinthian Casuals 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
142 Lancaster 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 FC United Of Manchester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Nantwich Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Gorleston 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
146 Coalville 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
147 Bristol Manor Farm 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 +1
148 Eastbourne 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Bishop's Cleeve 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Aldershot 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
151 Peterborough Sports 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
152 Bamber 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
154 Bradford Park Avenue 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Barwell 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Chesham United 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Kidlington 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Bognor Regis Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
160 Wroxham 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
161 Boreham Wood 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Harborough Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
163 Gosport Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Brighouse Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Alfreton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Warrington Rylands 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Beckenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Kidderminster 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Great Wakering Rovers 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Scarborough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Dunston UTS 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Brackley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 South Shields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Stafford Rangers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Matlock Town 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
176 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Basford United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
178 Tonbridge Angels 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Colne 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
180 Nuneaton Borough 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
181 Barton Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Hitchin 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Sutton Common Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Radcliffe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Melksham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Lewes 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
187 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Oldham 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
189 Poole Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Barnet 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
191 Alvechurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Solihull 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
193 Sittingbourne 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Hornchurch 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Lincoln United 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
196 Oxford City 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Haringey Borough 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Hinckley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
199 Chasetown 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Ashford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Worthing 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
202 Bedfont Sports 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
203 Workington 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Royston Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Loughborough Dynamo 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
207 Dartford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Macclesfield 4 3 0 0 18:0 +18 0 1 3 -1
210 Pontefract Collieries 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Kingstonian 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 Merstham 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Weston Super Mare 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Stowmarket Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
215 Bashley 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
216 Morpeth Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Cambridge City 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
218 Hashtag United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Metropolitan Police 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
220 Dulwich Hamlet 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Farnborough 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
222 Walthamstow 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Gateshead 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
224 Atherton Collieries 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Hednesford 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
226 Truro City 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
227 Stourbridge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Herne Bay 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
229 Walton & Hersham 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
230 Sporting Khalsa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
231 Basingstoke Town 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
232 Tadcaster Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Kings Lynn 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
234 Exmouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
235 Sheffield 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
236 Plymouth Parkway 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
237 Weymouth 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
238 Felixstowe & Walton United 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
239 Grimsby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Thame United 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
241 Telford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
242 Haywards Heat Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
243 Clitheroe 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
244 Chatham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
245 Salisbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Bedworth United 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
247 Bury Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
248 Kings Langley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
249 Redditch 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
250 Leamington 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
251 Banbury United 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
252 Heybridge 3 2 1 0 6:0 +6 0 0 3 =1
253 Westfield Surrey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
254 Rushall Olympic 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
255 Bracknell Town 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
256 Aylesbury Utd. 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
257 Mickleover Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
258 Chelmsford City 2 2 0 0 4:0 +4 0 0 2 +2
259 Dorking Wanderers 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
260 Boston Utd. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
261 Hadley 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
262 East Thurrock United 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
263 VCD Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
264 Whitby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 New Salamis 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
266 Gloucester City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
267 Glossop North End 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
268 Tiverton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
269 Enfield Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
270 Chertsey Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
271 Aveley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
272 Margate 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
273 Coggeshall Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
274 Witton Albion 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
275 Bootle 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
276 Gresley Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
277 Concord Rangers 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
278 Skelmersdale United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
279 Cleethorpes Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
280 Yate Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
281 Yaxley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
282 Chippenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
283 Spennymoor Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
284 Worksop 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
285 Widnes 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
286 Buxton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
287 Larkhall Athletic 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
288 Wealdstone 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
289 Needham Market 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
290 Wrexham 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
291 Cinderford Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
292 Halifax 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
293 Cray Valley PM 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
294 Hungerford Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
295 Thatcham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
296 Shildon 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
297 Lowestoft Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
298 Burgess Hill Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
299 Hertford Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
300 Hyde United 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
301 Leek Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
302 Wimborne Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
303 Bishop Storford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
304 Bromsgrove Sporting 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
305 Hampton Richmond 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
306 Kempston Rovers 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
307 Kettering 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
308 Carlton Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
309 Romania FC 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
310 Torquay 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
311 Sevenoaks Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
312 Harlow Town 3 1 1 0 6:0 +6 0 0 3 -1
313 Hartley Wintney 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
314 Gainsborough 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
315 Southall 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
316 Witham Town 3 2 0 0 3:0 +3 0 2 1 -1
317 Long Eaton United 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
318 Halesowen Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
319 Sholing 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Faversham Town 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 =1
2 Chester 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
3 Lymington Town 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
4 Ashford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Ramsbottom United 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
6 Blyth S. 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
7 Stocksbridge Park Steels 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Swindon Supermarine 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
9 Welwyn Garden City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 St. Albans 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 AFC Dunstable 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
12 Merthyr 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Hebburn Town 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
14 Stalybridge 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 North Shields 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Hemel Hempstead Town 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
17 Three Bridges 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
18 Hayes 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Harrow Borough 3 2 1 0 8:5 +3 0 0 3 +2
20 Chesterfield 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Ebbsfleet United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Tavistock 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
24 Potters Bar Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Tilbury 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Canvey 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Paulton Rovers 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
28 Totton AFC 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
29 Binfield 4 2 1 0 7:3 +4 0 1 3 -1
30 Stamford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Braintree Town 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
32 North Leigh 1 0 0 0 5:3 +2 0 0 1 -1
33 Farsley 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
34 Sheppey United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Horsham 1 0 0 0 3:2 +1 0 1 0 -1
36 Littlehampton Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Marlow 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Newcastle Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
41 City of Liverpool 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
42 Uxbridge 2 1 0 0 7:6 +1 0 0 2 -1
43 Trafford 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Grantham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Curzon Ashton 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
46 St Ives Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
47 Billericay Town 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
48 Frome Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
49 Biggleswade Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Tamworth 3 2 0 0 9:2 +7 0 1 2 -1
51 Corinthian FC 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
52 Evesham United 2 1 0 0 3:1 +2 0 1 1 -1
53 Basildon United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Marine 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
55 Ashton United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Hastings Utd 1 0 1 0 4:0 +4 0 1 0 =1
57 Willand Rovers 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Havant & W 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Hullbridge Sports 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Ramsgate 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Welling 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Hanley Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Northwood 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Marske United 4 2 1 0 8:10 -2 0 1 3 -1
66 Bath City 2 1 0 0 5:2 +3 0 1 1 -1
67 Whitehawk 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 =1
68 York 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
69 Prescot Cables 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Dagenham & Redbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Lancing 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Sudbury 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
73 St Neots Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Altrincham 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Tooting & Mitcham United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Chipstead 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
77 Hamworthy United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Hendon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 East Grinstead Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
80 Bromley 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
81 Bideford 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
82 Bridlington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Chichester City 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Eastleigh 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
85 South Park 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Dover Athletic 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
87 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Notts County 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Scunthorpe 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Liversedge 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
91 Warrington Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
92 Waltham Abbey 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
93 Grays 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
94 Belper Town 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
95 Spalding United 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
96 Southport 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Didcot Town 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
98 Sutton Coldfield Town 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
99 Beaconsfield SYCOB 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Hereford 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Ossett United 3 1 1 0 5:5 0 0 1 2 -1
102 Corby Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Dereham Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
104 Guiseley 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
105 Coleshill Town 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 Wingate & Finchley 2 0 1 0 4:6 -2 0 0 2 -1
107 Consett 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
108 Slimbridge 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Cirencester Town 2 1 0 0 7:6 +1 0 0 2 -1
110 Hanworth Villa 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
111 Slough 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
112 Shepshed Dynamo 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Maidstone United 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
114 Fylde 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Taunton Town 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
116 Bedford T. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Darlington 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
118 Chorley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Woking 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Westbury 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Leatherhead 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Highworth Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Runcorn 3 2 0 0 9:5 +4 0 0 3 -1
124 Mossley AFC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Leiston 2 0 1 0 7:5 +2 0 0 2 -1
126 Biggleswade United 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
127 Cheshunt 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Hanwell Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
129 Cray Wanderers 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Daventry Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Folkestone 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
132 Stockton Town 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
133 Ware 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
134 Winchester City 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Maidenhead United 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
136 Hythe Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
137 Rushden 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Southend 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Northwich 1874 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Carshalton Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Corinthian Casuals 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Lancaster 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
143 FC United Of Manchester 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Nantwich Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Gorleston 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
146 Coalville 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
147 Bristol Manor Farm 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
148 Eastbourne 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
149 Bishop's Cleeve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Aldershot 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
151 Peterborough Sports 1 0 1 0 2:1 +1 0 1 0 =1
152 Bamber 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
153 Berkhamsted Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Bradford Park Avenue 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Barwell 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Chesham United 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
157 Brightlingsea Regent 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Kidlington 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Bognor Regis Town 3 1 1 0 8:7 +1 0 0 3 -1
160 Wroxham 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
161 Boreham Wood 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Harborough Town 2 1 1 0 3:1 +2 0 2 0 =1
163 Gosport Borough 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Brighouse Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Alfreton Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
166 Warrington Rylands 2 1 0 0 2:5 -3 0 1 1 -1
167 Beckenham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
168 Kidderminster 3 1 1 0 6:5 +1 0 0 3 -1
169 Great Wakering Rovers 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Scarborough 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Dunston UTS 3 2 1 0 8:1 +7 0 1 2 =1
172 Brackley Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
173 South Shields 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
174 Stafford Rangers 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
175 Matlock Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Ilkeston Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Basford United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Tonbridge Angels 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Colne 3 2 0 0 6:5 +1 0 0 3 -1
180 Nuneaton Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Barton Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
182 Hitchin 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Sutton Common Rovers 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Radcliffe 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
185 Melksham Town 3 1 1 0 5:5 0 0 1 2 -1
186 Lewes 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
187 Brentwood Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Oldham 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Poole Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Barnet 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
191 Alvechurch 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
192 Solihull 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Sittingbourne 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
194 Hornchurch 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
195 Lincoln United 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
196 Oxford City 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Haringey Borough 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Hinckley 2 1 0 0 4:5 -1 0 1 1 -1
199 Chasetown 3 2 1 0 8:2 +6 0 1 2 +1
200 Ashford Town 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
201 Worthing 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
202 Bedfont Sports 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
203 Workington 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Royston Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
205 Dorchester 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Loughborough Dynamo 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
207 Dartford 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
208 Bowers & Pitsea 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Macclesfield 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Pontefract Collieries 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Kingstonian 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Merstham 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
213 Weston Super Mare 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
214 Stowmarket Town 4 3 0 0 5:7 -2 0 2 2 -1
215 Bashley 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
216 Morpeth Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Cambridge City 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
218 Hashtag United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Metropolitan Police 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Dulwich Hamlet 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Farnborough 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
222 Walthamstow 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Gateshead 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Atherton Collieries 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Hednesford 2 1 0 0 6:5 +1 0 1 1 -1
226 Truro City 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
227 Stourbridge 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
228 Herne Bay 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Walton & Hersham 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
230 Sporting Khalsa 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
231 Basingstoke Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
232 Tadcaster Albion 1 0 0 0 0:7 -7 0 0 1 -1
233 Kings Lynn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
234 Exmouth 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
235 Sheffield 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
236 Plymouth Parkway 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
237 Weymouth 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
238 Felixstowe & Walton United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
239 Grimsby 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
240 Thame United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
241 Telford 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
242 Haywards Heat Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
243 Clitheroe 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
244 Chatham Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
245 Salisbury 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
246 Bedworth United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
247 Bury Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
248 Kings Langley 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
249 Redditch 2 1 0 0 5:2 +3 0 0 2 -1
250 Leamington 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
251 Banbury United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
252 Heybridge 3 3 0 0 9:1 +8 0 2 1 +3
253 Westfield Surrey 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
254 Rushall Olympic 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
255 Bracknell Town 3 3 0 0 12:4 +8 0 0 3 +3
256 Aylesbury Utd. 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
257 Mickleover Sports 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
258 Chelmsford City 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
259 Dorking Wanderers 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
260 Boston Utd. 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
261 Hadley 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
262 East Thurrock United 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
263 VCD Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
264 Whitby 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
265 New Salamis 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
266 Gloucester City 2 0 0 0 1:6 -5 0 1 1 -2
267 Glossop North End 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
268 Tiverton 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
269 Enfield Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
270 Chertsey Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
271 Aveley 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
272 Margate 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
273 Coggeshall Town 2 0 1 0 1:4 -3 0 1 1 -1
274 Witton Albion 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
275 Bootle 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
276 Gresley Rovers 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
277 Concord Rangers 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
278 Skelmersdale United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
279 Cleethorpes Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
280 Yate Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
281 Yaxley 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
282 Chippenham Town 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
283 Spennymoor Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
284 Worksop 4 3 0 0 8:4 +4 0 1 3 -1
285 Widnes 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
286 Buxton 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
287 Larkhall Athletic 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
288 Wealdstone 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
289 Needham Market 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
290 Wrexham 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
291 Cinderford Town 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
292 Halifax 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
293 Cray Valley PM 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
294 Hungerford Town 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
295 Thatcham Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
296 Shildon 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
297 Lowestoft Town 2 1 0 0 3:5 -2 0 1 1 -1
298 Burgess Hill Town 3 1 1 0 7:7 0 0 1 2 -1
299 Hertford Town 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
300 Hyde United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
301 Leek Town 3 1 1 0 8:5 +3 0 1 2 -1
302 Wimborne Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
303 Bishop Storford 3 2 0 0 6:2 +4 0 1 2 -1
304 Bromsgrove Sporting 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
305 Hampton Richmond 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
306 Kempston Rovers 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
307 Kettering 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
308 Carlton Town 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
309 Romania FC 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
310 Torquay 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
311 Sevenoaks Town 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
312 Harlow Town 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
313 Hartley Wintney 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
314 Gainsborough 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
315 Southall 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
316 Witham Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
317 Long Eaton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
318 Halesowen Town 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
319 Sholing 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Banbury United és Coalville egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Trophy bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.