sze, 2023 október 04. @ 17:41 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Folkestone vs. Margate

Összehasonlitás ezzel

FA Cup 2023/2024


Folkestone


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2023.09.02 Hartley Wintney 0 : 4 Folkestone - - -
2 2023.09.16 Margate 2 : 2 Folkestone - - -
2 2023.09.19 Folkestone 1 : 3 Margate 1.56 3.95 4.64


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 26
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Margate


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2023.09.02 Hendon 2 : 3 Margate - - -
2 2023.09.16 Margate 2 : 2 Folkestone - - -
2 2023.09.19 Folkestone 1 : 3 Margate 1.56 3.95 4.64
3 2023.09.30 Chesham United 2 : 0 Margate 1.30 5.10 7.19


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 5
Vendég Teljesitmény grafikon 28
Teljes Teljesitmény grafikon 27

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2023.09.19 Folkestone 1 : 3 Margate 1.56 3.95 4.64
2023.09.16 Margate 2 : 2 Folkestone - - -
2014.09.16 Margate 3 : 1 Folkestone - - -
2014.09.13 Folkestone 0 : 0 Margate - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -28
Teljes -7
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Folkestone

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 100% (3/3) 0% (0/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 3 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (4/12)
Második 66.67% (8/12)

Margate

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.75
Gól/játék 3.75
Nem kapott gólt 0% (0/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 2 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 66.67% (2/3) 100% (3/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 1 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 0% (0/4) 25% (1/4)
Elveszitett 75% (3/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (5/15)
Második 66.67% (10/15)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wingate & Finchley 3 1 1 1 3:8 -5 0 1 2 -1
2 Guiseley 2 0 1 1 0:3 -3 0 1 1 -1
3 Portchester AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Mickleover Sports 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
5 Southport 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Kirkley & Pakefield 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Didcot Town 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
8 Leek Town 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
9 Stoneham AFC 2 1 0 1 6:11 -5 0 0 2 -1
10 Potters Bar Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Torquay 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
12 Sherwood Colliery 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Stratford Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Hemel Hempstead Town 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
15 Kings Lynn 2 0 1 1 0:4 -4 0 1 1 -1
16 Mousehole 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
17 Horndean 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
18 Spalding United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
19 Concord Rangers 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
20 Alfreton Town 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
21 Romania FC 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Bedford T. 3 1 1 1 7:3 +4 0 1 2 -1
23 Yate Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
24 Barnoldswick Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Uxbridge 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Widnes 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
27 Bideford 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Horsham 5 3 2 0 10:5 +5 0 1 4 +2
29 Heybridge 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Tadley Calleva 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
31 Berkhamsted Town 3 2 0 1 8:6 +2 0 1 2 -1
32 Leiston 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
33 Canvey 3 1 2 0 9:5 +4 0 1 2 =2
34 Lowestoft Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
35 Lewes 3 3 0 0 9:1 +8 0 0 3 +3
36 Welwyn Garden City 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Felixstowe & Walton United 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
38 Stamford 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Hadley 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
40 Croydon Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Merthyr 4 2 1 1 9:7 +2 0 1 3 -1
42 Westfield Surrey 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Beaconsfield SYCOB 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
44 Evesham United 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Margate 4 2 1 1 8:7 +1 0 1 3 -1
46 Kennington 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Highworth Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
48 Witham Town 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
49 Whitby 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
50 Okehampton Argyle 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Brighouse Town 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
52 Chesham United 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
53 Bradford Park Avenue 3 1 2 0 4:2 +2 0 2 1 =2
54 Moneyfields 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Carlton Town 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
56 Coalville 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
57 Hullbridge Sports 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Bristol Manor Farm 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
59 Braintree Town 3 1 2 0 7:6 +1 0 1 2 +1
60 Dunston UTS 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Clevedon Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Yeovil 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
63 Harborough Town 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
64 Hanworth Villa 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
65 Northwood 4 1 3 0 9:8 +1 0 1 3 =2
66 Worksop 4 3 1 0 13:2 +11 0 1 3 +1
67 Darlaston Town 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
68 Winchester City 4 2 1 1 8:6 +2 0 2 2 -1
69 Runcorn 4 0 3 1 5:7 -2 0 2 2 -1
70 Gorleston 3 2 0 1 6:5 +1 0 1 2 -1
71 Ashton United 4 3 1 0 10:4 +6 0 1 3 +2
72 Cambridge City 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
73 Boldmere St. Michaels 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
74 Beckenham Town 1 0 0 1 4:5 -1 0 0 1 -1
75 St. Albans 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
76 Alvechurch 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
77 Warrington Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Milton Keynes 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Woodford Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
80 Rugby Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Ware 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
82 Bishop Storford 2 0 1 1 4:6 -2 0 0 2 -1
83 Heaton Stannington 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Royston Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
85 Ilkeston Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Lydd Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Morpeth Town 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
88 Mossley AFC 3 1 2 0 8:4 +4 0 1 2 =2
89 Weymouth 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
90 Consett 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Needham Market 4 3 1 0 7:0 +7 0 2 2 +1
92 Hendon 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Sawbridgeworth Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Dulwich Hamlet 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
95 Ramsgate 4 2 2 0 12:7 +5 0 0 4 +1
96 Charnock Richard 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
97 Bishop's Cleeve 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Bamber 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
99 Chester 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
100 Newhaven 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
101 South Shields 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
102 Curzon Ashton 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
103 Gainsborough 2 0 1 1 3:6 -3 0 1 1 -1
104 Dartford 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Dorchester 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Biggleswade United 2 1 0 1 9:2 +7 0 0 2 -1
107 Kidsgrove Athletic 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Hinckley 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Farnham Town 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
110 Poole Town 3 2 0 1 7:3 +4 0 0 3 -1
111 Cray Wanderers 3 1 2 0 10:6 +4 0 0 3 =2
112 Walthamstow 2 0 1 1 0:5 -5 0 1 1 -1
113 Sudbury 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
114 Scunthorpe 2 0 1 1 1:3 -2 0 1 1 -1
115 Stowmarket Town 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
116 Wroxham 4 1 2 1 8:6 +2 0 2 2 -1
117 Maidstone United 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
118 Guisborough 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
119 Prestwich Heys 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
120 Plymouth Parkway 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
121 Stourbridge 3 3 0 0 7:1 +6 0 2 1 +3
122 Stafford Rangers 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
123 Mildenhall Town FC 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 West Auckland 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
125 Tiverton 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Darlington 1883 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
127 Chertsey Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Havant & W 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Cray Valley PM 5 2 3 0 14:10 +4 0 0 5 +1
130 Carshalton Athletic 5 2 2 1 13:7 +6 0 1 4 -1
131 Grimsby 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
132 Whickham 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Barton Rovers 4 2 1 1 8:8 0 0 1 3 -1
134 Radcliffe 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Farsley 2 0 1 1 1:4 -3 0 1 1 -1
136 Hashtag United 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
137 Bracknell Town 3 3 0 0 7:2 +5 0 1 2 +3
138 Atherstone Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 North Ferriby United 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
140 Hayes 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
141 Brightlingsea Regent 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
142 Whitstable Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
143 Cheshunt 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Ascot United 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
145 Bognor Regis Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Bromsgrove Sporting 4 2 1 1 6:6 0 0 1 3 -1
147 Bridgwater Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Workington 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
149 Tamworth 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
150 Steyning Town 3 1 1 1 4:6 -2 0 1 2 -1
151 Bishop Auckland 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
152 Nantwich Town 4 2 1 1 6:5 +1 0 1 3 -1
153 Lancaster 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
154 Chelmsford City 4 2 2 0 10:6 +4 0 0 4 +1
155 Kettering 3 3 0 0 3:0 +3 0 3 0 +3
156 Basford United 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Hythe Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Redditch 3 1 1 1 6:3 +3 0 1 2 -1
159 Barnstaple Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Maldon & Tiptree 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
161 Nuneaton Borough 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Shaftesbury Town 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Aveley 4 1 3 0 7:3 +4 0 1 3 =2
164 Leatherhead 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
165 Telford 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 New Salamis 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
167 Hartley Wintney 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
168 Gosport Borough 3 2 1 0 12:4 +8 0 0 3 =1
169 Welling 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
170 Emley 5 1 3 1 9:7 +2 0 3 2 -1
171 Larkhall Athletic 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
172 Swindon Supermarine 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Blyth S. 4 0 3 1 3:8 -5 0 2 2 -1
174 Haringey Borough 4 2 1 1 8:6 +2 0 1 3 -1
175 Coleshill Town 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Halesowen Town 3 2 0 1 13:4 +9 0 0 3 -1
177 Hanwell Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Sholing 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
179 Eastbourne 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Anstey Nomads 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Clitheroe 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Macclesfield 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
183 Hanley Town 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Tadcaster Albion 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
185 Sheffield 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
186 Folkestone 3 1 1 1 7:5 +2 0 0 3 -1
187 Laverstock 1 0 0 1 2:7 -5 0 0 1 -1
188 Redhill 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
189 Long Eaton United 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Matlock Town 3 1 1 1 6:5 +1 0 2 1 -1
191 Bath City 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
192 Flackwell Heath 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Harrow Borough 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Tonbridge Angels 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
195 Sevenoaks Town 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
196 Leighton Town 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
197 Sheppey United 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
198 Banbury United 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Rushall Olympic 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
200 Hereford 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
201 Reading City 3 1 1 1 5:6 -1 0 1 2 -1
202 Atherton Collieries 3 1 1 1 7:5 +2 0 0 3 -1
203 Burgess Hill Town 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
204 Hornchurch 4 2 2 0 13:4 +9 0 0 4 =2
205 FC United Of Manchester 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
206 Marlow 3 1 1 1 5:5 0 0 1 2 -1
207 Herne Bay 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Erith & Belvedere 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
209 Hyde United 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
210 Petersfield Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
211 Prescot Cables 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
212 Basingstoke Town 1 0 0 1 4:5 -1 0 0 1 -1
213 Ossett United 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Faversham Town 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
215 Brackley Town 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
216 Scarborough 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 +2
217 Cribbs 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
218 Chatham Town 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
219 Bashley 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
220 Slough 3 2 1 0 5:0 +5 0 2 1 +1
221 Rugby Borough 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
222 Marske United 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
223 Hastings Utd 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
224 Marine 5 3 2 0 9:3 +6 0 2 3 +2
225 Binfield 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
226 Barwell 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
227 Billericay Town 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
228 Sporting Khalsa 3 0 2 1 3:4 -1 0 2 1 -1
229 Frome Town 4 2 1 1 8:6 +2 0 0 4 -1
230 Leamington 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
231 Lancing 2 0 1 1 2:5 -3 0 1 1 -1
232 Hungerford Town 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
233 Boston Utd. 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
234 Shifnal Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
235 Spennymoor Town 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
236 Buxton 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
237 Hitchin 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
238 Enfield Town 3 3 0 0 8:1 +7 0 0 3 +3
239 Epsom & Ewell FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
240 St Ives Town 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
241 Truro City 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
242 Taunton Town 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
243 Knaphill 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
244 Whitehawk 4 2 1 1 7:3 +4 0 1 3 -1
245 Walton & Hersham 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
246 Eastbourne United 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
247 Kingstonian 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
248 Stockton Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
249 Wimborne Town 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
250 Hampton Richmond 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
251 Worthing 2 2 0 0 3:1 +2 0 1 1 +2
252 Warrington Rylands 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
253 Dereham Town 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
254 Totton AFC 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
255 Salisbury 4 2 1 1 8:5 +3 0 1 3 -1
256 Lincoln United 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
257 Dover Athletic 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
258 Cleethorpes Town 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
259 Brentwood Town 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
260 Worcester 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
261 Ashby Ivanhoe 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
262 Chorley 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
263 Chippenham Town 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
264 Peterborough Sports 4 1 2 1 3:4 -1 0 2 2 -1
265 Biggleswade Town 4 3 1 0 14:6 +8 0 0 4 +2
266 Witton Albion 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
267 Farnborough 3 1 1 1 6:1 +5 0 2 1 -1
268 Southall 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
269 Goole AFC 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
270 Gloucester City 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
271 Weston Super Mare 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
272 Fakenham Town 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
273 Albion Sports 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC United Of Manchester 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
2 Hyde United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
3 Ashby Ivanhoe 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Prescot Cables 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
5 Biggleswade Town 3 3 0 0 11:0 +11 0 0 3 +3
6 Brackley Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Southall 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
8 Slough 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 Albion Sports 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Bradford Park Avenue 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
11 Biggleswade United 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
12 Carlton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Braintree Town 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 +1
14 Walthamstow 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Yeovil 2 2 0 0 9:0 +9 0 1 1 +2
16 Wroxham 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
17 Northwood 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
18 Prestwich Heys 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Swindon Supermarine 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Halesowen Town 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
21 Sporting Khalsa 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
22 Sholing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Clitheroe 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Shifnal Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Folkestone 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Epsom & Ewell FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Gorleston 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Concord Rangers 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
29 Yate Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Alvechurch 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
31 Rugby Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Horsham 3 2 1 0 7:0 +7 0 0 3 +1
33 Heaton Stannington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Canvey 2 1 1 0 6:0 +6 0 1 1 =1
35 Hayes 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
36 Flackwell Heath 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Whitstable Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
38 Bognor Regis Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Sheppey United 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
40 Tamworth 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
41 Atherton Collieries 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Nantwich Town 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 +1
43 Lincoln United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
44 Worcester 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Hadley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
46 Chorley 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Beaconsfield SYCOB 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Witton Albion 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Kennington 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Weston Super Mare 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
51 Brighouse Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Dorchester 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Basford United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Kidsgrove Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Cray Wanderers 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
56 Shaftesbury Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Scunthorpe 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
58 Hartley Wintney 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Maidstone United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Emley 2 1 1 0 7:0 +7 0 0 2 =1
61 Hastings Utd 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
62 Billericay Town 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
63 Kirkley & Pakefield 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Frome Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
65 Hungerford Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
66 Sherwood Colliery 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Hitchin 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
68 Horndean 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
69 Mildenhall Town FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Ashton United 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
71 St. Albans 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Cray Valley PM 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 +1
73 Milton Keynes 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Barton Rovers 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
75 Ware 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
76 Hashtag United 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
77 Runcorn 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
78 Bath City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Knaphill 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
80 Harrow Borough 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Leighton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Stockton Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Hereford 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
84 Dereham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Burgess Hill Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
86 Lowestoft Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Stamford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Sawbridgeworth Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Croydon Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Bishop's Cleeve 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Evesham United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Newhaven 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Whitby 2 2 0 0 3:0 +3 0 1 1 +2
94 Morpeth Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
95 Kettering 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Herne Bay 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Hythe Town 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Nuneaton Borough 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Ossett United 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Telford 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Chatham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Gosport Borough 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
103 Rugby Borough 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Wingate & Finchley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
105 Southport 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Hullbridge Sports 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Didcot Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
108 Potters Bar Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Harborough Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Kings Lynn 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
111 Winchester City 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
112 Stafford Rangers 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
113 Haringey Borough 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
114 West Auckland 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Havant & W 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Anstey Nomads 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 Grimsby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Tadcaster Albion 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 Radcliffe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Laverstock 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Taunton Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Romania FC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Whitehawk 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
124 Kingstonian 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
125 Widnes 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
126 Worthing 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Berkhamsted Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
128 Totton AFC 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
129 Mossley AFC 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
130 Hendon 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Ascot United 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
132 Dulwich Hamlet 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
133 Bridgwater Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Bamber 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Steyning Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
136 Gainsborough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
137 Atherstone Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Marlow 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
139 Cleethorpes Town 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
140 Erith & Belvedere 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
141 Basingstoke Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Peterborough Sports 2 0 2 0 0:0 0 0 2 0 =2
143 Scarborough 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Goole AFC 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Bashley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Fakenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Chesham United 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Coalville 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
149 Farnham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Bristol Manor Farm 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Clevedon Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Stowmarket Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Worksop 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
154 Plymouth Parkway 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
155 Blyth S. 2 0 2 0 2:0 +2 0 2 0 =2
156 Binfield 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
157 Coleshill Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Eastbourne 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Lancing 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
160 Macclesfield 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
161 Spennymoor Town 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
162 Sheffield 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Enfield Town 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
164 Alfreton Town 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
165 Boldmere St. Michaels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Bedford T. 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
167 Uxbridge 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Woodford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Heybridge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Royston Town 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
171 Leiston 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
172 Long Eaton United 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 North Ferriby United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Cheshunt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Sevenoaks Town 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
176 Aveley 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
177 Banbury United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Workington 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
179 Reading City 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
180 Lancaster 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
181 Dover Athletic 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
182 Welwyn Garden City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Brentwood Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Chippenham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Westfield Surrey 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Farnborough 2 1 0 0 6:0 +6 0 1 1 -1
187 Highworth Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Gloucester City 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Okehampton Argyle 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Dartford 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Hinckley 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Barnstaple Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Poole Town 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
194 Sudbury 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 New Salamis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Guisborough 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Larkhall Athletic 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
198 Marine 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
199 Portchester AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Barwell 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Leamington 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
202 Stoneham AFC 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
203 Boston Utd. 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
204 Stratford Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Buxton 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Mousehole 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
207 Cambridge City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Darlington 1883 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
209 Beckenham Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Warrington Town 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Whickham 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Bishop Storford 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
213 Bracknell Town 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
214 Ilkeston Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 St Ives Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Matlock Town 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
217 Tonbridge Angels 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Eastbourne United 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
219 Faversham Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Wimborne Town 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Rushall Olympic 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
222 Warrington Rylands 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
223 Hornchurch 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
224 Lewes 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Consett 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Felixstowe & Walton United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Merthyr 3 1 1 0 7:0 +7 0 1 2 -1
228 Charnock Richard 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
229 Margate 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
230 South Shields 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
231 Witham Town 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
232 Lydd Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
233 Chelmsford City 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
234 Redditch 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
235 Petersfield Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
236 Maldon & Tiptree 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
237 Leatherhead 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
238 Cribbs 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
239 Welling 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
240 Marske United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
241 Guiseley 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
242 Moneyfields 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
243 Mickleover Sports 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
244 Leek Town 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
245 Dunston UTS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
246 Torquay 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
247 Hanworth Villa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
248 Hemel Hempstead Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
249 Darlaston Town 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
250 Tiverton 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
251 Hanwell Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
252 Chertsey Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
253 Carshalton Athletic 3 2 1 0 11:0 +11 0 0 3 =1
254 Hanley Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
255 Farsley 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
256 Redhill 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
257 Stourbridge 2 2 0 0 4:0 +4 0 2 0 +2
258 Spalding United 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
259 Truro City 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
260 Walton & Hersham 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
261 Barnoldswick Town 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
262 Bideford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
263 Hampton Richmond 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
264 Tadley Calleva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
265 Salisbury 2 1 1 0 3:0 +3 0 1 1 =1
266 Weymouth 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
267 Brightlingsea Regent 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
268 Needham Market 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
269 Ramsgate 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 +1
270 Bromsgrove Sporting 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
271 Chester 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
272 Bishop Auckland 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
273 Curzon Ashton 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 FC United Of Manchester 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 Hyde United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
3 Ashby Ivanhoe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Prescot Cables 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
5 Biggleswade Town 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
6 Brackley Town 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
7 Southall 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
8 Slough 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
9 Albion Sports 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
10 Bradford Park Avenue 2 1 1 0 6:1 +5 0 2 0 =1
11 Biggleswade United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Carlton Town 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
13 Braintree Town 1 0 1 0 4:1 +3 0 1 0 =1
14 Walthamstow 1 0 1 0 5:0 +5 0 1 0 =1
15 Yeovil 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 Wroxham 2 0 2 0 6:2 +4 0 2 0 =2
17 Northwood 2 0 2 0 7:6 +1 0 0 2 =2
18 Prestwich Heys 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
19 Swindon Supermarine 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Halesowen Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Sporting Khalsa 2 0 1 0 3:2 +1 0 2 0 -1
22 Sholing 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
23 Clitheroe 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Shifnal Town 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
25 Folkestone 2 1 1 0 9:2 +7 0 0 2 =1
26 Epsom & Ewell FC 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Gorleston 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
28 Concord Rangers 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Yate Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
30 Alvechurch 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
31 Rugby Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Horsham 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 +1
33 Heaton Stannington 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Canvey 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
35 Hayes 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Flackwell Heath 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Whitstable Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Bognor Regis Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Sheppey United 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
40 Tamworth 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
41 Atherton Collieries 2 1 1 0 9:2 +7 0 0 2 =1
42 Nantwich Town 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
43 Lincoln United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Worcester 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
45 Hadley 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Chorley 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
47 Beaconsfield SYCOB 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
48 Witton Albion 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Kennington 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Weston Super Mare 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Brighouse Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Dorchester 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Basford United 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Kidsgrove Athletic 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Cray Wanderers 1 0 1 0 5:3 +2 0 0 1 =1
56 Shaftesbury Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Scunthorpe 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Hartley Wintney 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Maidstone United 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
60 Emley 3 0 2 0 4:3 +1 0 3 0 -1
61 Hastings Utd 2 0 1 0 3:3 0 0 1 1 -1
62 Billericay Town 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
63 Kirkley & Pakefield 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Frome Town 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
65 Hungerford Town 2 1 0 0 4:6 -2 0 0 2 -1
66 Sherwood Colliery 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Hitchin 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Horndean 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Mildenhall Town FC 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Ashton United 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
71 St. Albans 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
72 Cray Valley PM 3 1 2 0 12:5 +7 0 0 3 =2
73 Milton Keynes 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Barton Rovers 2 1 0 0 7:6 +1 0 0 2 -1
75 Ware 1 0 0 0 6:2 +4 0 0 1 -1
76 Hashtag United 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
77 Runcorn 2 0 1 0 5:5 0 0 0 2 -1
78 Bath City 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
79 Knaphill 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
80 Harrow Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Leighton Town 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
82 Stockton Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Hereford 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Dereham Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Burgess Hill Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Lowestoft Town 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
87 Stamford 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Sawbridgeworth Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Croydon Athletic 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Bishop's Cleeve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Evesham United 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Newhaven 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
93 Whitby 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
94 Morpeth Town 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
95 Kettering 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
96 Herne Bay 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Hythe Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Nuneaton Borough 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Ossett United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Telford 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Chatham Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
102 Gosport Borough 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
103 Rugby Borough 1 0 0 0 0:7 -7 0 0 1 -1
104 Wingate & Finchley 2 1 0 0 3:8 -5 0 0 2 -1
105 Southport 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Hullbridge Sports 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Didcot Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
108 Potters Bar Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Harborough Town 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
110 Kings Lynn 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
111 Winchester City 1 0 1 0 6:1 +5 0 1 0 =1
112 Stafford Rangers 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Haringey Borough 2 0 1 0 5:3 +2 0 1 1 -1
114 West Auckland 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
115 Havant & W 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Anstey Nomads 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Grimsby 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
118 Tadcaster Albion 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Radcliffe 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Laverstock 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
121 Taunton Town 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
122 Romania FC 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Whitehawk 2 0 1 0 2:2 0 0 1 1 -1
124 Kingstonian 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
125 Widnes 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Worthing 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
127 Berkhamsted Town 2 1 0 0 7:2 +5 0 1 1 -1
128 Totton AFC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
129 Mossley AFC 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
130 Hendon 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Ascot United 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Dulwich Hamlet 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
133 Bridgwater Town 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Bamber 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Steyning Town 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
136 Gainsborough 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
137 Atherstone Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Marlow 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
139 Cleethorpes Town 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Erith & Belvedere 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Basingstoke Town 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
142 Peterborough Sports 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
143 Scarborough 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 +1
144 Goole AFC 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
145 Bashley 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
146 Fakenham Town 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
147 Chesham United 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
148 Coalville 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
149 Farnham Town 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
150 Bristol Manor Farm 2 1 0 0 3:4 -1 0 1 1 -1
151 Clevedon Town 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Stowmarket Town 1 0 0 0 0:7 -7 0 0 1 -1
153 Worksop 2 1 1 0 5:1 +4 0 1 1 =1
154 Plymouth Parkway 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
155 Blyth S. 2 0 1 0 5:6 -1 0 0 2 -1
156 Binfield 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
157 Coleshill Town 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
158 Eastbourne 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Lancing 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
160 Macclesfield 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
161 Spennymoor Town 1 0 0 0 3:2 +1 0 0 1 -1
162 Sheffield 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
163 Enfield Town 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
164 Alfreton Town 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
165 Boldmere St. Michaels 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
166 Bedford T. 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
167 Uxbridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Woodford Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Heybridge 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Royston Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
171 Leiston 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Long Eaton United 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 North Ferriby United 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
174 Cheshunt 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Sevenoaks Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Aveley 2 0 2 0 4:1 +3 0 1 1 =2
177 Banbury United 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Workington 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Reading City 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
180 Lancaster 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Dover Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Welwyn Garden City 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Brentwood Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Chippenham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Westfield Surrey 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
186 Farnborough 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
187 Highworth Town 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
188 Gloucester City 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Okehampton Argyle 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Dartford 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Hinckley 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Barnstaple Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Poole Town 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
194 Sudbury 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
195 New Salamis 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
196 Guisborough 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Larkhall Athletic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Marine 3 1 2 0 5:2 +3 0 2 1 +1
199 Portchester AFC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Barwell 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
201 Leamington 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
202 Stoneham AFC 1 0 0 0 5:7 -2 0 0 1 -1
203 Boston Utd. 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
204 Stratford Town 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Buxton 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Mousehole 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
207 Cambridge City 3 2 0 0 8:5 +3 0 0 3 -1
208 Darlington 1883 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Beckenham Town 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
210 Warrington Town 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Whickham 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Bishop Storford 1 0 0 0 4:3 +1 0 0 1 -1
213 Bracknell Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
214 Ilkeston Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
215 St Ives Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Matlock Town 2 0 1 0 3:3 0 0 2 0 -1
217 Tonbridge Angels 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
218 Eastbourne United 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Faversham Town 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Wimborne Town 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
221 Rushall Olympic 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Warrington Rylands 2 1 0 0 5:2 +3 0 0 2 -1
223 Hornchurch 2 1 1 0 9:3 +6 0 0 2 =1
224 Lewes 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
225 Consett 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Felixstowe & Walton United 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
227 Merthyr 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
228 Charnock Richard 1 0 1 0 3:1 +2 0 1 0 =1
229 Margate 3 2 0 0 8:5 +3 0 1 2 -1
230 South Shields 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
231 Witham Town 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
232 Lydd Town 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
233 Chelmsford City 2 0 2 0 6:5 +1 0 0 2 =2
234 Redditch 1 0 1 0 3:0 +3 0 1 0 =1
235 Petersfield Town 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
236 Maldon & Tiptree 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
237 Leatherhead 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
238 Cribbs 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
239 Welling 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
240 Marske United 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
241 Guiseley 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
242 Moneyfields 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
243 Mickleover Sports 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
244 Leek Town 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
245 Dunston UTS 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
246 Torquay 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
247 Hanworth Villa 3 2 0 0 4:3 +1 0 2 1 -1
248 Hemel Hempstead Town 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
249 Darlaston Town 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
250 Tiverton 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
251 Hanwell Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
252 Chertsey Town 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
253 Carshalton Athletic 2 0 1 0 6:3 +3 0 1 1 -1
254 Hanley Town 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
255 Farsley 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
256 Redhill 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
257 Stourbridge 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
258 Spalding United 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
259 Truro City 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
260 Walton & Hersham 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
261 Barnoldswick Town 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
262 Bideford 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
263 Hampton Richmond 2 1 0 0 2:4 -2 0 0 2 -1
264 Tadley Calleva 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
265 Salisbury 2 1 0 0 7:3 +4 0 0 2 -1
266 Weymouth 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
267 Brightlingsea Regent 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
268 Needham Market 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 =1
269 Ramsgate 2 1 1 0 10:3 +7 0 0 2 =1
270 Bromsgrove Sporting 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
271 Chester 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
272 Bishop Auckland 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
273 Curzon Ashton 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Folkestone és Margate egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) FA Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.