sze, 2022 augusztus 10. @ 21:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Legnépszerűbb bajnokságok

Csapatok Hazai % Döntetlen % Vendég % U 2.5 % O 2.5 % Átlag gólok
UEFA UEFA Champions League 2021/2022
32 44.8 20.8 34.4 43.2 56.8 3.02
Olaszország Olaszország Serie A 2022/2023
20 0 0 0 0 0 0
Németország Németország Bundesliga 2022/2023
18 44.44 22.22 33.33 22.22 77.78 3.67
Anglia Anglia Premiership 2022/2023
20 40 20 40 50 50 2.8
Spanyolország Spanyolország La Liga 2022/2023
20 0 0 0 0 0 0

Mérkőzések - 2022.08.10

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
  Anglia Carling Cup 2022/2023
20:45 Blackburn - : - Hartlepool 1.27 5.60 10.05
20:45 Plymouth - : - Peterborough 2.09 3.61 3.19
20:45 Coventry - : - Bristol City 2.33 3.40 2.86
20:45 Port Vale - : - Rotherham 3.12 3.05 2.28
20:45 Middlesbrough - : - Barnsley 1.65 3.89 4.89
20:45 Sheffield Wednesday - : - Sunderland 2.32 3.35 3.03
  Bosznia Premier Liga 2022/2023
20:00 Sarajevo FK - : - Tuzla City FK 1.61 3.60 4.65
  Copa Sudamericana Copa Sudamericana 2022
00:15 Atletico Goianiense 3 : 0 Nacional 2.69 3.08 2.63
02:30 Independiente José Terán 4 : 1 Deportivo Táchira 1.31 4.98 9.61
  Csehország Pohár 2022/2023
17:00 Přerov 1 : 4 Prostějov 16.42 9.00 1.10
  Europa UEFA Europa Conference League 2022/2023
18:00 Guimaraes 1 : 0 Hajduk Split 2.16 3.30 3.23
  Kolumbia Primera División 2022
02:30 América de Cali 2 : 0 Aguilas Doradas 2.34 2.95 3.17
  Lengyelország I Liga 2022/2023
18:00 Resovia 1 : 3 Arka Gdynia 3.01 3.08 2.25
18:00 Zaglebie Sosnowiec 1 : 0 Tychy GKS 2.34 3.19 2.77
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 : 1 Skra Częstochowa 1.52 3.85 5.74
20:30 Lódz LKS - : - Puszcza Niepołomice 2.08 3.20 3.27
  Libertadores Kupa Copa Libertadores 2022
02:30 Flamengo 1 : 0 Corinthians 1.48 4.32 6.53
  Németország 3. Liga 2022/2023
19:00 Dresden - : - Verl SC 1.77 3.59 4.06
19:00 Wehen SV - : - Bayreuth SpVgg 1.72 3.68 4.19
19:00 Osnabrück 0 : 1 Ingolstadt 2.18 3.27 3.07
19:00 Saarbrücken 1 : 0 Dortmund (Am.) 1.91 3.43 3.61
19:00 Waldhof Mannheim 1 : 0 Aue Erzgebirge 1.93 3.45 3.48
  Norvégia NM Cupen 2022/2023
18:00 Jerv 2 : 2 Odd Grenland 3.72 3.77 1.77
  Skócia Challenge Cup 2022/2023
20:45 Spartans - : - Glasgow Rangers (res.) 5.50 4.66 1.40
20:45 Hibernian (res.) - : - Brechin 2.15 3.78 2.56
21:00 Hearts of Midlothian (res.) - : - Buckie Thistle 2.17 3.83 2.51
  Svájc Super League 2022/2023
19:00 Luzern - : - Grasshoppers Curych 1.76 3.81 4.06
  Szingapúr S-League 2022
13:45 Albirex Niigata 7 : 1 Young Lions 1.08 10.63 21.00
  Szlovákia Cup 2022/2023
17:00 Veľké Zálužie 0 : 4 Kalná nad Hronom - - -
17:00 Gemerská Hôrka 0 : 4 Rožňava MFK 21.00 11.00 1.07
17:00 Slovenské Ďarmoty 0 : 2 Lučenec - - -
17:00 Višňové 0 : 2 Stráňavy 3.38 3.90 1.89
17:00 Lokomotiva Ruskov 0 : 5 Snina - - -
17:00 Sokol Torysa 0 : 2 St. Lubovna 13.50 7.80 1.13
17:00 Strojár Krupina 1 : 3 Vinica 2.13 3.75 2.74
17:00 Poltár 1 : 2 Slávia TU Košice - - -
17:00 Liptovská Teplá 1 : 0 Liptovská Štiavnica - - -
17:00 Teplička nad Váhom 2 : 4 Svidník - - -
17:00 Baník Velký Krtíš 2 : 1 Radzovce - - -
17:00 Šarišské Dravce 4 : 0 Sabinov 8.10 5.90 1.25
17:00 Pezinok PŠC 0 : 1 Vrakuňa Bratislava 4.08 4.19 1.63
17:00 Nižná 1 : 2 Tvrdošín 5.80 4.71 1.40
17:00 Mokrý Háj 0 : 1(p) Častkovce 45.67 18.00 1.01
17:00 Vinohrad Čebovce 0 : 1 Príbelce - - -
17:00 Fintice 0 : 4 Veľký Šariš 7.78 5.63 1.27
17:00 Partizán Osrblie 0 : 9 Spišská Nová Ves - - -
17:00 Vysoká nad Kysucou 1 : 4 Javorník Makov 3.95 4.20 1.64
17:00 Hliník nad Hronom 2 : 3 Ladomerská Vieska 5.28 4.92 1.42
17:00 Nacina Ves 2 : 0 Pavlovce nad Uhom - - -
17:00 Iskra Hnúšťa 1 : 2 Kalinovo Baník - - -
17:00 Trstená 0 : 2 Sokol Zubrohlava 5.93 4.71 1.40
17:00 Komjatice 1 : 7 Nové Zámky 13.25 7.80 1.13
17:00 Detva 0 : 3 Podkonice - - -
17:00 Lokomotiva Košice 2 : 3(p) Medzev 2.24 3.63 2.64
17:00 Igram ŠK - : - Senica SH - - -
17:00 Bacúch 3 : 2 ot(p) Závažná Poruba - - -
17:00 Krásna FK 1 : 7 Vranov 24.50 9.25 1.09
17:00 Šašová 1 : 5 Badín 4.56 4.55 1.52
17:00 Dvorníky-Včeláre 1 : 4 Kechnec - - -
17:00 Tatran Chlebnice 1 : 0 Oravské Veselé - - -
17:00 Hriňová 5 : 4 Žarnovica - - -
17:00 Družstevník Bitarová 3 : 5 Námestovo - - -
17:00 Slovan Kúpele Sliač 4 : 2 Tatran VLM 1.19 6.95 10.75
17:00 Vikartovce 0 : 4 Spišské Podhradie - - -
17:00 Slovan Častá 0 : 8 Inter Bratislava - - -
17:00 Bytča 7 : 3 Belá - - -
17:00 Stará Bystrica 1 : 4 Tatran Turzovka 2.98 4.23 1.97
17:00 Olcnava 2 : 1 Gelnica - - -
17:00 Brezno 2 : 0 Fiľakovo - - -
17:00 Družstevník Borov 3 : 2 ot(p) Gerlachov - - -
17:00 Slovan Bystrička 2 : 0 Dynamo Diviaky 2.42 3.65 2.40
17:00 Slovan Dudince 0 : 3 Kováčová 4.00 4.17 1.64
17:00 Sokol Liesek - : - Martin - - -
17:00 Krásnohorské Podhradie 1 : 0(p) Rudňany 4.50 4.08 1.58
17:00 Slovan Tomášovce 1 : 2 ot(p) Rimavská Sobota - - -
17:00 Turčianska Štiavnička 0 : 3 Hamsik Academy - - -
17:30 Salka 0 : 5 Veľké Ludince - - -
18:00 Ťahanovce 1 : 5 Mladosť Kalša 8.89 6.18 1.23
Sorozatok
Leghosszabb nyereségi sorozat10 Belgium / EURO Qualifiers
Leghosszabb döntetlen sorozat4 Egypt / African Nation Cup
Leghosszabb vereségi sorozat20 Extremadura / Segunda B - Group I
Leghosszabb under 2.5 pt. sorozat13 Extremadura / Segunda B - Group I
Leghosszabb over 2.5 pt.sorozat14 Albirex Niigata / S-League
Nem rúgott gólok(sorozatban)14 Extremadura / Segunda B - Group I
Nem kapott gólok(sorozatban)7 Fortaleza EC / Serie A