sze, 2022 augusztus 10. @ 13:24 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Keresés

Keresés

Találd meg a csapatokat és bajnokságokat gyorsan

Hasonlitás

Hasonlitás

Klikkelj erre h2h az ikonra bárhol a csapatok összehasonlitásához és a statisztikák megtekintéséhez

Mérkőzések

Mérkőzések

Nézd meg a mai mérkőzések, a holnapi mérkőzések, a tegnapi eredmények listáját vagy bármely dátum mérkőzéseit a naptár segitségével


Legnépszerűbb bajnokságok


Szeretsz fogadni? Látogasd meg a Sportfogadás weboldalunkat!

Mérkőzések - 2022.08.27

Csoportosítás: bajnokság szerint | idő szerint
Idő Hazai Eredmény Vendég 1 X 2 H2H
 Futball Albánia Super League 2022/2023
17:00 Teuta Durrës - : - Bylis Ballshi - - -
17:00 Partizani Tirana - : - Laci SK - - -
17:00 Egnatia Rrogozhinë - : - Tirana SK - - -
17:00 Vllaznia Shkodër - : - Kukesi KS - - -
17:00 Kastrioti Krujë - : - Erzeni Shijak - - -
 Futball Anglia Championship 2022/2023
16:00 Wigan - : - Burnley - - -
16:00 Millwall - : - Reading - - -
16:00 Huddersfield - : - West Bromwich - - -
16:00 Watford - : - Q.P.R. - - -
16:00 Middlesbrough - : - Swansea - - -
16:00 Cardiff - : - Preston - - -
16:00 Sunderland - : - Norwich - - -
16:00 Luton - : - Sheffield United - - -
16:00 Blackpool - : - Bristol City - - -
16:00 Rotherham - : - Birmingham - - -
16:00 Hull - : - Coventry - - -
16:00 Blackburn - : - Stoke - - -
 Futball Anglia Conference National 2022/2023
16:00 Oldham - : - Aldershot - - -
16:00 Gateshead - : - Wealdstone - - -
16:00 Boreham Wood - : - Altrincham - - -
16:00 Maidstone United - : - Torquay - - -
16:00 Eastleigh - : - Southend - - -
16:00 Yeovil - : - Dagenham & Redbridge - - -
16:00 Maidenhead United - : - York - - -
16:00 Chesterfield - : - Barnet - - -
16:00 Woking - : - Wrexham - - -
16:00 Halifax - : - Notts County - - -
16:00 Bromley - : - Scunthorpe - - -
16:00 Solihull - : - Dorking Wanderers - - -
 Futball Anglia League One 2022/2023
16:00 Morecambe - : - Milton Keynes - - -
16:00 Cheltenham - : - Oxford - - -
16:00 Wycombe - : - Charlton - - -
16:00 Lincoln - : - Fleetwood Town - - -
16:00 Cambridge - : - Burton - - -
16:00 Sheffield Wednesday - : - Forest Green - - -
16:00 Ipswich - : - Barnsley - - -
16:00 Bristol Rovers - : - Shrewsbury - - -
16:00 Port Vale - : - Portsmouth - - -
16:00 Derby - : - Peterborough - - -
16:00 Accrington Stanley - : - Exeter - - -
16:00 Plymouth - : - Bolton - - -
 Futball Anglia League Two 2022/2023
16:00 Stockport - : - Swindon - - -
16:00 Leyton - : - Hartlepool - - -
16:00 AFC Wimbledon - : - Barrow - - -
16:00 Walsall - : - Grimsby - - -
16:00 Salford City - : - Stevenage - - -
16:00 Harrogate Town - : - Newport - - -
16:00 Tranmere - : - Colchester - - -
16:00 Rochdale - : - Crawley Town - - -
16:00 Carlisle - : - Gillingham - - -
16:00 Sutton UTD - : - Mansfield - - -
16:00 Northampton - : - Doncaster - - -
16:00 Bradford - : - Crewe - - -
 Futball Anglia Premiership 2022/2023
16:00 Southampton - : - Manchester United - - -
16:00 Chelsea - : - Leicester - - -
16:00 Arsenal - : - Fulham - - -
16:00 Nottingham - : - Tottenham - - -
16:00 Brighton - : - Leeds - - -
16:00 Manchester City - : - Crystal Palace - - -
16:00 Brentford - : - Everton - - -
16:00 Wolverhampton Wanderers - : - Newcastle - - -
16:00 Liverpool - : - Bournemouth - - -
16:00 Aston Villa - : - West Ham - - -
 Futball Ausztria Bundesliga 2022/2023
17:00 Hartberg TSV - : - Ried SV - - -
17:00 Austria Lustenau - : - Salzburg RB - - -
19:30 LASK Linz - : - Rheindorf Altach SC - - -
 Futball Belgium 1e Klasse 2022/2023
16:00 RFC Seraing - : - Genk - - -
18:15 Oud Heverlee - : - Oostende - - -
18:15 Cercle Bruggy - : - Waregem - - -
20:45 Sint Truidense - : - Mechelen - - -
 Futball Belgium 2e Klasse 2022/2023
16:00 Anderlecht II - : - Waasland - - -
20:00 Deinze - : - Virton - - -
 Futball Bosznia Premier Liga 2022/2023
17:00 Zrinjski Mostar - : - Tuzla City FK - - -
17:00 Leotar Trebinje - : - Borac Banja Luka - - -
17:00 Zeljeznicar Sarajevo - : - Sarajevo FK - - -
17:00 Igman Konjic - : - Sloga Doboj - - -
17:00 Sloboda Tuzla - : - Posusje NK - - -
17:00 Siroki Brijeg NK - : - Velez Mostar - - -
 Futball Bulgária A PFG 2022/2023
20:00 Hebur Pazardvik - : - Pirin Blagoevgrad - - -
20:00 Botev Plovdiv - : - Septemvri Sofia - - -
20:00 CSKA Sofia - : - CSKA 1948 Sofia - - -
20:00 Beroe Stara Zagora - : - Lokomotiv Plovdiv - - -
20:00 Černo More Varna - : - Ludogorets Razgrad - - -
20:00 Arda Kardzhali - : - Slavia Sofia - - -
20:00 Lokomotiva Sofia - : - Spartak Varna - - -
20:00 Botev Vratsa - : - Levski Sofia - - -
 Futball Chile Primera Division 2022
02:00 Everton - : - La Serena - - -
18:00 Palestino - : - Curicó Unido - - -
21:00 Universidad de Chile - : - Universidad Católica - - -
 Futball Csehország 1. liga 2022/2023
17:00 Pardubice FK - : - Mladá Boleslav - - -
17:00 Sparta Praha - : - Bohemians 1905 - - -
17:00 České Budějovice - : - Viktoria Plzeň - - -
17:00 Slovácko 1. FC - : - Liberec - - -
17:00 Brno - : - Slavia Praha - - -
17:00 Jablonec - : - Baník Ostrava - - -
17:00 Hradec Králové - : - Olomouc - - -
17:00 Teplice - : - Zlín - - -
 Futball Csehország 2. liga 2022/2023
17:00 Varnsdorf - : - Třinec - - -
17:00 Vyškov - : - Líšeň SK - - -
17:00 Slavia Praha B - : - Dukla Praha FK - - -
17:00 Jihlava - : - Táborsko - - -
17:00 Olomouc B - : - Karviná FC - - -
17:00 Chrudim AFK - : - Sparta Praha B - - -
17:00 Vlašim - : - Opava - - -
17:00 Příbram - : - Prostějov - - -
 Futball Egyesült Államok MLS 2022
02:00 Austin FC - : - Los Angeles FC - - -
04:00 Portland Timbers - : - Seattle Sounders - - -
21:30 Minnesota United FC - : - Houston Dynamo - - -
 Futball Észtország Meistriliiga 2022
16:00 Kuressaare FC - : - Narva Trans - - -
18:30 Tammeka Tartu - : - Legion Tallinn - - -
 Futball Fehéroroszország Premier League 2022
15:00 Minsk FK - : - Slutsk - - -
15:00 Barysau BATE - : - Shakhtsyor Salihorsk - - -
15:00 Zorka-BDU Minsk - : - Dynamo Brest - - -
15:00 Arsenal Dzyarzhynsk - : - Torpedo Zhodzina - - -
15:00 Slavia Mozyr - : - Vitsebsk FK - - -
15:00 Dněpr Mogilev - : - Gomel FC - - -
15:00 Nyoman-Belcard Hrodna - : - Isloch Minsk - - -
15:00 Babruisk Belshyna - : - Dynamo Minsk - - -
 Futball Finnország Veikkausliiga 2022
14:00 Ilves Tampere - : - Valkeakoski Haka - - -
14:00 Honka Espoo - : - Oulu - - -
16:00 Vaasa VPS - : - HIFK Helsinki - - -
16:00 Inter Turku FC - : - KuPS Kuopio - - -
 Futball Finnország Ykkönen 2022
16:00 SJK-j Apollo - : - Ekenas IF - - -
16:00 PIF Pargas - : - PePo 1 - - -
 Futball Franciaország Ligue 1 2022/2023
17:00 Auxerre - : - Strasbourg - - -
21:00 Lens - : - Rennes - - -
 Futball Franciaország Ligue 2 2022/2023
19:00 Paris FC - : - Caen - - -
19:00 Bordeaux - : - Guingamp - - -
19:00 Valenciennes - : - St. Etienne - - -
19:00 Nimes - : - Laval - - -
19:00 Bastia - : - Rodez - - -
19:00 Sochaux - : - Niort - - -
19:00 Metz - : - Dijon - - -
19:00 Annecy - : - Grenoble - - -
19:00 Quevilly - : - Pau - - -
19:00 Le Havre - : - Amiens - - -
 Futball Hollandia Eredivisie 2022/2023
16:30 Deventer - : - Sparta Rotterdam - - -
18:45 Arnheim Vitesse - : - Waalwijk RKC - - -
20:00 Feyenoord - : - Emmen - - -
21:00 Heerenveen - : - Sittard Fortuna - - -
 Futball Horvátország 1. HNL 2022/2023
18:00 HNK Rijeka - : - Varteks Varazdin - - -
18:00 HNK Osijek - : - Hajduk Split - - -
18:00 Lokomotiva Zagreb - : - Slaven Belupo - - -
18:00 HNK Sibenik - : - Dinamo Zagreb - - -
18:00 Gorica - : - Istra 1961 Pula - - -
 Futball Izland Landsbankadeild Karla 2022
21:15 Valur Reykjavík - : - Fram Reykjaík - - -
 Futball Izrael Ligat Al 2022/2023
19:00 Beitar Jerusalem - : - Hapoel Beer Sheva - - -
19:00 Maccabi Haifa - : - Maccabi Netanya - - -
19:00 Ashdod SC - : - SC Nes-Ziona - - -
19:00 Maccabi Bnei Raina - : - Hapoel Haifa - - -
19:00 Hapoel Tel Aviv - : - Bnei Sakhnin - - -
19:00 Hapoel Hadera - : - Maccabi Tel Aviv - - -
19:00 Ironi Kiriat Shmona - : - Hapoel Jerusalem - - -
 Futball Japán J League 2022
11:00 Shimizu - : - Kyoto - - -
11:00 Nagoja - : - Gamba - - -
12:00 Reysol - : - Tokyo - - -
12:00 Cerezo - : - Hiroshima - - -
 Futball Lengyelország Ekstraklasa 2022/2023
18:00 Cracovia Kraków - : - Warta - - -
18:00 Widzew Lódz - : - Plock - - -
18:00 Pogon Szczecin - : - Zaglebie Lubin - - -
18:00 Stal Mielec - : - Legia Warszawa - - -
18:00 Miedz Legnica - : - Lechia Gdaňsk - - -
18:00 Slask Wroclaw - : - Rakow Czestochowa - - -
18:00 Lech Poznan - : - Piast Gliwice - - -
18:00 Radomiak Radom - : - Korona Kielce - - -
18:00 Górnik Zabrze - : - Jagiellonia Bialystok - - -
 Futball Lettország Virsliga 2022
13:00 Valmiera FK - : - Super Nova Olaine - - -
15:00 Daugava Daugavpils - : - Metta LU Riga FS - - -
 Futball Magyarország NB I 2022/2023
17:00 Kisvarda - : - Fehervar - - -
17:00 Kecskeméti - : - Zalaegerszeg - - -
17:00 Ujpest Budapešť - : - Paks SE - - -
17:00 Ferencváros Budapešť - : - Kispet-Honved - - -
17:00 Mezokovesd Zsory - : - Vasas Budapešť - - -
17:00 Debrecen - : - Puskas FC - - -
 Futball Mexikó Primera Division 2022/2023
02:00 Puebla - : - Juarez FC - - -
04:05 Mazatlan - : - America - - -
 Futball Moldova Divizia Nationala 2022/2023
16:00 Dinamo Bender - : - Balti CSF - - -
19:00 Zimbru Kišiněv - : - Dacia Kišiněv - - -
 Futball Montenegro Prva Liga 2022/2023
17:00 Petrovac OFK - : - Rudar Plevlja - - -
17:00 Jezero Plav FK - : - Mornar Bar - - -
17:00 Jedinstvo Bijelo Polje - : - Iskra Danilovgrad - - -
17:00 Arsenal Tivat - : - Buducnost Podgorica - - -
17:00 Sutjeska Niksic - : - Decic Tuzi FK - - -
 Futball Németország 2. Liga 2022/2023
13:00 Darmstatd 98 - : - Heidenheim 1.FC - - -
13:00 St. Pauli - : - Paderborn - - -
13:00 Karlsruher - : - Rostock - - -
20:30 Nürnberg FC - : - Hamburg SV - - -
 Futball Németország 3. Liga 2022/2023
14:00 Bayreuth SpVgg - : - Essen - - -
14:00 Elversberg 07 - : - Waldhof Mannheim - - -
14:00 Ingolstadt - : - Wehen SV - - -
14:00 Duisburg - : - Oldenburg - - -
14:00 Hallescher - : - Meppen - - -
14:00 Dortmund (Am.) - : - Freiburg Amat. - - -
14:00 Osnabrück - : - Saarbrücken - - -
14:00 Viktoria Köln - : - München 1860 - - -
14:00 Aue Erzgebirge - : - Dresden - - -
14:00 Verl SC - : - Zwickau - - -
 Futball Németország Bundesliga 2022/2023
15:30 Mainz - : - Leverkusen - - -
15:30 Hoffenheim - : - Augsburg FC - - -
15:30 Schalke 04 - : - Berlin Union - - -
15:30 Hertha Berlin - : - Dortmund - - -
15:30 Leipzig - : - Wolfsburg - - -
18:30 Bayern München - : - Mönchengladbach - - -
 Futball Olaszország Serie A 2022/2023
18:30 Juventus - : - Roma AS - - -
18:30 Cremonese - : - Torino AC - - -
20:45 Spezia - : - Sassuolo - - -
20:45 Milan AC - : - Bologna - - -
 Futball Olaszország Serie B 2022/2023
15:00 Reggina - : - Sudtirol Bolzano FC - - -
15:00 Palermo - : - Ascoli - - -
15:00 Cittadella - : - Venezia AC - - -
15:00 Pisa AC - : - Genoa FC - - -
15:00 Modena - : - Ternana - - -
15:00 Benevento - : - Frosinone - - -
15:00 Perugia - : - Bari - - -
15:00 Como - : - Brescia - - -
15:00 Spal - : - Cagliari - - -
15:00 Parma - : - Cosenza - - -
 Futball Oroszország Premier League 2022/2023
17:00 Fakel Voronezh - : - Spartak Moskva - - -
17:00 Terek Groznyj - : - Krylya Sovetov Samara - - -
17:00 Nizhniy Novgorod FK - : - Dynamo Moskva - - -
17:00 Lokomotiv Moskva - : - Gazovik Orenburg - - -
17:00 Torpedo-ZIL Moskva - : - Krasnodar FK - - -
17:00 Rostselmash Rostov - : - CSKA Moskva - - -
17:00 Ural Sverdlovskaya Oblast - : - Zenit Peterburg - - -
17:00 Sochi PFC - : - Khimki FK - - -
 Futball Románia Liga II 2022/2023
10:00 Viitorul Selimbar - : - Otelul Galati - - -
10:00 Metaloglobus Bukurešt - : - Minaur Baia Mare - - -
10:00 Dumbravita - : - CSA Steaua Bucuresti - - -
10:00 ASU Poli Timisoara - : - Progresul Spartac - - -
10:00 Brasov Steagul Renaste - : - Ripensia Timisoara - - -
10:00 Politehnica Iasi - : - Concordia Chiajna - - -
10:00 Dinamo Bukurešť - : - Unirea Dej - - -
10:00 Unirea Constanta AFC - : - Viitorul Pandurii Targu Jiu - - -
10:00 Csikszereda - : - Gloria Buzău - - -
10:00 Slatina CSM - : - Unirea Slobozia - - -
 Futball Skócia First Division 2022/2023
16:00 Queen's Park FC - : - Cove Rangers - - -
16:00 Ayr. United - : - Dundee FC - - -
16:00 Partick Thistle - : - Raith Rovers - - -
16:00 Caledonian Thistle - : - Greenock Morton - - -
16:00 Hamilton - : - Arbroath - - -
 Futball Skócia Premier League 2022/2023
16:00 Hearts of Midlothian - : - St. Johnstone - - -
16:00 St. Mirren - : - Hibernian - - -
16:00 Dundee Utd. - : - Celtic Glasgow - - -
16:00 Glasgow Rangers - : - Ross County - - -
16:00 Aberdeen FC - : - Livingston - - -
16:00 Kilmarnock FC - : - Motherwell FC - - -
 Futball Skócia Second Division 2022/2023
16:00 Edinburgh City - : - Clyde - - -
16:00 Falkirk FC - : - Queen of the South - - -
16:00 Dunfermline - : - Airdrieonians - - -
16:00 Montrose - : - Kelty Hearts - - -
16:00 Alloa - : - Peterhead - - -
 Futball Skócia Third Division 2022/2023
16:00 Dumbarton - : - Elgin - - -
16:00 Bonnyrigg Rose - : - Stirling Albion - - -
16:00 Albion Rovers - : - Annan Athletic - - -
16:00 Stranraer - : - East Fife - - -
16:00 Forfar - : - Stenhousehuir - - -
 Futball Spanyolország La Liga 2022/2023
17:30 Elche FC - : - San Sebastian Real - - -
19:30 Vallecano Madrid - : - Mallorca - - -
22:00 Almeria - : - Sevilla - - -
 Futball Svájc Challenge League 2022/2023
18:00 Bellinzona - : - Xamax Neuchatel - - -
18:00 Aarau FC - : - Stade Lausanne Ouchy - - -
18:00 Schaffhausen FC - : - Yverdon - - -
 Futball Svájc Super League 2022/2023
18:00 Luzern - : - Sion FC - - -
20:30 Servette FC - : - Grasshoppers Curych - - -
 Futball Szerbia Super Liga 2022/2023
17:00 Radnik Surdulica - : - Vojvodina Nový Sad - - -
17:00 Mladost Novi Sad - : - Novi Pazar - - -
17:00 Radnički Niš - : - Napredak Krusevac - - -
17:00 Kolubara - : - Čukarički Bělehrad - - -
17:00 Radnički Kragujevac - : - Partizan Bělehrad - - -
17:00 Crvena zvezda Bělehrad - : - Javor Ivanjica - - -
17:00 Spartak Subotica - : - Bačka Topola - - -
17:00 Mladost Lučani - : - Vozdovac Beograd - - -
 Futball Szingapúr S-League 2022
11:30 Tanjong Pagar United - : - Albirex Niigata - - -
14:15 Geylang United - : - Young Lions - - -
 Futball Szlovákia Super Liga 2022/2023
18:00 Skalica MFK - : - Trnava - - -
18:00 Dunajská Streda - : - Trenčín - - -
18:00 Ružomberok - : - Slovan Bratislava - - -
18:00 Banská Bystrica - : - Zlaté Moravce - - -
18:00 Liptovský Mikuláš - : - Podbrezova - - -
18:00 Žilina - : - Michalovce - - -
 Futball Szlovénia 1. SNL 2022/2023
17:00 NK Celje - : - Gorica Nova Gorica - - -
17:00 Tabor - : - Bravo Publikum - - -
17:00 Olimpija Lublaň - : - Radomlje - - -
17:00 Mura Murska Sobota - : - Maribor Branik NK - - -
17:00 Domzale - : - Koper - - -
 Futball Venezuela Primera Division 2022
22:00 UCV FC - : - Zamora FC - - -
22:00 Hermanos Colmenares - : - Deportivo La Guaira - - -
22:00 Academia Puerto Cabello - : - Deportivo Táchira - - -
22:00 Monagas SC - : - Guaros de Lara FC - - -
22:00 Caracas FC - : - Metropolitanos FC - - -
22:00 Mineros de Guayana - : - Carabobo FC - - -
22:00 Zulia Maracaibo - : - Portuguesa FC - - -
22:00 Estudiantes FC - : - Aragua FC - - -
 Futball Wales Premier League 2022/2023
15:30 Haverfordwest C. - : - Airbus UK FC - - -
15:30 Caernarfon Town - : - Cardiff MU - - -
15:30 Penybont - : - Flint Town United - - -
15:30 Pontypridd Town - : - Aberystwyth Town - - -

Sportstatisztikák

  • futball, kosárlabda, kézilabda és jégkorong statisztika több, mint 90 bajnokságból (eredmények, tabellák, következő mérközések, egyéb hasznos statisztikák, fogadóirodák oddsai)
  • egyéb hasznos dolgok: tippek; csapatok, illetve bajnokságok összehasonlitása; sorozatok (pl. egy csapat hány meccset nyert meg sorozatban); kiválasztások ( pl. melyik csapat nem nyert még mérközést); friss eredmények, fórum, sportfogadás.
  • az eredmények rendszeresen frissülnek, naponta többször

A funkciók részletes leirásait megtalálod a Súgóban.