sze, 2019 január 23. @ 20:45 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Luch-Energiya Vladivostok

Cup 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2018.08.22 Luch-Energiya Vladivostok 0 : 2 SKA Chabarovsk 3.13 2.68 2.40
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 50% (1/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kvant Obninsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
2 Saturn Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Zvezda Irkutsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
4 Mordovia Saransk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Pskov 747 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Dnepr Smolensk 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
7 Veles Moscow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Terek Groznyj 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
9 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Strogino Moskva 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
12 Murom 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Alania Vladikavkaz 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
14 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
15 Avangard Kursk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
16 Tyumen FK 3 0 2 1 4:5 -1 0 1 2 -1
17 Khimik-Avgust 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Lokomotiv Moskva 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 +2
19 Metallurg Lipetsk 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
20 Fakel Voronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Torpedo Armavir 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
23 Avtofavorit Pskov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Krylya Sovetov Samara 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
25 Volgar Astrachan 4 3 0 1 5:6 -1 0 1 3 -1
26 Spartak Nalchik 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
27 Dinamo Barnaul 3 0 2 1 2:4 -2 0 3 0 -1
28 Tambov 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
29 Chayka 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
30 Dynamo Moskva 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
31 Dynamo Brjansk 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
32 Tekstilshchik Ivanovo 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
33 Kaluga 3 2 1 0 8:6 +2 0 0 3 =1
34 Zvezda Perm 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Torpedo-ZIL Moskva 4 3 0 1 6:1 +5 0 3 1 -1
36 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Volga Tver 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Zvezda Razan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
39 Druzhba Maikop 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
40 Energiya Volzhskiy 5 4 0 1 6:2 +4 0 4 1 -1
41 Rotor Volgograd 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
42 Makhachkala Anzhi 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
43 Ural Sverdlovskaya Oblast 3 1 2 0 6:5 +1 0 2 1 =2
44 Volga Ulyanovsk 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
45 Kolomna FK 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
46 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 3 1 2 0 4:3 +1 0 3 0 =2
47 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Sokol Saratov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 Ufa FK 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
51 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
52 Rostselmash Rostov 3 2 1 0 9:3 +6 0 0 3 =1
53 Khimki FK 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
54 Gazovik Orenburg 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
55 Dolgie Prudy 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Dynamo Stavropol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Leningradets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Spartak Moskva 3 2 1 0 3:1 +2 0 3 0 =1
59 Lada Togliatti 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
60 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
61 Chelyabinsk 3 0 2 1 2:3 -1 0 2 1 -1
62 Zvezda Sint Petersburg 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
63 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Chernomorets Novorossijsk 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
65 Dynamo Makhachkala 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Mashuk Pyatigorsk 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
67 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
68 Chertanovo Moscow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Kuban Kholding 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 CSKA Moskva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
71 Tom Tomsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
72 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
73 Syzran 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
74 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Zenit St.Petersburg 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
76 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
78 Sakhalin 3 2 0 1 7:2 +5 0 0 3 -1
79 Znamya Orekhovo-Zuyevo 3 1 1 1 7:5 +2 0 1 2 -1
80 Krasnogorsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
81 Arsenal Tula 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
82 Torpedo Vladimir 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Krasnodar FK 3 1 2 0 5:3 +2 0 1 2 =2
84 Chita FK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Atom Novovoronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Rubin Kazan 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
87 SKA Chabarovsk 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 =1
88 Baltika Kaliningrad 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
89 Zenit Izhevsk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kuban Kholding 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Tom Tomsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Syzran 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
4 Lokomotiv Moskva 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
5 Fakel Voronezh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Biolog Novokubansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Leningradets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Lada Togliatti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Chelyabinsk 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
10 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Strogino Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
13 Jaroslavl Shinnik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Salyut-Energiya Belgorod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 SKA Chabarovsk 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
16 Zenit Izhevsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Torpedo-ZIL Moskva 3 2 0 0 3:0 +3 0 3 0 -1
18 Volga Tver 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Druzhba Maikop 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
20 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Sakhalin 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
23 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
24 Spartak Nalchik 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Tambov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
26 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Chernomorets Novorossijsk 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
28 Mashuk Pyatigorsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
29 Irtys Omsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Tyumen FK 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
31 Rostselmash Rostov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Gazovik Orenburg 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
33 Dynamo Stavropol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Kvant Obninsk 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
35 Zvezda Irkutsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Pskov 747 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
39 Kolomna FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Krasnogorsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Krasnodar FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
43 Dynamo Brjansk 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
44 Kaluga 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
45 CSKA Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Nosta Novotroitsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Chertanovo Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Khimik-Avgust 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Metallurg Lipetsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
50 Torpedo Armavir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Spartak Moskva 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
52 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Zvezda Sint Petersburg 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Veles Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Terek Groznyj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Sokol Saratov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Ufa FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Atom Novovoronezh 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Rubin Kazan 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
61 Baltika Kaliningrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
62 Zvezda Perm 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Dynamo St. Peterburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Zvezda Razan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Metallurg Krasnoyarsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Znamya Orekhovo-Zuyevo 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
68 Avtofavorit Pskov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Volgar Astrachan 4 3 0 0 5:0 +5 0 1 3 -1
70 Dinamo Barnaul 3 0 2 0 2:0 +2 0 3 0 -1
71 Dynamo Makhachkala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
73 Murom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Alania Vladikavkaz 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Avangard Kursk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
77 Khimki FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
78 Dolgie Prudy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Saturn Moskva 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Dnepr Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Energiya Volzhskiy 4 3 0 0 4:0 +4 0 3 1 -1
83 Makhachkala Anzhi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Volga Ulyanovsk 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 Torpedo Vladimir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Chita FK 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Chayka 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
88 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Tekstilshchik Ivanovo 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kuban Kholding 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Tom Tomsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
3 Syzran 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
4 Lokomotiv Moskva 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
5 Fakel Voronezh 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
7 Leningradets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Lada Togliatti 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
9 Chelyabinsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
10 Luch-Energiya Vladivostok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Strogino Moskva 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
12 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 2 1 1 0 1:2 -1 0 2 0 =1
13 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 SKA Chabarovsk 2 1 0 0 6:5 +1 0 1 1 +1
16 Zenit Izhevsk 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
17 Torpedo-ZIL Moskva 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
18 Volga Tver 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Druzhba Maikop 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Kamaz Nab. Chelny 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Sakhalin 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
23 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
24 Spartak Nalchik 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Tambov 1 0 1 0 7:4 +3 0 0 1 =1
26 Khimik Novomoskovsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Chernomorets Novorossijsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
28 Mashuk Pyatigorsk 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
30 Tyumen FK 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
31 Rostselmash Rostov 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
32 Gazovik Orenburg 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
33 Dynamo Stavropol 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Kvant Obninsk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
35 Zvezda Irkutsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
36 Pskov 747 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Rotor Volgograd 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
38 Ural Sverdlovskaya Oblast 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 =1
39 Kolomna FK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Krasnogorsk 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
41 Arsenal Tula 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
42 Krasnodar FK 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
43 Dynamo Brjansk 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
44 Kaluga 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
45 CSKA Moskva 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
46 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
47 Chertanovo Moscow 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Khimik-Avgust 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Metallurg Lipetsk 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
50 Torpedo Armavir 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
52 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
53 Zvezda Sint Petersburg 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
54 Veles Moscow 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Terek Groznyj 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
56 Amur Blahoveshehenk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Sokol Saratov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Ufa FK 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
59 Atom Novovoronezh 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Rubin Kazan 2 0 1 0 1:1 0 0 2 0 -1
61 Baltika Kaliningrad 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
62 Zvezda Perm 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Zvezda Razan 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
65 Zenit St.Petersburg 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
66 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
67 Znamya Orekhovo-Zuyevo 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
68 Avtofavorit Pskov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Volgar Astrachan 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
70 Dinamo Barnaul 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Dynamo Makhachkala 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
73 Murom 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Alania Vladikavkaz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
75 Avangard Kursk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
76 Lada SOK Dimitrovgrad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Khimki FK 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
78 Dolgie Prudy 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Saturn Moskva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Mordovia Saransk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Dnepr Smolensk 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
82 Energiya Volzhskiy 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
83 Makhachkala Anzhi 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
84 Volga Ulyanovsk 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
85 Torpedo Vladimir 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Chita FK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Chayka 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
88 Dynamo Moskva 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
89 Tekstilshchik Ivanovo 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Luch-Energiya Vladivostok csapat statisztikáit Cup bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Luch-Energiya Vladivostok pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.