szo, 2019 február 16. @ 22:09 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

SKA Chabarovsk

Cup 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.30 Chayka 5 : 0 SKA Chabarovsk 1.16 5.69 15.69
4 2018.08.22 Luch-Energiya Vladivostok 0 : 2 SKA Chabarovsk 3.13 2.68 2.40
5 2018.09.26 SKA Chabarovsk 3 : 4 ot(p) Terek Groznyj 2.25 3.06 3.13
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 2.67
Gól/játék 4.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 1 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 35.71% (5/14)
Második 42.86% (6/14)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
2 Chelyabinsk 3 0 2 1 2:3 -1 0 2 1 -1
3 Zvezda Sint Petersburg 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
4 Leningradets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Spartak Moskva 3 2 1 0 3:1 +2 0 3 0 =1
6 Lada Togliatti 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
7 Dynamo Makhachkala 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Mashuk Pyatigorsk 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
9 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
10 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Chernomorets Novorossijsk 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
12 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
13 Syzran 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
14 Chertanovo Moscow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Kuban Kholding 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 CSKA Moskva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
17 Tom Tomsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
18 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
19 Sakhalin 3 2 0 1 7:2 +5 0 0 3 -1
20 Znamya Orekhovo-Zuyevo 3 1 1 1 7:5 +2 0 1 2 -1
21 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Zenit St.Petersburg 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
23 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Torpedo Vladimir 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Krasnodar FK 3 1 2 0 5:3 +2 0 1 2 =2
26 Chita FK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Krasnogorsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
28 Arsenal Tula 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
29 SKA Chabarovsk 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 =1
30 Baltika Kaliningrad 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
31 Zenit Izhevsk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
32 Atom Novovoronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Rubin Kazan 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
34 Mordovia Saransk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Pskov 747 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Dnepr Smolensk 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
37 Kvant Obninsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
38 Saturn Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Zvezda Irkutsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
40 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Strogino Moskva 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
43 Veles Moscow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Terek Groznyj 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
45 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
46 Avangard Kursk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
47 Tyumen FK 3 0 2 1 4:5 -1 0 1 2 -1
48 Murom 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Alania Vladikavkaz 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
50 Fakel Voronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Torpedo Armavir 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
53 Khimik-Avgust 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Lokomotiv Moskva 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 +2
55 Metallurg Lipetsk 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
56 Spartak Nalchik 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
57 Dinamo Barnaul 3 0 2 1 2:4 -2 0 3 0 -1
58 Tambov 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
59 Avtofavorit Pskov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Krylya Sovetov Samara 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
61 Volgar Astrachan 4 3 0 1 5:6 -1 0 1 3 -1
62 Dynamo Brjansk 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
63 Tekstilshchik Ivanovo 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
64 Kaluga 3 2 1 0 8:6 +2 0 0 3 =1
65 Chayka 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
66 Dynamo Moskva 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
67 Volga Tver 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Zvezda Razan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
69 Druzhba Maikop 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
70 Zvezda Perm 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Torpedo-ZIL Moskva 4 3 0 1 6:1 +5 0 3 1 -1
72 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Ural Sverdlovskaya Oblast 3 1 2 0 6:5 +1 0 2 1 =2
74 Volga Ulyanovsk 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
75 Kolomna FK 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
76 Energiya Volzhskiy 5 4 0 1 6:2 +4 0 4 1 -1
77 Rotor Volgograd 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
78 Makhachkala Anzhi 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
79 Sokol Saratov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Ufa FK 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
82 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 3 1 2 0 4:3 +1 0 3 0 =2
83 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Gazovik Orenburg 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
85 Dolgie Prudy 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Dynamo Stavropol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
88 Rostselmash Rostov 3 2 1 0 9:3 +6 0 0 3 =1
89 Khimki FK 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sokol Saratov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Ufa FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Baltika Kaliningrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
4 Atom Novovoronezh 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Rubin Kazan 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 Zvezda Razan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Zvezda Perm 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Dynamo St. Peterburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Metallurg Krasnoyarsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Znamya Orekhovo-Zuyevo 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
11 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Dinamo Barnaul 3 0 2 0 2:0 +2 0 3 0 -1
13 Avtofavorit Pskov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Volgar Astrachan 4 3 0 0 5:0 +5 0 1 3 -1
15 Dynamo Makhachkala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
17 Avangard Kursk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Murom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Alania Vladikavkaz 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Dolgie Prudy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
22 Khimki FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
23 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Dnepr Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Saturn Moskva 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Volga Ulyanovsk 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 Energiya Volzhskiy 4 3 0 0 4:0 +4 0 3 1 -1
28 Makhachkala Anzhi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Torpedo Vladimir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Chita FK 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Tekstilshchik Ivanovo 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
32 Chayka 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
33 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Syzran 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
35 Kuban Kholding 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Tom Tomsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Fakel Voronezh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Biolog Novokubansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Lokomotiv Moskva 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
40 Chelyabinsk 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
41 Leningradets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Lada Togliatti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Strogino Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Salyut-Energiya Belgorod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
47 Jaroslavl Shinnik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 SKA Chabarovsk 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
49 Zenit Izhevsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Volga Tver 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Druzhba Maikop 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
52 Torpedo-ZIL Moskva 3 2 0 0 3:0 +3 0 3 0 -1
53 Sakhalin 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
54 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Spartak Nalchik 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Tambov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
58 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
59 Mashuk Pyatigorsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
60 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Chernomorets Novorossijsk 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
62 Irtys Omsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Tyumen FK 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
64 Gazovik Orenburg 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
65 Dynamo Stavropol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Rostselmash Rostov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Pskov 747 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Kvant Obninsk 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
69 Zvezda Irkutsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
71 Kolomna FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Krasnodar FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
74 Krasnogorsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Dynamo Brjansk 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
77 Kaluga 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
78 Nosta Novotroitsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Chertanovo Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 CSKA Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Torpedo Armavir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Khimik-Avgust 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 Metallurg Lipetsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
84 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Zvezda Sint Petersburg 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Spartak Moskva 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
87 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Veles Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Terek Groznyj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sokol Saratov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Ufa FK 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
3 Baltika Kaliningrad 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
4 Atom Novovoronezh 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Rubin Kazan 2 0 1 0 1:1 0 0 2 0 -1
6 Zvezda Razan 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
7 Zvezda Perm 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
10 Znamya Orekhovo-Zuyevo 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
11 Zenit St.Petersburg 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
12 Dinamo Barnaul 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Avtofavorit Pskov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Volgar Astrachan 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Dynamo Makhachkala 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
17 Avangard Kursk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
18 Murom 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Alania Vladikavkaz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
20 Dolgie Prudy 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Lada SOK Dimitrovgrad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Khimki FK 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
23 Mordovia Saransk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Dnepr Smolensk 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
25 Saturn Moskva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Volga Ulyanovsk 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
27 Energiya Volzhskiy 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
28 Makhachkala Anzhi 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
29 Torpedo Vladimir 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Chita FK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Tekstilshchik Ivanovo 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
32 Chayka 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
33 Dynamo Moskva 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
34 Syzran 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
35 Kuban Kholding 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Tom Tomsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
37 Fakel Voronezh 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
39 Lokomotiv Moskva 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
40 Chelyabinsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
41 Leningradets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Lada Togliatti 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
43 Luch-Energiya Vladivostok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Strogino Moskva 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
45 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 2 1 1 0 1:2 -1 0 2 0 =1
47 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
48 SKA Chabarovsk 2 1 0 0 6:5 +1 0 1 1 +1
49 Zenit Izhevsk 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
50 Volga Tver 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Druzhba Maikop 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Torpedo-ZIL Moskva 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
53 Sakhalin 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
54 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Kamaz Nab. Chelny 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Spartak Nalchik 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Tambov 1 0 1 0 7:4 +3 0 0 1 =1
58 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
59 Mashuk Pyatigorsk 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Khimik Novomoskovsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Chernomorets Novorossijsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
62 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
63 Tyumen FK 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
64 Gazovik Orenburg 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
65 Dynamo Stavropol 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Rostselmash Rostov 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
67 Pskov 747 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Kvant Obninsk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
69 Zvezda Irkutsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
70 Ural Sverdlovskaya Oblast 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 =1
71 Kolomna FK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Rotor Volgograd 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
73 Krasnodar FK 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
74 Krasnogorsk 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
75 Arsenal Tula 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
76 Dynamo Brjansk 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
77 Kaluga 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
78 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
79 Chertanovo Moscow 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
80 CSKA Moskva 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
81 Torpedo Armavir 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Khimik-Avgust 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Metallurg Lipetsk 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
84 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
85 Zvezda Sint Petersburg 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
86 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
87 Amur Blahoveshehenk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Veles Moscow 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Terek Groznyj 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) SKA Chabarovsk csapat statisztikáit Cup bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted SKA Chabarovsk pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.