h, 2018 november 19. @ 18:19 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rostselmash Rostov

Cup 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
5 2018.09.26 Syzran 0 : 4 Rostselmash Rostov 4.69 3.29 1.76
1/8 2018.11.01 Rostselmash Rostov 3 : 1 Zenit St.Petersburg 2.82 2.94 2.51
1/4  2018.12.05 Krasnodar FK - : - Rostselmash Rostov - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 31
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 3.50
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 2 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 100% (2/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Torpedo Vladimir 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Krasnodar FK 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
3 Chita FK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Krasnogorsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
5 Arsenal Tula 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
6 SKA Chabarovsk 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 =1
7 Baltika Kaliningrad 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
8 Zenit Izhevsk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
9 Atom Novovoronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Rubin Kazan 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
11 Mordovia Saransk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Pskov 747 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Dnepr Smolensk 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
14 Kvant Obninsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
15 Saturn Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Zvezda Irkutsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
17 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Strogino Moskva 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
20 Veles Moscow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Terek Groznyj 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
22 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
23 Avangard Kursk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
24 Tyumen FK 3 0 2 1 4:5 -1 0 1 2 -1
25 Murom 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Alania Vladikavkaz 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
27 Fakel Voronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Torpedo Armavir 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
30 Khimik-Avgust 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Lokomotiv Moskva 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
32 Metallurg Lipetsk 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
33 Spartak Nalchik 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
34 Dinamo Barnaul 3 0 2 1 2:4 -2 0 3 0 -1
35 Tambov 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
36 Avtofavorit Pskov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Krylya Sovetov Samara 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
38 Volgar Astrachan 4 3 0 1 5:6 -1 0 1 3 -1
39 Dynamo Brjansk 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
40 Tekstilshchik Ivanovo 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
41 Kaluga 3 2 1 0 8:6 +2 0 0 3 =1
42 Chayka 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
43 Dynamo Moskva 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
44 Volga Tver 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Zvezda Razan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
46 Druzhba Maikop 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
47 Zvezda Perm 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Torpedo-ZIL Moskva 4 3 0 1 6:1 +5 0 3 1 -1
49 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Ural Sverdlovskaya Oblast 2 1 1 0 5:4 +1 0 1 1 =1
51 Volga Ulyanovsk 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
52 Kolomna FK 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
53 Energiya Volzhskiy 5 4 0 1 6:2 +4 0 4 1 -1
54 Rotor Volgograd 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
55 Makhachkala Anzhi 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
56 Sokol Saratov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Ufa FK 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
59 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 3 1 2 0 4:3 +1 0 3 0 =2
60 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Gazovik Orenburg 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
62 Dolgie Prudy 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Dynamo Stavropol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
65 Rostselmash Rostov 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
66 Khimki FK 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
67 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
68 Chelyabinsk 3 0 2 1 2:3 -1 0 2 1 -1
69 Zvezda Sint Petersburg 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
70 Leningradets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Spartak Moskva 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
72 Lada Togliatti 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
73 Dynamo Makhachkala 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Mashuk Pyatigorsk 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
75 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
76 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Chernomorets Novorossijsk 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
78 Tom Tomsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
79 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
80 Syzran 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
81 Chertanovo Moscow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Kuban Kholding 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 CSKA Moskva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
84 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
85 Sakhalin 3 2 0 1 7:2 +5 0 0 3 -1
86 Znamya Orekhovo-Zuyevo 3 1 1 1 7:5 +2 0 1 2 -1
87 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Zenit St.Petersburg 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
89 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dnepr Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Saturn Moskva 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Volga Ulyanovsk 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
5 Energiya Volzhskiy 4 3 0 0 4:0 +4 0 3 1 -1
6 Makhachkala Anzhi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Torpedo Vladimir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Chita FK 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Tekstilshchik Ivanovo 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
10 Chayka 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
11 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Tom Tomsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Syzran 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
14 Kuban Kholding 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Fakel Voronezh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Biolog Novokubansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Lokomotiv Moskva 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
18 Chelyabinsk 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
19 Leningradets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Lada Togliatti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Strogino Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Salyut-Energiya Belgorod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
25 Jaroslavl Shinnik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 SKA Chabarovsk 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
27 Zenit Izhevsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Volga Tver 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Druzhba Maikop 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
30 Torpedo-ZIL Moskva 3 2 0 0 3:0 +3 0 3 0 -1
31 Sakhalin 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
32 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Spartak Nalchik 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Tambov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
36 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
37 Mashuk Pyatigorsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
38 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Chernomorets Novorossijsk 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
40 Irtys Omsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Tyumen FK 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
42 Gazovik Orenburg 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
43 Dynamo Stavropol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Rostselmash Rostov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Pskov 747 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Kvant Obninsk 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
47 Zvezda Irkutsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
49 Kolomna FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Krasnodar FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Krasnogorsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Dynamo Brjansk 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 Kaluga 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
56 Nosta Novotroitsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Chertanovo Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 CSKA Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Torpedo Armavir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Khimik-Avgust 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Metallurg Lipetsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
62 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Zvezda Sint Petersburg 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Spartak Moskva 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
65 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Veles Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Terek Groznyj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Sokol Saratov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Ufa FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Baltika Kaliningrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
71 Atom Novovoronezh 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Rubin Kazan 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
73 Zvezda Razan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Zvezda Perm 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Dynamo St. Peterburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Metallurg Krasnoyarsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Znamya Orekhovo-Zuyevo 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
78 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Dinamo Barnaul 3 0 2 0 2:0 +2 0 3 0 -1
80 Avtofavorit Pskov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Volgar Astrachan 4 3 0 0 5:0 +5 0 1 3 -1
82 Dynamo Makhachkala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
84 Avangard Kursk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Murom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Alania Vladikavkaz 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Dolgie Prudy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
89 Khimki FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mordovia Saransk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Dnepr Smolensk 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
3 Saturn Moskva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Volga Ulyanovsk 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
5 Energiya Volzhskiy 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
6 Makhachkala Anzhi 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
7 Torpedo Vladimir 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Chita FK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Tekstilshchik Ivanovo 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
10 Chayka 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
11 Dynamo Moskva 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
12 Tom Tomsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
13 Syzran 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
14 Kuban Kholding 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Fakel Voronezh 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
17 Lokomotiv Moskva 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
18 Chelyabinsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
19 Leningradets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Lada Togliatti 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
21 Luch-Energiya Vladivostok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Strogino Moskva 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
23 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 2 1 1 0 1:2 -1 0 2 0 =1
25 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
26 SKA Chabarovsk 2 1 0 0 6:5 +1 0 1 1 +1
27 Zenit Izhevsk 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
28 Volga Tver 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Druzhba Maikop 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Torpedo-ZIL Moskva 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
31 Sakhalin 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
32 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Kamaz Nab. Chelny 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Spartak Nalchik 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Tambov 1 0 1 0 7:4 +3 0 0 1 =1
36 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
37 Mashuk Pyatigorsk 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Khimik Novomoskovsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Chernomorets Novorossijsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
40 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
41 Tyumen FK 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
42 Gazovik Orenburg 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
43 Dynamo Stavropol 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Rostselmash Rostov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
45 Pskov 747 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Kvant Obninsk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Zvezda Irkutsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
48 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
49 Kolomna FK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Rotor Volgograd 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
51 Krasnodar FK 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
52 Krasnogorsk 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
53 Arsenal Tula 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
54 Dynamo Brjansk 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
55 Kaluga 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
56 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
57 Chertanovo Moscow 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
58 CSKA Moskva 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
59 Torpedo Armavir 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Khimik-Avgust 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Metallurg Lipetsk 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
62 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
63 Zvezda Sint Petersburg 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
64 Spartak Moskva 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
65 Amur Blahoveshehenk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Veles Moscow 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Terek Groznyj 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
68 Sokol Saratov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Ufa FK 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
70 Baltika Kaliningrad 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
71 Atom Novovoronezh 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 Rubin Kazan 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
73 Zvezda Razan 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
74 Zvezda Perm 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
77 Znamya Orekhovo-Zuyevo 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
78 Zenit St.Petersburg 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
79 Dinamo Barnaul 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Avtofavorit Pskov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Volgar Astrachan 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
82 Dynamo Makhachkala 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
84 Avangard Kursk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
85 Murom 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Alania Vladikavkaz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
87 Dolgie Prudy 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Lada SOK Dimitrovgrad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Khimki FK 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Rostselmash Rostov csapat statisztikáit Cup bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Rostselmash Rostov pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.