szo, 2019 február 16. @ 22:26 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rotor Volgograd

Cup 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2018.08.22 Syzran 2 : 1 ot(p) Rotor Volgograd 4.08 3.16 1.83
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
2 Sakhalin 3 2 0 1 7:2 +5 0 0 3 -1
3 Znamya Orekhovo-Zuyevo 3 1 1 1 7:5 +2 0 1 2 -1
4 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Zenit St.Petersburg 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
6 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Torpedo Vladimir 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Krasnodar FK 3 1 2 0 5:3 +2 0 1 2 =2
9 Chita FK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Krasnogorsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
11 Arsenal Tula 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
12 Baltika Kaliningrad 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
13 Zenit Izhevsk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
14 Atom Novovoronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Rubin Kazan 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
16 SKA Chabarovsk 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 =1
17 Mordovia Saransk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Pskov 747 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Dnepr Smolensk 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
20 Kvant Obninsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
21 Saturn Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Zvezda Irkutsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
23 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Strogino Moskva 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
26 Veles Moscow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Terek Groznyj 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
28 Avangard Kursk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
29 Tyumen FK 3 0 2 1 4:5 -1 0 1 2 -1
30 Murom 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Alania Vladikavkaz 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
32 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
33 Fakel Voronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Torpedo Armavir 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
36 Khimik-Avgust 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Lokomotiv Moskva 3 2 1 0 7:3 +4 0 1 2 +2
38 Metallurg Lipetsk 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
39 Spartak Nalchik 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
40 Dinamo Barnaul 3 0 2 1 2:4 -2 0 3 0 -1
41 Tambov 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
42 Avtofavorit Pskov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Krylya Sovetov Samara 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
44 Volgar Astrachan 4 3 0 1 5:6 -1 0 1 3 -1
45 Dynamo Brjansk 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
46 Tekstilshchik Ivanovo 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
47 Kaluga 3 2 1 0 8:6 +2 0 0 3 =1
48 Chayka 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
49 Dynamo Moskva 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
50 Volga Tver 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Zvezda Razan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
52 Druzhba Maikop 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
53 Zvezda Perm 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Torpedo-ZIL Moskva 4 3 0 1 6:1 +5 0 3 1 -1
55 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Ural Sverdlovskaya Oblast 3 1 2 0 6:5 +1 0 2 1 =2
57 Volga Ulyanovsk 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
58 Kolomna FK 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
59 Energiya Volzhskiy 5 4 0 1 6:2 +4 0 4 1 -1
60 Rotor Volgograd 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
61 Makhachkala Anzhi 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
62 Sokol Saratov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Ufa FK 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
65 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 3 1 2 0 4:3 +1 0 3 0 =2
66 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Gazovik Orenburg 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
68 Dolgie Prudy 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Dynamo Stavropol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
71 Rostselmash Rostov 3 2 1 0 9:3 +6 0 0 3 =1
72 Khimki FK 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
73 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
74 Chelyabinsk 3 0 2 1 2:3 -1 0 2 1 -1
75 Zvezda Sint Petersburg 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
76 Leningradets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Spartak Moskva 3 2 1 0 3:1 +2 0 3 0 =1
78 Lada Togliatti 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
79 Dynamo Makhachkala 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Mashuk Pyatigorsk 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
81 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
82 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Chernomorets Novorossijsk 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
84 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
85 Syzran 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
86 Chertanovo Moscow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Kuban Kholding 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 CSKA Moskva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
89 Tom Tomsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Avangard Kursk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Murom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Alania Vladikavkaz 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Dolgie Prudy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
6 Khimki FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
7 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Dnepr Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Saturn Moskva 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Volga Ulyanovsk 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
11 Energiya Volzhskiy 4 3 0 0 4:0 +4 0 3 1 -1
12 Makhachkala Anzhi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Torpedo Vladimir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Chita FK 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Tekstilshchik Ivanovo 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
16 Chayka 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
17 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Syzran 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
19 Kuban Kholding 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Tom Tomsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Fakel Voronezh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Biolog Novokubansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Lokomotiv Moskva 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
24 Chelyabinsk 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
25 Leningradets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Lada Togliatti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Strogino Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Salyut-Energiya Belgorod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
31 Jaroslavl Shinnik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Zenit Izhevsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 SKA Chabarovsk 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
34 Volga Tver 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Druzhba Maikop 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
36 Torpedo-ZIL Moskva 3 2 0 0 3:0 +3 0 3 0 -1
37 Sakhalin 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
38 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Spartak Nalchik 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Tambov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
43 Mashuk Pyatigorsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
44 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Chernomorets Novorossijsk 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
46 Tyumen FK 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
47 Irtys Omsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Gazovik Orenburg 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
49 Dynamo Stavropol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Rostselmash Rostov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 Pskov 747 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Kvant Obninsk 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
53 Zvezda Irkutsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
55 Kolomna FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
56 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Krasnodar FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
58 Krasnogorsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Dynamo Brjansk 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 Kaluga 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
62 Nosta Novotroitsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Chertanovo Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 CSKA Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Torpedo Armavir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Khimik-Avgust 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Metallurg Lipetsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
68 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Zvezda Sint Petersburg 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Spartak Moskva 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
71 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Veles Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Terek Groznyj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Sokol Saratov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Ufa FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Baltika Kaliningrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
77 Atom Novovoronezh 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Rubin Kazan 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
79 Zvezda Razan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Zvezda Perm 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Dynamo St. Peterburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Metallurg Krasnoyarsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Znamya Orekhovo-Zuyevo 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
84 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Dinamo Barnaul 3 0 2 0 2:0 +2 0 3 0 -1
86 Avtofavorit Pskov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Volgar Astrachan 4 3 0 0 5:0 +5 0 1 3 -1
88 Dynamo Makhachkala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Avangard Kursk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
2 Murom 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Alania Vladikavkaz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
4 Dolgie Prudy 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Lada SOK Dimitrovgrad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Khimki FK 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
7 Mordovia Saransk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Dnepr Smolensk 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
9 Saturn Moskva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Volga Ulyanovsk 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
11 Energiya Volzhskiy 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
12 Makhachkala Anzhi 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
13 Torpedo Vladimir 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Chita FK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Tekstilshchik Ivanovo 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
16 Chayka 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
17 Dynamo Moskva 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
18 Syzran 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
19 Kuban Kholding 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Tom Tomsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
21 Fakel Voronezh 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
23 Lokomotiv Moskva 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
24 Chelyabinsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
25 Leningradets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Lada Togliatti 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
27 Luch-Energiya Vladivostok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Strogino Moskva 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
29 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 2 1 1 0 1:2 -1 0 2 0 =1
31 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Zenit Izhevsk 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
33 SKA Chabarovsk 2 1 0 0 6:5 +1 0 1 1 +1
34 Volga Tver 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Druzhba Maikop 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Torpedo-ZIL Moskva 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
37 Sakhalin 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
38 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Kamaz Nab. Chelny 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Spartak Nalchik 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Tambov 1 0 1 0 7:4 +3 0 0 1 =1
42 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
43 Mashuk Pyatigorsk 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Khimik Novomoskovsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
45 Chernomorets Novorossijsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
46 Tyumen FK 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
47 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
48 Gazovik Orenburg 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
49 Dynamo Stavropol 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Rostselmash Rostov 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
51 Pskov 747 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Kvant Obninsk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
53 Zvezda Irkutsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
54 Ural Sverdlovskaya Oblast 2 1 1 0 4:3 +1 0 1 1 =1
55 Kolomna FK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Rotor Volgograd 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
57 Krasnodar FK 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 =1
58 Krasnogorsk 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
59 Arsenal Tula 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
60 Dynamo Brjansk 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
61 Kaluga 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
62 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
63 Chertanovo Moscow 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 CSKA Moskva 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
65 Torpedo Armavir 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Khimik-Avgust 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Metallurg Lipetsk 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
68 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
69 Zvezda Sint Petersburg 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
70 Spartak Moskva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
71 Amur Blahoveshehenk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Veles Moscow 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Terek Groznyj 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
74 Sokol Saratov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Ufa FK 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
76 Baltika Kaliningrad 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
77 Atom Novovoronezh 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Rubin Kazan 2 0 1 0 1:1 0 0 2 0 -1
79 Zvezda Razan 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
80 Zvezda Perm 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
83 Znamya Orekhovo-Zuyevo 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
84 Zenit St.Petersburg 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
85 Dinamo Barnaul 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Avtofavorit Pskov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Volgar Astrachan 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
88 Dynamo Makhachkala 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Rotor Volgograd csapat statisztikáit Cup bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Rotor Volgograd pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.