sze, 2018 november 21. @ 00:36 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rotor Volgograd

Cup 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2018.08.22 Syzran 2 : 1 ot(p) Rotor Volgograd 4.08 3.16 1.83
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tambov 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
2 Avtofavorit Pskov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Krylya Sovetov Samara 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
4 Volgar Astrachan 4 3 0 1 5:6 -1 0 1 3 -1
5 Spartak Nalchik 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
6 Dinamo Barnaul 3 0 2 1 2:4 -2 0 3 0 -1
7 Kaluga 3 2 1 0 8:6 +2 0 0 3 =1
8 Chayka 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
9 Dynamo Moskva 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
10 Dynamo Brjansk 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
11 Tekstilshchik Ivanovo 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
12 Druzhba Maikop 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
13 Zvezda Perm 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Torpedo-ZIL Moskva 4 3 0 1 6:1 +5 0 3 1 -1
15 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Volga Tver 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Zvezda Razan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
18 Kolomna FK 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
19 Energiya Volzhskiy 5 4 0 1 6:2 +4 0 4 1 -1
20 Rotor Volgograd 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
21 Makhachkala Anzhi 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
22 Ural Sverdlovskaya Oblast 2 1 1 0 5:4 +1 0 1 1 =1
23 Volga Ulyanovsk 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
24 Ufa FK 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
25 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 3 1 2 0 4:3 +1 0 3 0 =2
26 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Sokol Saratov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Dynamo Stavropol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
31 Rostselmash Rostov 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
32 Khimki FK 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
33 Gazovik Orenburg 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
34 Dolgie Prudy 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Zvezda Sint Petersburg 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
36 Leningradets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Spartak Moskva 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
38 Lada Togliatti 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
39 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
40 Chelyabinsk 3 0 2 1 2:3 -1 0 2 1 -1
41 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
42 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Chernomorets Novorossijsk 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
44 Dynamo Makhachkala 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Mashuk Pyatigorsk 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
46 Chertanovo Moscow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Kuban Kholding 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 CSKA Moskva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
49 Tom Tomsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
50 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
51 Syzran 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
52 Znamya Orekhovo-Zuyevo 3 1 1 1 7:5 +2 0 1 2 -1
53 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
54 Zenit St.Petersburg 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
55 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
57 Sakhalin 3 2 0 1 7:2 +5 0 0 3 -1
58 Chita FK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Krasnogorsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
60 Arsenal Tula 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
61 Torpedo Vladimir 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Krasnodar FK 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
63 Zenit Izhevsk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
64 Atom Novovoronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Rubin Kazan 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 +1
66 SKA Chabarovsk 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 =1
67 Baltika Kaliningrad 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
68 Dnepr Smolensk 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
69 Kvant Obninsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
70 Saturn Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Zvezda Irkutsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
72 Mordovia Saransk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Pskov 747 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Strogino Moskva 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
75 Veles Moscow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Terek Groznyj 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
77 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Tyumen FK 3 0 2 1 4:5 -1 0 1 2 -1
80 Murom 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Alania Vladikavkaz 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
82 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
83 Avangard Kursk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
84 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
85 Khimik-Avgust 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Lokomotiv Moskva 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 +1
87 Metallurg Lipetsk 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
88 Fakel Voronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Torpedo Armavir 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tambov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
2 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
3 Spartak Nalchik 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Chernomorets Novorossijsk 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
6 Mashuk Pyatigorsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
7 Tyumen FK 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
8 Irtys Omsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dynamo Stavropol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Rostselmash Rostov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Gazovik Orenburg 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
12 Kvant Obninsk 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Zvezda Irkutsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Pskov 747 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Kolomna FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 0 1 0 2:0 +2 0 1 0 =1
18 Krasnogorsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Krasnodar FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Kaluga 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
22 Dynamo Brjansk 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
23 Chertanovo Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 CSKA Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Nosta Novotroitsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Khimik-Avgust 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Metallurg Lipetsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
28 Torpedo Armavir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Zvezda Sint Petersburg 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Spartak Moskva 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
31 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Veles Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Terek Groznyj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Ufa FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Sokol Saratov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Atom Novovoronezh 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Rubin Kazan 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
39 Baltika Kaliningrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
40 Zvezda Perm 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Dynamo St. Peterburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Zvezda Razan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Znamya Orekhovo-Zuyevo 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
44 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Metallurg Krasnoyarsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Avtofavorit Pskov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Volgar Astrachan 4 3 0 0 5:0 +5 0 1 3 -1
48 Dinamo Barnaul 3 0 2 0 2:0 +2 0 3 0 -1
49 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
50 Dynamo Makhachkala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Murom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Alania Vladikavkaz 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Avangard Kursk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
55 Khimki FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
56 Dolgie Prudy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dnepr Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Saturn Moskva 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Energiya Volzhskiy 4 3 0 0 4:0 +4 0 3 1 -1
61 Makhachkala Anzhi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Volga Ulyanovsk 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
63 Chita FK 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Torpedo Vladimir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Chayka 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
66 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Tekstilshchik Ivanovo 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
68 Kuban Kholding 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tom Tomsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Syzran 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
71 Biolog Novokubansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Lokomotiv Moskva 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
73 Fakel Voronezh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Leningradets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Lada Togliatti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Chelyabinsk 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
77 Strogino Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
80 Jaroslavl Shinnik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Salyut-Energiya Belgorod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 SKA Chabarovsk 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
83 Zenit Izhevsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Druzhba Maikop 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Torpedo-ZIL Moskva 3 2 0 0 3:0 +3 0 3 0 -1
86 Volga Tver 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Sakhalin 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tambov 1 0 1 0 7:4 +3 0 0 1 =1
2 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
3 Spartak Nalchik 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Khimik Novomoskovsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Chernomorets Novorossijsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
6 Mashuk Pyatigorsk 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Tyumen FK 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
8 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
9 Dynamo Stavropol 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Rostselmash Rostov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
11 Gazovik Orenburg 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
12 Kvant Obninsk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Zvezda Irkutsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
14 Pskov 747 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Kolomna FK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Rotor Volgograd 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
17 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
18 Krasnogorsk 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
19 Arsenal Tula 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
20 Krasnodar FK 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
21 Kaluga 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
22 Dynamo Brjansk 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
23 Chertanovo Moscow 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
24 CSKA Moskva 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
25 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
26 Khimik-Avgust 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Metallurg Lipetsk 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
28 Torpedo Armavir 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Zvezda Sint Petersburg 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
30 Spartak Moskva 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
31 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
32 Veles Moscow 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Terek Groznyj 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
34 Amur Blahoveshehenk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Ufa FK 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
36 Sokol Saratov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Atom Novovoronezh 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Rubin Kazan 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Baltika Kaliningrad 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
40 Zvezda Perm 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Zvezda Razan 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
43 Znamya Orekhovo-Zuyevo 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
44 Zenit St.Petersburg 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
45 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
46 Avtofavorit Pskov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Volgar Astrachan 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
48 Dinamo Barnaul 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
50 Dynamo Makhachkala 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Murom 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Alania Vladikavkaz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
53 Avangard Kursk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
54 Lada SOK Dimitrovgrad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Khimki FK 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
56 Dolgie Prudy 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Dnepr Smolensk 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
58 Saturn Moskva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Mordovia Saransk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Energiya Volzhskiy 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
61 Makhachkala Anzhi 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
62 Volga Ulyanovsk 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
63 Chita FK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Torpedo Vladimir 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Chayka 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
66 Dynamo Moskva 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
67 Tekstilshchik Ivanovo 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
68 Kuban Kholding 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Tom Tomsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
70 Syzran 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
71 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
72 Lokomotiv Moskva 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
73 Fakel Voronezh 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Leningradets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Lada Togliatti 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
76 Chelyabinsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
77 Strogino Moskva 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
78 Luch-Energiya Vladivostok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 2 1 1 0 1:2 -1 0 2 0 =1
80 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 SKA Chabarovsk 2 1 0 0 6:5 +1 0 1 1 +1
83 Zenit Izhevsk 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
84 Druzhba Maikop 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Torpedo-ZIL Moskva 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
86 Volga Tver 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Kamaz Nab. Chelny 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Sakhalin 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Rotor Volgograd csapat statisztikáit Cup bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Rotor Volgograd pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.