k, 2019 július 16. @ 10:20 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Arsenal Tula vs. Ural Sverdlovskaya Oblast

Cup 2018/2019


Arsenal Tula


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
5 2018.09.26 Sakhalin 1 : 2 Arsenal Tula 5.18 3.26 1.63
1/8 2018.10.31 Terek Groznyj 0 : 2 Arsenal Tula 2.04 3.02 3.70
1/4 2018.11.28 Gazovik Orenburg 2 : 4 Arsenal Tula 2.21 2.86 3.45
1/4 2019.03.06 Arsenal Tula 1 : 1 Gazovik Orenburg 2.53 2.91 2.91
1/2 2019.04.03 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 : 0 Arsenal Tula 2.38 2.93 3.11
1/2 2019.05.15 Arsenal Tula 2 : 2 Ural Sverdlovskaya Oblast 1.65 3.71 5.12


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 9
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Ural Sverdlovskaya Oblast


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
5 2018.09.25 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 3 Ural Sverdlovskaya Oblast 5.18 3.39 1.65
1/8 2018.10.31 Ural Sverdlovskaya Oblast 2 : 0 ot Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 1.60 3.35 5.71
1/4 2018.12.05 Spartak Moskva 1 : 1 Ural Sverdlovskaya Oblast 1.68 3.38 5.02
1/4 2019.03.07 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 : 0 Spartak Moskva 3.47 3.04 2.09
1/2 2019.04.03 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 : 0 Arsenal Tula 2.38 2.93 3.11
1/2 2019.05.15 Arsenal Tula 2 : 2 Ural Sverdlovskaya Oblast 1.65 3.71 5.12
F 2019.05.22 Lokomotiv Moskva 1 : 0 Ural Sverdlovskaya Oblast 1.60 3.68 5.89


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 36
Vendég Teljesitmény grafikon 22
Teljes Teljesitmény grafikon 25

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.05.15 Arsenal Tula 2 : 2 Ural Sverdlovskaya Oblast 1.65 3.71 5.12
2019.04.13 Arsenal Tula 0 : 0 Ural Sverdlovskaya Oblast 2.01 3.23 3.81
2019.04.03 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 : 0 Arsenal Tula 2.38 2.93 3.11
2018.09.29 Ural Sverdlovskaya Oblast 2 : 1 Arsenal Tula 2.16 3.07 3.63
2017.12.08 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 : 1 Arsenal Tula 2.43 2.91 3.16
2017.08.14 Arsenal Tula 2 : 2 Ural Sverdlovskaya Oblast 2.43 2.84 3.13
2017.03.10 Arsenal Tula 2 : 0 Ural Sverdlovskaya Oblast 2.23 2.87 3.40
2016.08.28 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 : 1 Arsenal Tula 1.94 3.06 3.98
2014.11.29 Arsenal Tula 1 : 2 Ural Sverdlovskaya Oblast 2.50 3.07 2.69
2014.10.24 Ural Sverdlovskaya Oblast 1 : 0 Arsenal Tula 1.62 3.68 5.08

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -13
Teljes -5
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Arsenal Tula

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Teljes 50% (3/6) 50% (3/6) 66.67% (4/6) 33.33% (2/6)
Nullára
Nyereség 16.67% (1/6)
Vereség 16.67% (1/6)

Nyerési küszöb
1 gól 16.67% (1/6)
2 vagy több gól 33.33% (2/6)

Rúgott gól/játék 1.83
Kapott gól/játék 1.17
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 16.67% (1/6)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 2 1 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 75% (3/4) 75% (3/4)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 1 0 0 1 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (3/6) 50% (3/6)
Döntetlen 16.67% (1/6) 33.33% (2/6)
Elveszitett 33.33% (2/6) 16.67% (1/6)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (9/18)
Második 50% (9/18)

Ural Sverdlovskaya Oblast

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (3/3) 0% (0/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Teljes 71.43% (5/7) 28.57% (2/7) 42.86% (3/7) 57.14% (4/7)
Nullára
Nyereség 42.86% (3/7)
Vereség 14.29% (1/7)

Nyerési küszöb
1 gól 42.86% (3/7)
2 vagy több gól 14.29% (1/7)

Rúgott gól/játék 1.43
Kapott gól/játék 1.14
Gól/játék 2.57
Nem kapott gólt 42.86% (3/7)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 3 2 0 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 0% (0/3)
Vendég 75% (3/4) 100% (4/4)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 57.14% (4/7) 42.86% (3/7)
Döntetlen 28.57% (2/7) 42.86% (3/7)
Elveszitett 14.29% (1/7) 14.29% (1/7)

Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (6/16)
Második 50% (8/16)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kaluga 3 2 1 0 8:6 +2 0 0 3 =1
2 Chayka 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
3 Dynamo Moskva 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
4 Dynamo Brjansk 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
5 Tekstilshchik Ivanovo 3 2 0 1 7:5 +2 0 0 3 -1
6 Zvezda Razan 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
7 Druzhba Maikop 2 0 1 1 2:3 -1 0 1 1 -1
8 Zvezda Perm 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
9 Torpedo-ZIL Moskva 4 3 0 1 6:1 +5 0 3 1 -1
10 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Volga Tver 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Kolomna FK 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
13 Energiya Volzhskiy 5 4 0 1 6:2 +4 0 4 1 -1
14 Rotor Volgograd 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
15 Makhachkala Anzhi 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
16 Ural Sverdlovskaya Oblast 7 3 3 1 10:8 +2 0 5 2 -1
17 Volga Ulyanovsk 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
18 Ufa FK 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
19 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 3 1 2 0 4:3 +1 0 3 0 =2
20 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Sokol Saratov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Dolgie Prudy 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Dynamo Stavropol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
26 Rostselmash Rostov 6 3 2 1 12:7 +5 0 2 4 -1
27 Khimki FK 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
28 Gazovik Orenburg 4 2 1 1 6:5 +1 0 3 1 =1
29 Zvezda Sint Petersburg 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
30 Leningradets 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Spartak Moskva 4 2 1 1 3:2 +1 0 4 0 -1
32 Lada Togliatti 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
33 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
34 Chelyabinsk 3 0 2 1 2:3 -1 0 2 1 -1
35 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
36 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Chernomorets Novorossijsk 4 3 0 1 5:2 +3 0 3 1 -1
38 Dynamo Makhachkala 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Mashuk Pyatigorsk 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
40 Syzran 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
41 Chertanovo Moscow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Kuban Kholding 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 CSKA Moskva 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
44 Tom Tomsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
45 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
46 Znamya Orekhovo-Zuyevo 3 1 1 1 7:5 +2 0 1 2 -1
47 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Zenit St.Petersburg 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
49 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
51 Sakhalin 3 2 0 1 7:2 +5 0 0 3 -1
52 Chita FK 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Krasnogorsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
54 Arsenal Tula 6 3 2 1 11:7 +4 0 3 3 =1
55 Torpedo Vladimir 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Krasnodar FK 4 1 2 1 5:4 +1 0 2 2 -1
57 Zenit Izhevsk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
58 Atom Novovoronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Rubin Kazan 4 1 1 2 1:2 -1 0 4 0 -2
60 SKA Chabarovsk 3 1 1 1 5:8 -3 0 1 2 =1
61 Baltika Kaliningrad 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
62 Dnepr Smolensk 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
63 Kvant Obninsk 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
64 Saturn Moskva 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Zvezda Irkutsk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
66 Mordovia Saransk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Pskov 747 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Strogino Moskva 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
69 Veles Moscow 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Terek Groznyj 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
71 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Tyumen FK 3 0 2 1 4:5 -1 0 1 2 -1
74 Murom 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Alania Vladikavkaz 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
76 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
77 Avangard Kursk 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
78 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
79 Khimik-Avgust 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Lokomotiv Moskva 7 5 2 0 13:5 +8 0 4 3 +2
81 Metallurg Lipetsk 3 2 0 1 2:1 +1 0 3 0 -1
82 Fakel Voronezh 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Torpedo Armavir 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Tambov 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
85 Avtofavorit Pskov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Krylya Sovetov Samara 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
87 Volgar Astrachan 4 3 0 1 5:6 -1 0 1 3 -1
88 Spartak Nalchik 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
89 Dinamo Barnaul 3 0 2 1 2:4 -2 0 3 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tyumen FK 2 0 2 0 4:0 +4 0 0 2 =2
2 Irtys Omsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Dynamo Stavropol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Rostselmash Rostov 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
5 Gazovik Orenburg 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
6 Kvant Obninsk 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
7 Zvezda Irkutsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Pskov 747 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Kolomna FK 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ural Sverdlovskaya Oblast 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 +2
12 Krasnogorsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Arsenal Tula 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
14 Krasnodar FK 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
15 Kaluga 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
16 Dynamo Brjansk 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
17 Chertanovo Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 CSKA Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Nosta Novotroitsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Khimik-Avgust 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Metallurg Lipetsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
22 Torpedo Armavir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Zvezda Sint Petersburg 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Spartak Moskva 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
25 Sibir Novosibirsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Veles Moscow 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Terek Groznyj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Amur Blahoveshehenk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Ufa FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Sokol Saratov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Atom Novovoronezh 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Rubin Kazan 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
33 Baltika Kaliningrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
34 Zvezda Razan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Zvezda Perm 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Dynamo St. Peterburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Znamya Orekhovo-Zuyevo 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
38 Zenit St.Petersburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Metallurg Krasnoyarsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Avtofavorit Pskov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Volgar Astrachan 4 3 0 0 5:0 +5 0 1 3 -1
42 Dinamo Barnaul 3 0 2 0 2:0 +2 0 3 0 -1
43 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
44 Dynamo Makhachkala 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Murom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Alania Vladikavkaz 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Avangard Kursk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Dolgie Prudy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Lada SOK Dimitrovgrad 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
50 Khimki FK 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
51 Dnepr Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Saturn Moskva 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Energiya Volzhskiy 4 3 0 0 4:0 +4 0 3 1 -1
55 Makhachkala Anzhi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Volga Ulyanovsk 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
57 Chita FK 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Torpedo Vladimir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Chayka 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
60 Dynamo Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Tekstilshchik Ivanovo 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
62 Syzran 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
63 Kuban Kholding 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Tom Tomsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Biolog Novokubansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Lokomotiv Moskva 4 3 1 0 8:0 +8 0 2 2 +1
67 Fakel Voronezh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Leningradets 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Lada Togliatti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Chelyabinsk 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
71 Strogino Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Luch-Energiya Vladivostok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
74 Jaroslavl Shinnik 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Salyut-Energiya Belgorod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Zenit Izhevsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 SKA Chabarovsk 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
78 Druzhba Maikop 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
79 Torpedo-ZIL Moskva 3 2 0 0 3:0 +3 0 3 0 -1
80 Volga Tver 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Kamaz Nab. Chelny 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 Sakhalin 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Tambov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
86 Spartak Nalchik 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Khimik Novomoskovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Chernomorets Novorossijsk 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
89 Mashuk Pyatigorsk 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tyumen FK 1 0 0 0 2:1 +1 0 1 0 -1
2 Irtys Omsk 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
3 Dynamo Stavropol 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Rostselmash Rostov 3 1 2 0 11:4 +7 0 0 3 =2
5 Gazovik Orenburg 2 1 1 0 7:1 +6 0 2 0 =1
6 Kvant Obninsk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Zvezda Irkutsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
8 Pskov 747 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Kolomna FK 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Rotor Volgograd 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
11 Ural Sverdlovskaya Oblast 4 1 2 0 6:6 0 0 2 2 -1
12 Krasnogorsk 1 0 0 0 3:3 0 0 0 1 -1
13 Arsenal Tula 4 3 0 0 11:4 +7 0 2 2 -1
14 Krasnodar FK 3 1 1 0 6:2 +4 0 2 1 -1
15 Kaluga 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
16 Dynamo Brjansk 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
17 Chertanovo Moscow 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 CSKA Moskva 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
19 Nosta Novotroitsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
20 Khimik-Avgust 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Metallurg Lipetsk 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
22 Torpedo Armavir 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Zvezda Sint Petersburg 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
24 Spartak Moskva 2 1 0 0 2:1 +1 0 2 0 -1
25 Sibir Novosibirsk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
26 Veles Moscow 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Terek Groznyj 1 0 1 0 6:3 +3 0 0 1 =1
28 Amur Blahoveshehenk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Ufa FK 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
30 Sokol Saratov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Atom Novovoronezh 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Rubin Kazan 2 0 1 0 2:1 +1 0 2 0 -1
33 Baltika Kaliningrad 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
34 Zvezda Razan 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
35 Zvezda Perm 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Dynamo St. Peterburg 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Znamya Orekhovo-Zuyevo 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
38 Zenit St.Petersburg 2 1 0 0 5:3 +2 0 0 2 -1
39 Metallurg Krasnoyarsk 2 1 0 0 3:5 -2 0 0 2 -1
40 Avtofavorit Pskov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Volgar Astrachan 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
42 Dinamo Barnaul 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
44 Dynamo Makhachkala 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Murom 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Alania Vladikavkaz 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
47 Avangard Kursk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
48 Dolgie Prudy 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Lada SOK Dimitrovgrad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Khimki FK 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
51 Dnepr Smolensk 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
52 Saturn Moskva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Mordovia Saransk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Energiya Volzhskiy 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
55 Makhachkala Anzhi 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
56 Volga Ulyanovsk 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
57 Chita FK 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Torpedo Vladimir 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Chayka 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
60 Dynamo Moskva 2 1 0 0 1:1 0 0 2 0 -1
61 Tekstilshchik Ivanovo 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
62 Syzran 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
63 Kuban Kholding 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Tom Tomsk 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
65 Biolog Novokubansk 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
66 Lokomotiv Moskva 3 2 1 0 9:2 +7 0 2 1 +2
67 Fakel Voronezh 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Leningradets 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Lada Togliatti 1 0 1 0 6:2 +4 0 0 1 =1
70 Chelyabinsk 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
71 Strogino Moskva 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
72 Luch-Energiya Vladivostok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Volga-Olimpiyets Nizhny Novgor 2 1 1 0 1:2 -1 0 2 0 =1
74 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Salyut-Energiya Belgorod 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Zenit Izhevsk 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
77 SKA Chabarovsk 2 1 0 0 6:5 +1 0 1 1 +1
78 Druzhba Maikop 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Torpedo-ZIL Moskva 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
80 Volga Tver 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Krasnyy-SGAFKST Smolensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Kamaz Nab. Chelny 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Sakhalin 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
84 Tambov 1 0 1 0 7:4 +3 0 0 1 =1
85 Krylya Sovetov Samara 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
86 Spartak Nalchik 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Khimik Novomoskovsk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Chernomorets Novorossijsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
89 Mashuk Pyatigorsk 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Arsenal Tula és Ural Sverdlovskaya Oblast egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.