k, 2021 április 13. @ 16:27 (Europe/Budapest) | Időzóna választás
Szeretsz fogadni? Látogasd meg a Sportfogadás weboldalunkat!

Oroszország Cup 2020/2021

Következő mérkőzések

Hazai Vendég 1 X 2 H2H
Nincsenek mérkőzések


Play-off

Nyolcaddöntők Negyed döntők Elődöntők Döntő
                           
részletek
Ros. 0:1 Ter.-2021.02.21
           
  Rostselmash Rostov  0
részletek
Ter. 1:0 Ufa.-2021.04.07
  Terek Groznyj  1  
  Terek Groznyj  1
részletek
Ufa. 3:0 Ura.-2021.03.03
    Ufa FK  0  
  Ufa FK  1
részletek
Ter. -1:-1 Kry.-2021.04.21
  Ural Sverdlovskaya Oblast  0  
  Terek Groznyj  0
részletek
Khi. 0:4 Kry.-2021.02.22
    Krylya Sovetov Samara  0  
  Khimki FK  0
részletek
Kry. 2:0 Dyn.-2021.04.08
  Krylya Sovetov Samara  1  
  Krylya Sovetov Samara  1
részletek
Dyn. 2:0 Spa.-2021.02.20
    Dynamo Moskva  0  
  Dynamo Moskva  1
részletek
  Spartak Moskva  0  
   
részletek
Kra. 1:2 Soc.-2021.02.21
     
  Krasnodar FK  0
részletek
Soc. 1:3 Lok.-2021.04.07
  Sochi PFC  1  
  Sochi PFC  0
részletek
Lok. 3:0 Tam.-2021.02.21
    Lokomotiv Moskva  1  
  Lokomotiv Moskva  1
részletek
Lok. -1:-1 CSK.-2021.04.21
  Tambov  0  
  Lokomotiv Moskva  0
részletek
Zen. 1:2 Ars.-2021.02.20
    CSKA Moskva  0  
  Zenit Peterburg  0
részletek
Ars. 1:2 CSK.-2021.04.08
  Arsenal Tula  1  
  Arsenal Tula  0
részletek
CSK. 2:0 SKA.-2021.02.21
    CSKA Moskva  1  
  CSKA Moskva  1
  SKA Chabarovsk  0  

Legutóbbi eredmények

Összes eredmény
Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
cs, 2021 április 08. @ 18:30
Arsenal Tula 1 : 2 CSKA Moskva 5.90 3.70 1.60
cs, 2021 április 08. @ 16:30
Krylya Sovetov Samara 2 : 0 Dynamo Moskva 3.23 3.21 2.27
sze, 2021 április 07. @ 18:00
Sochi PFC 1 : 3 Lokomotiv Moskva 2.41 3.29 2.88
Terek Groznyj 1 : 0 Ufa FK 1.65 3.31 6.08
sze, 2021 március 03. @ 10:00
Ufa FK 3 : 0 Ural Sverdlovskaya Oblast 2.10 3.13 3.68
h, 2021 február 22. @ 12:30
Khimki FK 0 : 4 Krylya Sovetov Samara 2.51 3.22 2.75
v, 2021 február 21. @ 17:30
Rostselmash Rostov 0 : 1 Terek Groznyj 2.54 3.02 2.86
v, 2021 február 21. @ 15:00
Lokomotiv Moskva 3 : 0 Tambov 1.06 9.81 31.50
Krasnodar FK 1 : 2 Sochi PFC 1.97 3.44 3.50
v, 2021 február 21. @ 12:30
CSKA Moskva 2 : 0 SKA Chabarovsk 1.23 5.71 11.75
szo, 2021 február 20. @ 17:30
Dynamo Moskva 2 : 0 Spartak Moskva 2.54 3.07 2.80
szo, 2021 február 20. @ 15:00
Zenit Peterburg 1 : 2 Arsenal Tula 1.37 4.79 7.80
sze, 2020 november 04. @ 08:00
SKA Chabarovsk 1 : 0 Rubin Kazan 4.38 3.40 1.74
sze, 2020 október 21. @ 18:00
Chertanovo Moscow 0 : 4 Ufa FK 6.00 3.73 1.49
sze, 2020 október 21. @ 17:30
Jaroslavl Shinnik 1 : 2 ot(p) Terek Groznyj 7.50 4.10 1.38

Csoportok

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 1
1 Ural Sverdlovskaya Oblast 2 2 0 0 6:1 +5 6
2 Veles Moscow 2 1 0 1 5:5 0 3
3 Volga Ulyanovsk 2 0 0 2 2:7 -5 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 10
1 Tambov 2 2 0 0 4:1 +3 6
2 Mashuk Pyatigorsk 2 1 0 1 2:2 0 3
3 Dynamo Brjansk 2 0 0 2 0:3 -3 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 2
1 Spartak Moskva 2 1 0 1 5:2 +3 3
2 Rodina Moskva 2 1 0 1 4:5 -1 3
3 Yenisey Krasnoyarsk 2 1 0 1 1:3 -2 3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 3
1 Arsenal Tula 2 1 0 0 3:1 +2 6
2 Tekstilshchik Ivanovo 2 1 0 0 3:1 +2 3
3 Salyut-Energiya Belgorod 2 0 0 2 1:5 -4 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 4
1 Ufa FK 2 2 0 0 5:0 +5 6
2 Leningradets 2 1 0 1 1:1 0 3
3 Chertanovo Moscow 2 0 0 2 0:5 -5 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 5
1 Khimki FK 2 1 0 0 3:1 +2 6
2 Nizhniy Novgorod FK 2 1 0 0 2:2 0 3
3 Radian Baikal Irkutsk 2 0 0 2 0:2 -2 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 6
1 Terek Groznyj 2 2 0 0 5:1 +4 6
2 Znamya Noginsk 2 1 0 1 3:3 0 3
3 Jaroslavl Shinnik 2 0 0 2 1:5 -4 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 7
1 Krylya Sovetov Samara 2 2 0 0 7:1 +6 6
2 Rodina Moskva 2 1 0 1 4:5 -1 3
3 Dynamo Stavropol 2 1 0 1 4:4 0 3

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 8
1 Sochi PFC 2 2 0 0 3:1 +2 6
2 Gazovik Orenburg 2 1 0 1 4:2 +2 3
3 Zvezda Perm 2 0 0 2 0:4 -4 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 9
1 SKA Chabarovsk 2 2 0 0 4:1 +3 6
2 Rubin Kazan 2 1 0 1 4:3 +1 3
3 Chernomorets Novorossijsk 2 0 0 2 3:7 -4 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 1
1 Volga Ulyanovsk 2 0 0 2 2:7 -5 0
2 Veles Moscow 1 0 0 1 1:3 -2 0
3 Ural Sverdlovskaya Oblast 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 10
1 Mashuk Pyatigorsk 2 1 0 1 2:2 0 3
2 Dynamo Brjansk 1 0 0 1 0:2 -2 0
3 Tambov 0 0 0 0 0:0 0 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 2
1 Rodina Moskva 2 1 0 1 4:5 -1 3
2 Yenisey Krasnoyarsk 1 1 0 0 1:0 +1 3
3 Spartak Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 3
1 Salyut-Energiya Belgorod 2 0 0 2 1:5 -4 0
2 Tekstilshchik Ivanovo 1 0 0 0 0:1 -1 0
3 Arsenal Tula 0 0 0 0 0:0 0 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 4
1 Leningradets 2 1 0 1 1:1 0 3
2 Chertanovo Moscow 1 0 0 1 0:4 -4 0
3 Ufa FK 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 5
1 Nizhniy Novgorod FK 1 0 0 0 1:2 -1 0
2 Radian Baikal Irkutsk 2 0 0 2 0:2 -2 0
3 Khimki FK 0 0 0 0 0:0 0 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 6
1 Znamya Noginsk 2 1 0 1 3:3 0 3
2 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 1 1:2 -1 0
3 Terek Groznyj 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 7
1 Rodina Moskva 2 1 0 1 4:5 -1 3
2 Dynamo Stavropol 2 1 0 1 4:4 0 3
3 Krylya Sovetov Samara 1 1 0 0 3:0 +3 3

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 8
1 Gazovik Orenburg 1 0 0 1 1:2 -1 0
2 Zvezda Perm 2 0 0 2 0:4 -4 0
3 Sochi PFC 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 9
1 SKA Chabarovsk 1 1 0 0 1:0 +1 3
2 Chernomorets Novorossijsk 2 0 0 2 3:7 -4 0
3 Rubin Kazan 0 0 0 0 0:0 0 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 1
1 Ural Sverdlovskaya Oblast 2 2 0 0 6:1 +5 6
2 Veles Moscow 1 1 0 0 4:2 +2 3
3 Volga Ulyanovsk 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 10
1 Tambov 2 2 0 0 4:1 +3 6
2 Dynamo Brjansk 1 0 0 1 0:1 -1 0
3 Mashuk Pyatigorsk 0 0 0 0 0:0 0 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 2
1 Spartak Moskva 2 1 0 1 5:2 +3 3
2 Yenisey Krasnoyarsk 1 0 0 1 0:3 -3 0
3 Rodina Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 3
1 Arsenal Tula 2 1 0 0 3:1 +2 6
2 Tekstilshchik Ivanovo 1 1 0 0 3:0 +3 3
3 Salyut-Energiya Belgorod 0 0 0 0 0:0 0 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 4
1 Ufa FK 2 2 0 0 5:0 +5 6
2 Chertanovo Moscow 1 0 0 1 0:1 -1 0
3 Leningradets 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 5
1 Khimki FK 2 1 0 0 3:1 +2 6
2 Nizhniy Novgorod FK 1 1 0 0 1:0 +1 3
3 Radian Baikal Irkutsk 0 0 0 0 0:0 0 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 6
1 Terek Groznyj 2 2 0 0 5:1 +4 6
2 Jaroslavl Shinnik 1 0 0 1 0:3 -3 0
3 Znamya Noginsk 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 7
1 Krylya Sovetov Samara 1 1 0 0 4:1 +3 3
2 Dynamo Stavropol 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Rodina Moskva 0 0 0 0 0:0 0 0

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 8
1 Sochi PFC 2 2 0 0 3:1 +2 6
2 Gazovik Orenburg 1 1 0 0 3:0 +3 3
3 Zvezda Perm 0 0 0 0 0:0 0 0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt
Group 9
1 Rubin Kazan 2 1 0 1 4:3 +1 3
2 SKA Chabarovsk 1 1 0 0 3:1 +2 3
3 Chernomorets Novorossijsk 0 0 0 0 0:0 0 0


Ez az oldal tartalmazza a(z) Cup bajnokság 2020/2021 szezonjának az elkövetkezendő mérkőzéseit, fontosabb statisztikáit, korábbi nyertesek listáját, a tabellákat lebontva teljes, hazai és vendég eredmények szerint. Emellett megtalálod itt a csapatok listáját, a korábbi arhivált szezonokat. Innen eljuthatsz a csapatok statisztikai oldalakra valamint összehasonlithatod a csapatokat a következő mérkőzések alapján.