p, 2020 február 28. @ 07:36 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Flacara Horezu

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Minerul Costesti 2 : 3 Flacara Horezu - - -
3 2019.08.28 Flacara Horezu 2 : 0 Pandurii 1.41 4.50 5.83
4 2019.09.11 Flacara Horezu 2 : 1 Arges Piesti 4.23 3.59 1.72
5 2019.09.24 Flacara Horezu 0 : 2 Astra Ploiesti 9.51 5.50 1.24
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 29
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 58.33% (7/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 0% (0/4) 0% (0/4)
Elveszitett 50% (2/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
2 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
3 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
4 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
5 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
6 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
9 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
10 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
14 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
15 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
17 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
19 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
20 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
21 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
22 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
23 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
24 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
25 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
26 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
27 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
28 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
29 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
30 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
32 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
33 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
34 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
35 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
36 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
37 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
38 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
39 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
40 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
41 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
42 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
43 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
44 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
46 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
47 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
49 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
50 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
51 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
54 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
56 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
57 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
58 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
59 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
60 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
62 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
65 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
67 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
68 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
69 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
71 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
72 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
73 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
74 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
78 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
79 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
81 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
83 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
84 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
85 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
86 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
87 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
88 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
89 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
91 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
93 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
95 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
96 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
97 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
98 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
101 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
102 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
103 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
104 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
105 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
107 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
108 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
109 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
110 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
112 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
113 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
114 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
117 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
118 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
120 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
121 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
123 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
124 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
125 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
126 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
127 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
128 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
129 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
130 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
131 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
132 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
133 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
134 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
135 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
136 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
137 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
138 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
139 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
140 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
142 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
145 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
4 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
13 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
15 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
17 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
19 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
22 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
25 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
27 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
29 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
30 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
32 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
33 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
34 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
36 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
39 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
40 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
43 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
44 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
50 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
52 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
61 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
63 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
66 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
67 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
70 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
72 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
77 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
82 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
88 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
91 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
92 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
94 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
98 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
101 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
105 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
108 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
110 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
114 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
118 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
120 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
129 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
132 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
135 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
143 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
2 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
3 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
5 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
6 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
8 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
9 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
12 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
13 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
17 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
19 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
21 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
22 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
25 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
26 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
27 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
30 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
31 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
34 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
35 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
36 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
38 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
39 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
40 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
42 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
44 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
45 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
46 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
47 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
48 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
49 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
53 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
54 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
56 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
57 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
58 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
59 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
60 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
61 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
62 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
63 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
64 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
66 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
68 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
70 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
71 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
73 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
74 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
77 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
78 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
79 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
80 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
81 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
82 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
83 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
89 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
94 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
95 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
96 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
99 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
101 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
102 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
103 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
106 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
108 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
109 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
110 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
111 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
112 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
113 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
114 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
115 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
116 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
117 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
118 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
119 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
120 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
121 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
122 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
123 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
125 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
126 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
127 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
128 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
130 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
132 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
133 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
136 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
137 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
138 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
141 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
143 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Flacara Horezu csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Flacara Horezu pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.