szo, 2020 július 11. @ 06:37 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Crisul Chisineu Cris

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Progresul Pecica 2 : 3 Crisul Chisineu Cris - - -
3 2019.08.28 Crisul Chisineu Cris 6 : 0 Gloria Lunca Teuz Cermei 1.53 3.75 5.50
4 2019.09.10 Crisul Chisineu Cris 1 : 3 UT Arad 7.60 4.68 1.34
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 53.33% (8/15)
Második 46.67% (7/15)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
2 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
4 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
5 Steaua Bucureşti 5 5 0 0 9:1 +8 0 3 2 +5
6 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
7 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
8 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
9 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
13 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Universitatea Craiova 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
15 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
16 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
17 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
20 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
21 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
22 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
23 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
25 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
26 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
27 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
28 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
29 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
32 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
33 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
34 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
37 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
38 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
39 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
40 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
41 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
43 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
44 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
45 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
46 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
47 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
48 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
49 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
50 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
51 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
53 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
54 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
55 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
56 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Sepsi Sfantu Gheorghe 5 5 0 0 17:4 +13 0 1 4 +5
58 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
59 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
60 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
61 Buftea CS 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
62 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
65 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
66 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
67 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
68 Dinamo Bucureşti 5 3 0 2 8:5 +3 0 2 3 -2
69 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
70 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
71 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
77 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
78 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
80 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
82 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
83 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
84 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
85 Hermannstadt Sibiu 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
86 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
87 CSMS Iasi 5 3 0 2 8:10 -2 0 1 4 -2
88 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
89 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
90 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
91 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
92 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
93 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
94 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
95 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Petrolul Ploiesti 4 3 0 1 9:1 +8 0 3 1 -1
97 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
98 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
99 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
100 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
101 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
102 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
103 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
104 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
105 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
106 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
107 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
109 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
110 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
112 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
113 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
114 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
117 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
119 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
121 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
122 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
123 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
124 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
125 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
127 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
130 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
131 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
132 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
134 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
135 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
136 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
137 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
141 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
142 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
144 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
5 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
8 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
9 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
11 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
12 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
19 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
20 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
23 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
25 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
27 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
31 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
33 Hermannstadt Sibiu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 CSMS Iasi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
35 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
36 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
42 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dinamo Bucureşti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
52 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
61 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Petrolul Ploiesti 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
67 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
75 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
77 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
80 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
82 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Buftea CS 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
85 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
88 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
90 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
92 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
93 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
94 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
95 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
96 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
98 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
101 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
102 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
105 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
107 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
110 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
112 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
113 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
123 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
125 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
128 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
129 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
130 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
133 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
135 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
140 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
144 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
6 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Sepsi Sfantu Gheorghe 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
12 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
13 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
14 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
16 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
17 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
19 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
20 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
21 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
24 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
26 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
27 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
28 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
29 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
30 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
31 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
32 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
33 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
34 CSMS Iasi 3 2 0 0 10:5 +5 0 1 2 -1
35 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
36 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
37 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
39 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
40 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
41 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
43 Dinamo Bucureşti 4 3 0 0 11:2 +9 0 2 2 -1
44 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
45 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
46 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
47 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
49 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
50 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
51 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
53 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
54 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
56 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
59 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
60 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
61 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
64 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
65 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
66 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
68 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
71 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
72 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
74 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
75 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
80 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
82 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
83 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
84 Buftea CS 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
85 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
88 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
89 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
90 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
94 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
95 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
96 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
97 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
98 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
100 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
101 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
102 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
104 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
106 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
108 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
109 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
111 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
112 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
115 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
116 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
117 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
119 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
120 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
121 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
122 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
123 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
124 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
125 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
126 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
128 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
129 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
131 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
136 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
137 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
138 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
140 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
142 Universitatea Craiova 3 2 0 0 7:4 +3 0 1 2 -1
143 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
144 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Crisul Chisineu Cris csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Crisul Chisineu Cris pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.