h, 2019 október 14. @ 13:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Medgidia

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Pescarusul Sarichioi 2 : 1 Medgidia - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
2 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
3 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
4 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
5 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
6 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
7 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
8 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
9 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 +1
11 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
12 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
13 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
14 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
15 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
16 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
17 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
18 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
19 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
20 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
21 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
22 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
23 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
24 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
26 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
28 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
29 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
30 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
31 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
34 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
35 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
36 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
37 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
38 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
40 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
42 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
43 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
47 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
48 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
49 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
50 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
51 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
52 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
53 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
54 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
55 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
56 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
58 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
59 Botosani 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
60 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
61 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
63 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
64 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
65 Foresta Suceava 4 4 0 0 10:2 +8 0 0 4 +4
66 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
67 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
68 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
71 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
72 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
73 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
74 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
75 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
80 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
82 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
83 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
84 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
85 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
86 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
88 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
91 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
92 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
93 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
95 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
96 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
97 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
98 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
100 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
101 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
102 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
103 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
105 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
107 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
111 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
112 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
113 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
114 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
115 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
117 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
119 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
120 Universitatea Cluj 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
121 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
122 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
125 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
126 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
129 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
131 Sanatatea Cluj CS 4 4 0 0 10:3 +7 0 1 3 +4
132 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
133 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
134 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
135 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
136 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
137 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
138 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
139 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
140 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
143 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
9 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
15 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
24 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
29 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Universitatea Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
37 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
39 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
42 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
52 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
55 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
57 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
58 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
59 Foresta Suceava 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
60 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
63 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
67 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
68 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
69 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
70 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
75 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
77 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
85 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
90 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
93 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
96 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
97 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Mioveni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
102 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
106 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
112 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
116 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
117 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
123 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
129 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
135 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
137 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
139 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
143 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
145 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
2 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
3 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
4 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
6 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
7 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
8 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
10 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
12 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
13 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
14 Metalul Buzau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
16 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
17 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
21 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
23 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
24 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
28 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
30 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
31 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
32 Universitatea Cluj 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
33 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
34 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
35 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
37 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
41 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
42 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
44 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
47 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
48 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
52 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
55 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
56 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
57 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
59 Foresta Suceava 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
60 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
62 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
63 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
64 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
66 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
68 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
69 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
70 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
71 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
72 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
73 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
74 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
78 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
79 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
81 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
82 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
83 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
84 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
85 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
87 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
88 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
90 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
91 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
92 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
94 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
96 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
98 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
99 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Botosani 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
103 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
104 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
109 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
110 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
113 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
120 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
121 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
124 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
125 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
127 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
128 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
130 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
131 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
132 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
134 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
135 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
136 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
137 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
138 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
139 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
140 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
141 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
143 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
144 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
145 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Medgidia csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Medgidia pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.