p, 2019 december 06. @ 13:58 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Unirea Ungheni

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Unirea Ungheni 12 : 2 ASA Targu Mures - - -
2 2019.08.14 Unirea Ungheni 2 : 1 Odorheiu Secuiesc - - -
3 2019.08.27 Unirea Ungheni 3 : 5 ot Avantul Reghin - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Rúgott gól/játék 5.67
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 7.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 2

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 12% (3/25)
Második 24% (6/25)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
3 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
5 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
6 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
7 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
10 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
11 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
13 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
14 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
15 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
16 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
17 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
18 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
20 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
21 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
22 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
23 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
25 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
26 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
27 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
30 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
34 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
35 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
37 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
38 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
40 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
42 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
43 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
44 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
45 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
46 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
50 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
51 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
53 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
54 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
55 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
56 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
57 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
58 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
59 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
60 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
61 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
63 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
64 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
66 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
67 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
70 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
71 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
72 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
74 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
75 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
76 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
77 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
78 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
79 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
81 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
82 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
83 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
84 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
85 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
86 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
87 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
88 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
89 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
90 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
91 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
92 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
94 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
96 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
97 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
98 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
99 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
100 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
103 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
104 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
105 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
106 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
107 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
108 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
109 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
110 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
112 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
113 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
117 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
118 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
120 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
121 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
122 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
123 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
124 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
125 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
126 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
127 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
128 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
129 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
131 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
132 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
133 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
135 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
136 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
137 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
138 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
140 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
141 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
142 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
143 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
144 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
145 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
3 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
6 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
12 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
16 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
18 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
21 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
22 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
23 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
28 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
33 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
38 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
46 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
47 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
49 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
50 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
53 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
58 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
62 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
64 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
69 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
71 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
80 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
90 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
99 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
105 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
111 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
114 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
115 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
118 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
123 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
126 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
128 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
129 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
130 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
131 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
132 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
135 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
137 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
138 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
139 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
140 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
145 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
4 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
5 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
8 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
9 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
10 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
11 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
12 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
14 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
15 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
16 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
17 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
18 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
19 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
20 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
22 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
24 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
25 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
29 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
30 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
31 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
33 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
34 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
36 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
37 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
38 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
39 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
50 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
51 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
54 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
55 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
57 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
58 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
59 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
62 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
63 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
64 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
65 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
66 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
67 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
68 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
69 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
70 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
71 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
72 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
73 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
74 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
75 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
77 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
78 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
79 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
81 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
82 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
83 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
84 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
85 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
86 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
88 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
91 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
92 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
94 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
98 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
99 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
101 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
102 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
103 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
104 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
106 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
107 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
109 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
113 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
114 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
115 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
118 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
122 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
123 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
126 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
127 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
128 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
129 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
131 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
132 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
134 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
135 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
136 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
137 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
139 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
140 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
142 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
143 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
144 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
145 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Unirea Ungheni csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Unirea Ungheni pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.