v, 2020 július 12. @ 20:36 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Avantul Periam

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Avantul Periam 1 : 2 Progresul Pecica - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
2 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
4 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
5 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
6 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
7 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
9 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
10 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
11 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
12 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
14 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
16 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
17 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
20 Steaua Bucureşti 5 5 0 0 9:1 +8 0 3 2 +5
21 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
22 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
23 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
24 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
26 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
28 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
29 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
30 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
31 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
34 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
35 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Universitatea Craiova 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
37 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
38 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
40 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
41 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
42 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
43 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
44 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
45 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
46 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
47 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
48 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
49 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
52 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
53 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
56 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
57 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
58 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
59 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
60 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
61 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
62 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
63 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
65 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
66 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
67 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
68 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
69 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
70 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
71 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
72 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
73 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
74 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
75 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
76 Buftea CS 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
77 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
80 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Sepsi Sfantu Gheorghe 5 5 0 0 17:4 +13 0 1 4 +5
82 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
83 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
84 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
87 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
88 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
89 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
90 Dinamo Bucureşti 5 3 0 2 8:5 +3 0 2 3 -2
91 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
92 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
94 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
96 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
97 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
101 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
102 CSMS Iasi 5 3 0 2 8:10 -2 0 1 4 -2
103 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
104 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
105 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
106 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
107 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
108 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
109 Hermannstadt Sibiu 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
110 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Petrolul Ploiesti 4 3 0 1 9:1 +8 0 3 1 -1
112 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
113 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
114 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
115 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
117 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
118 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
119 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
120 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
121 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
122 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
125 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
126 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
127 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
128 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
129 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
132 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
133 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
134 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
136 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
137 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
138 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
139 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
140 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
142 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
145 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Petrolul Ploiesti 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
3 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
11 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
13 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
16 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
18 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Buftea CS 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
22 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
26 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
29 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
30 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
32 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
33 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
34 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
37 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
41 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
42 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
43 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
44 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
48 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
49 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
51 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
57 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
59 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
64 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
66 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
67 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
70 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
71 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
74 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
77 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
81 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
86 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
90 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
91 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
97 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
98 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
101 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
104 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
106 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
109 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
111 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
113 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 CSMS Iasi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
116 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
117 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
119 Hermannstadt Sibiu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Dinamo Bucureşti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
128 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
134 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
143 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
2 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
5 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
6 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
7 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
8 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
9 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
11 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
15 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
16 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
21 Buftea CS 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
22 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
25 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
26 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
29 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
30 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
31 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
34 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
36 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
37 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
38 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
40 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
42 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
43 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
44 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
45 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
46 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
47 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
48 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
52 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
53 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
54 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
56 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
57 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
58 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
59 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
61 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
62 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
64 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
65 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
66 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
68 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
70 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
72 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
73 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
77 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
78 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
79 Universitatea Craiova 3 2 0 0 7:4 +3 0 1 2 -1
80 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
81 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
82 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
84 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
87 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
93 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
94 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
95 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Sepsi Sfantu Gheorghe 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
98 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
99 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
101 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
102 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
105 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
107 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
108 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
109 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
110 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
111 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
112 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
113 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
114 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
115 CSMS Iasi 3 2 0 0 10:5 +5 0 1 2 -1
116 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
117 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
118 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
119 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
120 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
121 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
122 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
123 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Dinamo Bucureşti 4 3 0 0 11:2 +9 0 2 2 -1
125 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
126 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
129 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
131 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
132 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
133 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
135 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
136 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
137 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
140 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
142 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
143 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Avantul Periam csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Avantul Periam pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.