p, 2019 december 06. @ 13:27 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Carcea CS

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Carcea CS 2 : 0 ot Strehaia - - -
2 2019.08.14 Carcea CS 3 : 4 Filiasi 5.17 5.17 1.40
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 22.22% (2/9)
Második 55.56% (5/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
3 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
4 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
5 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
6 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
7 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
8 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
9 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
10 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
11 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
12 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
13 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
14 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
15 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
17 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
18 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
19 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
20 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
21 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
24 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
26 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
28 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
29 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
30 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
31 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
33 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
34 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
36 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
37 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
38 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
39 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
40 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
42 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
43 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
44 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
45 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
48 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
49 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
51 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
53 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
56 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
57 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
58 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
59 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
60 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
62 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
64 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
66 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
67 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
68 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
69 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
70 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
72 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
73 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
74 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
75 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
77 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
78 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
79 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
80 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
81 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
82 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
83 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
84 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
85 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
88 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
89 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
92 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
94 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
95 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
96 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
97 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
98 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
99 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
100 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
101 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
102 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
103 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
104 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
105 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
106 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
107 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
108 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
109 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
110 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
111 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
112 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
113 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
114 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
116 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
118 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
119 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
120 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
121 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
122 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
125 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
126 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
127 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
129 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
130 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
132 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
134 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
135 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
138 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
139 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
140 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
141 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
142 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
143 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
144 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
145 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
2 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
4 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
5 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
7 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
10 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
11 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
14 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
15 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
16 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
21 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
23 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
32 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
34 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
37 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
39 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
42 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
43 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
46 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
49 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
53 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
59 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
62 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
63 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
69 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
70 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
73 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
76 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
78 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
80 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
82 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
85 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
90 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
92 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
100 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
104 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
106 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
115 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
120 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
129 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
131 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
134 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
136 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
139 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
143 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
2 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
3 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
4 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
6 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
7 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
9 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
10 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
11 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
13 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
15 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
16 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
17 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
18 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
19 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
20 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
24 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
25 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
26 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
28 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
29 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
30 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
31 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
32 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
34 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
35 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
37 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
38 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
40 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
42 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
44 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
45 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
46 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
49 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
50 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
51 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
52 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
56 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
60 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
66 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
67 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
70 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
71 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
73 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
74 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
77 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
78 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
79 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
80 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
81 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
82 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
83 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
84 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
85 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
86 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
87 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
88 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
89 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
90 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
91 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
92 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
93 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
94 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
95 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
97 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
98 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
99 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
101 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
102 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
104 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
105 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
107 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
108 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
110 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
113 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
114 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
115 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
119 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
122 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
123 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
125 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
127 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
128 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
129 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
134 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
136 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
138 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
139 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
142 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
143 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Carcea CS csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Carcea CS pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.