p, 2020 február 28. @ 05:38 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Gloria Lunca Teuz Cermei

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 National Sebis 0 : 2 Gloria Lunca Teuz Cermei 1.65 4.20 3.90
3 2019.08.28 Crisul Chisineu Cris 6 : 0 Gloria Lunca Teuz Cermei 1.53 3.75 5.50
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 62.5% (5/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
2 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
3 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
4 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
5 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
6 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
7 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
8 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
9 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
10 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
12 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
13 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
14 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
15 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
17 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
18 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
19 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
20 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
21 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
22 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
24 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
25 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
26 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
27 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
28 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
29 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
32 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
34 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
36 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
37 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
38 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
39 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
40 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
42 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
45 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
46 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
47 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
49 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
50 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
51 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
52 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
54 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
55 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
56 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
57 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
59 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
61 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
65 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
66 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
67 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
68 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
69 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
71 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
73 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
74 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
75 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
76 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
80 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
82 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
83 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
85 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
86 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
87 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
88 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
89 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
90 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
91 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
92 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
93 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
94 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
97 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
98 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
101 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
102 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
103 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
104 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
105 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
106 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
107 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
108 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
110 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
111 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
112 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
113 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
114 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
115 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
116 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
117 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
118 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
119 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
120 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
122 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
125 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
127 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
128 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
129 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
130 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
131 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
134 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
135 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
136 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
137 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
139 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
141 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
142 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
4 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
9 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
11 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
12 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
15 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
16 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
19 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
22 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
25 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
31 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
35 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
36 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
42 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
43 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
46 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
48 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
50 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
54 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
56 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
58 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
62 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
64 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
73 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
76 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
79 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
88 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
101 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
103 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
106 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
108 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
112 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
116 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
120 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
121 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
122 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
123 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
124 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
127 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
131 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
132 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
133 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
134 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
139 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
141 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
2 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
3 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
4 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
6 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
7 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
9 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
10 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
11 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
13 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
15 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
17 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
18 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
20 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
22 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
23 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
24 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
26 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
28 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
29 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
32 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
38 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
39 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
40 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
43 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
44 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
46 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
47 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
49 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
50 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
51 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
53 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
54 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
55 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
56 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
57 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
58 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
59 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
60 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
61 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
62 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
63 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
64 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
65 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
66 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
67 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
68 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
70 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
71 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
72 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
74 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
76 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
77 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
78 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
80 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
81 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
85 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
87 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
88 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
92 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
95 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
96 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
97 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
98 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
101 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
105 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
106 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
108 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
111 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
112 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
115 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
116 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
119 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
120 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
121 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
123 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
124 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
126 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
127 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
128 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
130 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
132 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
133 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
134 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
135 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
136 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
137 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
138 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
142 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
143 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
145 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Gloria Lunca Teuz Cermei csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Gloria Lunca Teuz Cermei pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.