h, 2019 október 14. @ 12:55 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Unirea Bascov

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Minerul Costesti 2 : 1 ot Unirea Bascov - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
2 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
3 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
4 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
5 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
7 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
8 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
9 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
12 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
16 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
17 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
19 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
20 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
22 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
24 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
25 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
26 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
27 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
28 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
32 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
33 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
35 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
36 Universitatea Cluj 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
37 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
38 Sanatatea Cluj CS 4 4 0 0 10:3 +7 0 1 3 +4
39 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
40 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
41 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
42 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
43 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
44 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
45 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
48 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
49 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
52 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
53 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
54 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
56 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
57 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
58 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
59 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
60 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
61 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
63 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
64 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
65 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
66 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
67 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
68 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
69 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
71 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 +1
72 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
73 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
74 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
76 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
78 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
79 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
80 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
81 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
82 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
84 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
85 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
86 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
87 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
88 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
89 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
90 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
91 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
94 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
95 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
99 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
100 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
102 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
103 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
104 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
105 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
106 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
107 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
108 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
109 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
110 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
111 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
112 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
113 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
114 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
115 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
117 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
118 Botosani 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
119 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
120 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
122 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
123 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
124 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
125 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
126 Foresta Suceava 4 4 0 0 10:2 +8 0 0 4 +4
127 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
128 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
130 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
132 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
133 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
134 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
137 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
138 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
141 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
142 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
143 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
145 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
2 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
3 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
4 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Mioveni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
9 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
14 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
19 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
20 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
27 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
30 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
34 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
39 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
43 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
45 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
47 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
52 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
55 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
61 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
72 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
80 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
86 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Universitatea Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
92 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
95 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
96 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
99 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
106 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
109 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
110 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
112 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
113 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
116 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Foresta Suceava 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
118 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
119 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
120 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
121 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
126 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
129 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
132 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
138 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
143 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
3 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
6 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
10 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
12 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Botosani 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
17 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
18 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
19 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
21 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
31 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
32 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
34 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
35 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
36 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
38 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
40 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
43 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
44 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
45 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
46 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
47 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
48 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
49 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
50 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
51 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
52 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
53 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
54 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
55 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
56 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
58 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
59 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
62 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
63 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
64 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
65 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
66 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
67 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
69 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
70 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Metalul Buzau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
73 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
75 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
79 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
80 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
83 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
84 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
85 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
87 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Universitatea Cluj 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
90 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
94 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
95 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
96 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
99 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
103 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
104 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
107 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
108 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
109 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
110 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
112 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
113 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
115 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
116 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
117 Foresta Suceava 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
118 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
120 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
121 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
123 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
124 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
125 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
126 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
127 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
130 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
131 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
134 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
135 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
136 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
137 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
138 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
140 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
141 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
143 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
144 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
145 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Unirea Bascov csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Unirea Bascov pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.