p, 2020 február 28. @ 06:50 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Harman

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Sacele FC 2 : 1 Harman - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/3)
Második 0% (0/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
2 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
3 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
4 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
5 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
7 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
8 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
9 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
12 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
14 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
18 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
19 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
20 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
21 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
22 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
24 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
26 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
27 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
28 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
32 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
33 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
35 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
36 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
37 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
38 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
39 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
40 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
41 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
42 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
43 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
44 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
45 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
47 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
50 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
52 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
53 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
54 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
55 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
56 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
57 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
58 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
59 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
60 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
61 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
63 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
64 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
65 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
66 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
67 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
68 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
69 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
71 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
72 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
73 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
74 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
75 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
78 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
80 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
81 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
82 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
84 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
85 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
86 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
87 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
88 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
89 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
90 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
91 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
92 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
94 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
95 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
99 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
100 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
102 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
103 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
104 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
105 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
106 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
107 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
108 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
109 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
110 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
111 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
112 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
113 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
114 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
115 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
116 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
117 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
118 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
119 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
120 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
122 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
123 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
124 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
125 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
126 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
127 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
128 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
130 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
132 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
134 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
135 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
136 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
138 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
140 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
143 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
144 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
145 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
3 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
4 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
5 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
10 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
14 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
19 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
20 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
25 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
28 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
31 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
32 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
35 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
39 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
43 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
45 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
47 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
53 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
61 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
72 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
81 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
86 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
92 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
95 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
97 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
100 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
101 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
106 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
109 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
110 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
112 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
113 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
116 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
118 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
120 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
121 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
122 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
127 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
128 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
138 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
143 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
2 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
4 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
6 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
7 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
12 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
14 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
17 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
18 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
19 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
21 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
32 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
33 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
35 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
36 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
37 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
38 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
40 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
43 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
44 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
45 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
46 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
47 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
48 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
49 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
50 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
51 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
52 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
53 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
54 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
55 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
56 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
57 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
59 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
62 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
63 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
64 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
65 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
66 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
67 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
69 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
70 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
74 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
76 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
80 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
81 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
83 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
84 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
85 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
87 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
90 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
94 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
95 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
97 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
100 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
101 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
104 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
107 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
108 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
109 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
110 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
112 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
113 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
115 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
116 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
117 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
118 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
119 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
121 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
122 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
124 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
125 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
126 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
127 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
131 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
132 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
134 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
135 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
136 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
137 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
138 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
140 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
141 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
143 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
144 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
145 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Harman csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Harman pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.