h, 2019 december 16. @ 02:39 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Lugoj CSM

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Vointa Lupac 6 : 3 Lugoj CSM - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 6.00
Gól/játék 9.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/9)
Második 0% (0/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
2 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
3 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
4 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
5 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
6 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
7 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
8 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
9 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
10 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
11 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
13 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
14 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
15 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
16 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
18 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
19 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
20 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
21 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
22 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
23 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
24 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
25 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
28 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
30 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
31 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
32 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
35 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
37 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
38 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
39 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
40 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
41 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
43 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
45 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
46 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
48 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
49 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
50 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
52 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
53 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
54 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
55 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
59 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
60 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
62 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
64 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
65 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
66 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
67 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
68 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
69 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
70 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
72 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
74 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
76 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
77 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
78 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
79 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
82 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
83 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
84 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
85 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
86 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
88 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
89 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
90 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
91 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
93 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
94 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
95 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
98 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
99 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
101 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
102 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
104 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
105 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
106 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
107 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
108 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
109 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
110 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
111 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
112 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
113 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
114 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
115 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
116 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
117 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
118 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
119 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
121 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
122 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
123 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
125 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
126 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
128 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
129 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
130 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
131 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
132 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
134 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
135 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
136 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
140 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
141 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
143 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
145 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
7 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
22 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
24 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
26 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
28 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
34 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
36 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
39 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
41 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
43 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
45 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
48 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
51 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
52 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
53 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
59 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
61 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
70 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
72 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
75 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
76 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
79 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
81 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
86 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
91 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
97 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
99 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
100 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
103 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
107 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
114 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
116 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
117 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
119 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
123 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
127 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
129 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
138 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
141 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
144 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
2 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
5 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
6 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
7 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
11 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
12 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
14 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
15 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
17 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
21 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
22 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
26 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
28 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
30 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
31 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
34 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
36 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
40 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
41 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
43 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
44 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
45 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
47 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
48 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
50 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
52 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
54 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
55 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
56 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
57 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
58 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
62 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
63 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
65 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
66 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
67 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
68 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
69 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
70 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
71 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
72 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
73 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
75 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
77 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
79 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
82 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
83 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
86 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
87 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
88 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
89 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
90 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
91 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
92 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
98 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
103 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
104 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
108 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
110 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
111 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
112 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
115 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
116 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
117 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
118 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
119 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
120 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
121 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
122 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
123 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
124 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
125 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
126 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
127 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
128 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
129 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
130 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
131 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
132 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
134 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
135 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
136 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
139 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
142 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
145 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Lugoj CSM csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Lugoj CSM pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.