p, 2019 december 06. @ 13:26 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Voluntari FC

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
5 2019.09.24 Concordia 2 : 3 Voluntari FC 2.93 3.19 2.29
1/8 2019.10.31 Voluntari FC 1 : 4 Universitatea Craiova 4.81 3.65 1.64
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 2 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 60% (6/10)
Második 40% (4/10)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
2 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
3 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
4 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
5 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
6 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
7 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
8 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
11 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
12 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
16 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
17 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
19 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
21 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
22 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
23 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
24 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
25 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
26 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
27 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
28 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
29 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
30 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
31 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
32 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
34 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
35 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
36 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
37 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
39 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
40 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
41 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
42 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
43 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
44 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
45 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
46 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
49 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
51 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
52 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
53 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
56 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
57 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
60 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
61 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
62 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
63 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
64 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
66 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
67 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
69 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
70 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
71 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
73 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
74 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
76 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
80 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
81 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
83 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
84 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
86 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
88 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
89 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
90 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
91 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
92 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
95 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
97 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
98 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
99 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
100 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
102 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
103 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
104 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
105 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
106 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
107 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
109 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
110 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
112 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
113 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
116 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
117 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
118 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
120 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
121 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
122 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
123 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
125 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
126 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
127 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
128 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
129 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
130 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
131 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
132 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
133 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
134 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
135 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
136 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
137 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
140 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
142 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
143 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
144 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
145 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
5 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
11 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
14 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
16 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
19 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
24 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
27 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
29 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
30 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
31 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
32 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
33 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
35 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
37 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
39 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
40 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
41 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
43 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
46 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
49 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
52 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
55 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
57 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
62 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
64 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
68 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
69 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
74 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
78 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
83 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
89 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
92 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
93 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
95 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
96 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
102 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
103 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
106 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
109 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
111 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
115 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
117 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
120 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
125 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
133 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
136 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
145 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
2 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
3 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
4 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
6 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
7 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
9 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
10 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
13 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
14 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
16 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
17 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
19 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
23 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
24 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
27 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
28 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
29 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
31 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
32 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
33 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
34 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
35 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
36 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
37 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
39 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
40 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
41 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
43 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
44 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
45 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
46 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
47 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
50 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
51 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
53 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
54 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
55 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
57 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
59 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
60 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
61 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
62 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
63 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
64 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
65 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
68 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
70 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
71 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
75 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
76 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
78 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
79 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
81 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
82 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
96 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
97 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
99 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
100 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
102 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
103 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
104 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
107 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
108 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
109 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
110 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
111 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
112 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
113 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
114 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
115 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
116 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
117 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
118 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
119 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
120 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
121 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
123 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
124 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
126 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
127 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
128 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
129 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
130 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
131 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
133 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
134 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
137 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
138 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
140 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
145 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Voluntari FC csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Voluntari FC pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.