cs, 2020 július 02. @ 20:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pascani CS

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Unirea Mircesti 6 : 2 Pascani CS - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 6.00
Gól/játék 8.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 25% (2/8)
Második 75% (6/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
5 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
6 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
8 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
10 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
11 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
13 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
14 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
15 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
16 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
17 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
18 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
21 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
22 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Universitatea Craiova 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
24 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
25 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
26 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
27 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
29 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
30 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
31 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
32 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
34 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
35 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
36 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
37 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
38 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
39 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
41 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
42 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
43 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
46 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
47 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
48 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
49 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
50 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
52 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
53 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
54 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
55 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
56 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
57 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
58 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
59 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
60 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
61 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
62 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
63 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
64 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
65 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Sepsi Sfantu Gheorghe 4 4 0 0 14:4 +10 0 1 3 +4
67 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
68 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
69 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Buftea CS 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
71 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
72 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
74 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
75 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
76 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
77 Dinamo Bucureşti 4 3 0 1 8:4 +4 0 1 3 -1
78 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
79 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
80 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
83 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
87 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
88 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
90 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
92 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
93 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
94 Hermannstadt Sibiu 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
95 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
96 CSMS Iasi 4 3 0 1 8:7 +1 0 1 3 -1
97 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
98 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
99 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
100 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
101 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
102 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
103 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
104 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Petrolul Ploiesti 4 3 0 1 9:1 +8 0 3 1 -1
106 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
107 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
108 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
109 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
111 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
112 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
113 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
114 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
115 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
116 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
117 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
118 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
121 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
122 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
123 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
126 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
128 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
129 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
130 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
131 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
132 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
133 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
134 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
136 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
138 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
139 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
141 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
142 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
143 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
145 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
4 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
9 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
14 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
17 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
18 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
20 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
21 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
28 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
29 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
32 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
35 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
37 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
40 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
42 Hermannstadt Sibiu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 CSMS Iasi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
51 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dinamo Bucureşti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
59 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
61 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
70 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Petrolul Ploiesti 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
76 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
84 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
86 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
89 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
91 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Buftea CS 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
94 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
99 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
101 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
102 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
103 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
104 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
105 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
107 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
110 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
111 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
114 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
116 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
119 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
122 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
126 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
128 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
134 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
137 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
138 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
139 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
144 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
2 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
4 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
5 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
7 Universitatea Craiova 3 2 0 0 7:4 +3 0 1 2 -1
8 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
9 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
15 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
21 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
22 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
25 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
26 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
28 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
29 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
30 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
33 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
34 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
35 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
36 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
37 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
38 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
39 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
40 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
41 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
42 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
43 CSMS Iasi 3 2 0 0 7:5 +2 0 1 2 -1
44 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
45 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
46 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
48 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
49 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
50 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
52 Dinamo Bucureşti 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
53 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
54 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
56 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
57 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
59 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
62 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
63 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
65 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
68 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
69 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
70 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
73 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
74 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
75 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
77 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
80 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
83 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
84 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
89 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
91 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
93 Buftea CS 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
94 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
97 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
98 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
99 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
102 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
103 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
104 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
105 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
106 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
107 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
109 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
110 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
111 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
113 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
115 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
116 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
117 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
118 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
120 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
121 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
124 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
125 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
126 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
128 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
129 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
130 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
131 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
132 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
133 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
134 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
135 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
136 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
137 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
138 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
140 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
145 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Pascani CS csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Pascani CS pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.