sze, 2020 február 26. @ 08:07 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Concordia

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2019.09.11 CSA Steaua Bucuresti 1 : 2 ot Concordia 2.78 3.45 2.22
5 2019.09.24 Concordia 2 : 3 Voluntari FC 2.93 3.19 2.29
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (3/8)
Második 50% (4/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 0% (0/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
2 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
3 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
4 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
5 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
6 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
7 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
8 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
9 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
10 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
11 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
13 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
14 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
15 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
17 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
18 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
19 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
20 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
22 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
23 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
24 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
25 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
26 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
27 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
28 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
30 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
32 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
34 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
36 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
38 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
41 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
42 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
43 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
44 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
45 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
47 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
48 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
49 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
50 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
52 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
53 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
54 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
57 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
59 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
63 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
64 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
65 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
67 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
69 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
70 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
71 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
72 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
73 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
74 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
77 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
78 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
80 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
81 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
82 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
83 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
84 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
85 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
86 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
87 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
88 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
89 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
90 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
93 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
94 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
97 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
98 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
99 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
101 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
102 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
103 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
104 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
105 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
106 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
108 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
109 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
110 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
111 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
112 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
113 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
114 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
115 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
116 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
117 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
118 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
121 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
123 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
124 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
125 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
126 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
127 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
129 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
130 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
131 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
132 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
133 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
134 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
135 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
136 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
137 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
139 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
140 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
143 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
144 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
145 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
8 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
10 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
11 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
12 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
13 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
14 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
17 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
19 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
21 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
22 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
23 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
27 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
30 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
33 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
39 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
44 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
46 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
49 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
50 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
51 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
55 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
57 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
60 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
65 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
66 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
71 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
76 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
77 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
80 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
83 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
85 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
88 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
89 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
91 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
93 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
98 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
101 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
107 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
111 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
118 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
126 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
132 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
138 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
141 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
143 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
4 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
5 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
8 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
9 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
10 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
11 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
13 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
14 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
16 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
17 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
18 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
19 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
20 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
22 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
23 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
25 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
26 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
27 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
28 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
31 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
32 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
35 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
36 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
37 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
38 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
39 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
41 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
42 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
44 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
45 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
46 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
47 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
48 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
50 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
52 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
56 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
57 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
58 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
60 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
63 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
64 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
65 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
67 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
77 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
78 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
80 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
81 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
82 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
84 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
85 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
86 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
89 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
90 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
91 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
92 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
93 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
94 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
95 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
96 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
97 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
98 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
99 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
100 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
101 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
102 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
104 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
105 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
106 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
108 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
109 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
110 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
111 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
112 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
113 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
115 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
116 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
119 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
121 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
125 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
126 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
128 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
129 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
130 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
131 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
133 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
136 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
140 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
141 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
143 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Concordia csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Concordia pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.