p, 2020 február 28. @ 05:33 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Unirea Dej

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Progresul Somcuta Mare 2 : 6 Unirea Dej - - -
2 2019.08.14 Floresti CS 0 : 4 Unirea Dej - - -
3 2019.08.27 Unirea Dej 0 : 3 Sanatatea Cluj CS 6.00 4.57 1.41
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 1.67
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 26.67% (4/15)
Második 20% (3/15)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
2 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
3 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
4 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
6 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
7 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
8 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
9 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
11 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
12 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
13 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
14 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
15 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
16 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
17 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
18 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
21 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
22 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
23 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
26 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
28 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
29 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
30 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
31 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
32 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
33 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
34 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
36 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
38 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
39 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
41 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
42 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
43 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
45 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
46 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
50 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
51 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
53 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
55 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
56 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
58 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
59 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
60 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
61 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
62 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
63 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
67 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
69 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
70 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
71 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
72 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
74 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
75 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
76 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
77 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
79 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
80 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
81 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
82 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
83 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
86 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
87 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
88 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
89 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
91 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
92 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
93 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
94 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
95 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
97 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
98 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
99 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
100 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
101 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
102 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
103 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
104 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
105 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
106 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
107 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
108 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
109 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
110 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
112 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
113 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
114 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
115 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
116 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
117 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
119 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
120 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
121 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
122 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
123 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
124 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
125 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
131 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
132 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
134 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
136 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
137 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
138 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
139 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
140 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
141 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
142 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
143 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
144 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
145 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
2 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
3 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
5 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
6 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
8 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
11 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
12 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
15 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
17 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
20 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
23 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
33 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
35 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
38 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
39 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
40 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
43 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
45 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
50 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
55 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
60 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
63 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
64 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
66 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
67 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
74 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
75 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
78 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
80 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
82 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
86 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
88 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
91 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
97 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
105 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
107 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
116 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
122 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
130 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
132 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
135 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
137 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
140 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
143 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
145 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
4 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
5 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
6 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
7 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
8 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
10 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
11 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
12 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
14 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
16 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
17 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
18 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
19 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
21 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
22 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
25 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
26 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
27 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
29 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
30 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
31 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
32 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
33 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
34 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
35 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
36 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
38 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
39 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
41 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
46 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
47 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
48 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
50 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
51 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
54 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
55 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
61 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
67 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
68 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
69 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
71 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
72 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
74 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
75 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
76 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
79 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
80 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
81 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
82 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
83 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
84 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
85 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
86 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
87 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
88 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
89 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
90 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
91 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
92 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
94 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
95 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
96 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
98 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
99 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
100 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
101 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
102 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
103 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
105 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
108 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
109 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
111 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
114 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
115 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
116 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
119 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
120 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
121 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
124 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
126 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
127 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
129 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
130 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
135 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
137 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
139 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
140 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
143 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
144 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
145 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Unirea Dej csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Unirea Dej pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.