k, 2019 október 15. @ 13:16 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Steaua Bucureşti

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
5 2019.09.26 Metaloglobus Bukure 0 : 2 Steaua Bucureşti 9.20 4.92 1.27
1/8  2019.10.29 Universitatea Cluj - : - Steaua Bucureşti 5.75 5.10 1.41
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 100% (2/2)
Második 0% (0/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
2 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
4 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
5 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
6 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
8 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
9 Botosani 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
10 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
11 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
13 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
14 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
15 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
16 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
17 Foresta Suceava 4 4 0 0 10:2 +8 0 0 4 +4
18 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
19 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
21 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
23 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
24 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
25 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
28 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
29 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
32 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
33 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
34 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
36 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
38 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
39 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
40 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
41 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
43 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
44 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
45 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
48 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
52 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
53 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
55 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
56 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
58 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
60 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
61 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
62 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
63 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
64 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
65 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
68 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
69 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
71 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
72 Universitatea Cluj 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
73 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
74 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
75 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
76 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
77 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
78 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
79 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
81 Sanatatea Cluj CS 4 4 0 0 10:3 +7 0 1 3 +4
82 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
84 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
85 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
86 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
88 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
89 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
90 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
92 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
93 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
94 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
95 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
96 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
97 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
99 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
100 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
101 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
102 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
103 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
104 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
105 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 +1
106 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
107 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
108 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
109 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
112 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
114 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
115 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
116 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
117 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
118 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
121 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
122 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
123 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
124 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
125 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
126 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
127 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
128 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
130 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
131 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
135 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
136 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
138 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
139 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
140 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
141 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
142 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
143 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
144 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
145 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
2 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
3 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
4 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
5 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
8 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Foresta Suceava 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
10 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
11 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
12 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
13 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
18 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
21 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
24 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
30 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
34 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
36 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
39 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
40 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
41 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Mioveni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
46 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
51 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
56 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
61 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
64 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
65 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
67 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
71 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
76 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
79 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
80 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
82 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
87 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
89 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
92 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
98 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
108 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
117 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Universitatea Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
129 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
132 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
133 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
136 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
144 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
2 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
4 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
5 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
7 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
8 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
9 Foresta Suceava 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
10 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
12 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
13 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
15 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
16 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
17 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
18 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
19 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
22 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
23 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
26 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
27 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
28 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
29 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
30 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
31 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
32 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
33 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
34 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
35 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
36 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
37 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
40 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
42 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
43 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
47 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
48 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
49 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Botosani 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
54 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
55 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
56 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
57 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
68 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
69 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
71 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
72 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
73 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
75 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
76 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
77 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
80 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
81 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
82 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
83 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
84 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
85 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
86 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
87 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
88 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
89 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
91 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
92 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
93 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
95 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
96 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
99 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
100 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
101 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
102 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
103 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
104 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
106 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Metalul Buzau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
109 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
110 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
112 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
116 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
117 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
120 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
121 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
122 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
124 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
125 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Universitatea Cluj 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
127 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
131 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
132 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
133 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
136 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
140 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
141 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
144 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
145 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Steaua Bucureşti csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Steaua Bucureşti pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.