sze, 2020 február 26. @ 08:44 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Petrolul Ploiesti

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2019.09.11 Damila Maciuca 0 : 1 Petrolul Ploiesti 11.69 7.26 1.15
5 2019.09.25 Industria Galda 0 : 1 Petrolul Ploiesti 12.33 6.68 1.16
1/8 2019.10.30 Sanatatea Cluj CS 0 : 7 Petrolul Ploiesti 5.08 2.98 1.77
1/4  2020.03.04 Petrolul Ploiesti - : - Sepsi Sfantu Gheorghe - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 48
Nullára
Nyereség 100% (3/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 100% (3/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (3/3) 0% (0/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 44.44% (4/9)
Második 55.56% (5/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
2 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
4 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
5 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
6 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
7 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
8 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
9 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
10 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
11 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
14 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
15 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
16 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
18 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
19 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
20 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
21 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
22 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
23 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
24 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
25 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
26 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
27 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
29 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
30 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
31 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
32 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
33 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
34 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
35 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
36 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
37 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
38 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
39 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
40 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
42 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
43 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
44 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
45 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
46 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
47 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
48 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
50 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
51 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
52 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
53 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
54 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
55 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
56 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
58 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
60 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
61 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
65 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
66 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
67 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
68 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
69 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
70 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
71 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
72 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
73 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
74 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
75 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
76 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
77 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
79 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
80 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
81 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
82 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
83 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
84 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
85 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
86 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
88 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
89 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
90 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
91 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
92 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
95 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
97 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
99 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
100 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
101 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
102 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
104 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
106 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
107 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
108 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
109 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
110 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
111 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
113 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
114 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
115 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
116 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
118 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
119 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
120 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
121 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
123 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
125 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
129 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
130 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
131 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
133 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
135 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
136 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
137 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
138 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
139 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
140 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
144 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
2 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
4 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
8 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
10 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
12 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
15 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
17 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
26 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
30 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
33 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
45 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
46 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
55 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
57 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
60 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
62 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
65 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
69 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
71 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
72 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
74 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
75 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
76 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
77 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
78 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
81 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
85 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
86 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
87 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
91 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
92 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
94 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
103 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
108 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
110 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
113 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
114 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
119 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
120 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
124 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
134 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
137 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
140 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
141 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
144 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
3 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
4 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
5 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
7 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
8 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
9 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
10 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
11 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
12 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
13 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
14 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
15 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
16 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
17 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
18 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
19 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
20 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
21 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
23 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
24 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
25 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
27 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
28 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
30 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
31 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
32 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
34 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
35 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
39 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
41 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
44 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
45 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
47 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
48 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
49 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
50 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
51 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
52 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
53 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
55 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
59 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
60 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
65 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
68 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
69 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
72 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
73 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
74 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
75 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
77 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
78 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
80 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
81 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
82 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
84 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
86 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
87 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
88 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
89 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
90 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
91 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
95 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
96 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
97 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
99 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
100 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
101 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
102 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
103 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
105 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
106 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
108 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
109 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
110 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
111 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
113 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
115 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
116 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
117 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
120 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
121 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
122 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
124 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
125 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
127 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
128 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
131 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
141 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
142 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
144 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
145 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Petrolul Ploiesti csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Petrolul Ploiesti pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.