h, 2019 december 16. @ 03:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Universitatea Craiova

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
5 2019.09.25 Rešita CSM 0 : 1 Universitatea Craiova 13.58 6.72 1.16
1/8 2019.10.31 Voluntari FC 1 : 4 Universitatea Craiova 4.81 3.65 1.64
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (4/6)
Második 33.33% (2/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
2 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
3 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
4 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
5 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
6 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
7 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
9 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
12 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
13 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
14 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
15 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
16 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
18 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
19 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
20 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
21 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
23 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
24 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
25 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
26 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
27 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
28 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
30 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
31 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
32 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
35 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
36 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
38 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
40 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
41 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
42 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
43 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
44 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
45 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
46 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
47 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
48 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
49 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
50 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
51 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
52 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
53 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
54 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
55 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
56 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
57 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
58 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
59 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
60 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
61 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
63 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
65 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
66 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
67 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
68 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
70 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
71 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
72 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
73 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
75 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
76 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
78 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
80 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
81 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
84 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
85 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
86 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
87 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
88 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
89 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
90 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
91 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
92 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
94 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
95 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
96 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
97 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
98 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
99 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
100 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
101 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
102 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
103 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
104 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
105 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
106 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
108 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
109 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
110 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
111 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
112 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
115 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
117 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
119 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
120 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
121 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
122 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
124 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
127 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
128 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
129 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
130 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
131 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
133 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
134 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
135 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
136 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
139 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
140 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
142 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
144 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
4 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
7 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
8 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
11 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
15 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
18 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
21 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
23 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
25 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
27 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
30 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
35 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
37 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
45 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
51 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
60 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
74 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
76 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
79 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
81 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
84 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
88 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
91 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
92 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
94 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
95 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
97 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
100 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
101 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
104 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
105 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
106 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
112 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
114 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
122 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
124 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
127 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
129 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
132 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
134 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
139 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
143 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
5 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
11 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
12 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
16 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
18 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
19 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
22 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
23 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
24 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
26 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
27 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
28 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
29 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
30 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
31 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
32 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
33 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
34 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
35 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
36 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
37 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
38 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
39 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
40 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
42 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
43 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
46 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
47 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
49 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
50 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
52 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
53 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
55 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
58 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
59 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
60 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
64 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
66 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
67 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
68 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
70 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
71 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
72 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
73 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
74 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
79 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
81 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
83 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
84 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
87 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
88 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
91 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
92 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
93 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
94 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
96 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
97 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
99 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
100 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
101 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
103 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
105 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
107 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
108 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
109 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
110 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
111 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
115 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
116 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
118 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
119 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
120 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
121 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
122 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
123 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
124 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
125 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
127 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
128 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
130 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
132 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
135 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
136 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
139 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
140 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
141 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
142 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
144 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Universitatea Craiova csapat statisztikáit Cupa Romaniei bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Universitatea Craiova pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.