p, 2020 február 21. @ 02:55 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Flacara Horezu vs. Arges Piesti

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Flacara Horezu


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Minerul Costesti 2 : 3 Flacara Horezu - - -
3 2019.08.28 Flacara Horezu 2 : 0 Pandurii 1.41 4.50 5.83
4 2019.09.11 Flacara Horezu 2 : 1 Arges Piesti 4.23 3.59 1.72
5 2019.09.24 Flacara Horezu 0 : 2 Astra Ploiesti 9.51 5.50 1.24


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 29

Arges Piesti


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2019.09.11 Flacara Horezu 2 : 1 Arges Piesti 4.23 3.59 1.72


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Flacara Horezu 2 : 1 Arges Piesti 4.23 3.59 1.72

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 29
Tipp Hazai Nyer

Flacara Horezu

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
2 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 0% (0/4) 0% (0/4)
Elveszitett 50% (2/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 58.33% (7/12)

Arges Piesti

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
2 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
3 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
4 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
5 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
6 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
7 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
8 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
9 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
10 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
11 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
13 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
14 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
15 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
17 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
18 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
19 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
20 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
21 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
22 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
23 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
24 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
25 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
26 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
27 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
29 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
30 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
32 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
33 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
34 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
37 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
38 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
41 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
42 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
43 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
44 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
45 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
47 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
48 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
50 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
51 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
52 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
54 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
55 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
57 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
61 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
62 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
64 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
65 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
67 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
69 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
70 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
71 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
72 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
73 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
76 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
78 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
79 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
80 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
83 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
84 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
85 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
86 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
87 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
88 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
90 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
91 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
92 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
93 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
94 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
97 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
98 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
99 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
101 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
102 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
103 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
104 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
106 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
107 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
108 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
109 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
110 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
111 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
112 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
113 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
114 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
115 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
116 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
117 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
118 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
121 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
123 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
124 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
125 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
126 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
127 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
128 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
129 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
130 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
131 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
132 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
133 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
134 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
137 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
138 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
142 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
143 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
145 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
8 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
10 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
11 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
12 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
14 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
16 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
18 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
20 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
21 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
22 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
27 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
30 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
33 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
38 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
43 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
45 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
49 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
50 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
55 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
59 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
64 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
70 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
74 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
76 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
77 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
83 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
87 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
90 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
92 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
96 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
98 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
101 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
106 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
114 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
117 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
126 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
137 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
140 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
142 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
145 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
4 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
5 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
8 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
9 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
10 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
12 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
13 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
14 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
15 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
16 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
17 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
18 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
21 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
22 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
24 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
25 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
26 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
27 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
28 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
31 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
32 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
34 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
35 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
36 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
38 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
40 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
41 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
42 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
43 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
44 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
45 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
46 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
49 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
51 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
52 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
56 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
57 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
59 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
60 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
62 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
63 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
64 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
66 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
77 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
78 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
80 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
81 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
83 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
84 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
85 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
88 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
89 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
90 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
91 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
92 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
93 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
94 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
95 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
96 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
97 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
98 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
99 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
100 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
101 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
102 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
104 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
105 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
107 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
108 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
109 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
110 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
111 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
112 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
114 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
115 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
118 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
119 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
121 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
125 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
126 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
128 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
129 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
130 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
135 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
136 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
139 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
140 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
142 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
145 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Flacara Horezu és Arges Piesti egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.