szo, 2020 február 22. @ 21:12 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Faurei vs. Balotesti

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Faurei


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Ramnicu Sarat CSM 1 : 2 ot Faurei - - -
2 2019.08.14 Viitorul Ianca 2 : 3 Faurei - - -
3 2019.08.27 Faurei 3 : 1 Braila - - -
4 2019.09.11 Faurei 2 : 1 Farul Constanta 7.10 4.17 1.43
5 2019.09.25 Faurei 1 : 5 Mioveni 10.73 6.98 1.18


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 33

Balotesti


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.08.28 CSA Steaua Bucuresti 4 : 0 Balotesti 1.31 5.17 7.17


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 33
Tipp Hazai Nyer

Faurei

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/5) 100% (5/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Nullára
Nyereség 0% (0/5)
Vereség 0% (0/5)

Nyerési küszöb
1 gól 60% (3/5)
2 vagy több gól 20% (1/5)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 1 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 1 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 20% (1/5) 60% (3/5)
Döntetlen 60% (3/5) 20% (1/5)
Elveszitett 20% (1/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (7/21)
Második 61.9% (13/21)

Balotesti

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
2 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
5 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
6 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
9 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
10 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
11 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
12 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
13 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
14 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
15 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
16 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
17 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
18 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
20 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
21 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
22 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
23 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
24 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
25 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
26 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
27 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
28 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
29 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
30 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
31 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
33 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
35 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
36 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
37 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
38 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
39 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
42 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
43 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
44 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
45 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
46 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
47 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
49 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
54 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
55 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
57 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
58 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
59 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
60 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
61 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
62 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
63 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
64 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
65 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
66 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
67 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
68 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
70 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
71 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
72 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
74 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
75 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
77 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
78 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
79 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
80 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
81 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
82 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
83 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
85 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
87 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
89 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
90 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
91 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
93 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
95 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
98 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
99 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
100 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
101 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
102 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
103 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
104 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
105 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
107 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
108 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
109 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
112 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
114 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
118 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
119 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
120 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
121 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
122 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
124 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
126 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
127 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
128 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
129 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
130 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
131 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
135 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
137 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
138 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
139 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
140 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
141 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
142 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
143 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
144 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
145 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
2 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
6 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
8 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
17 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
20 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
27 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
36 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
37 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
47 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
50 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
52 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
55 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
56 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
60 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
63 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
65 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
66 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
67 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
68 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
71 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
73 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
75 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
76 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
77 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
82 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
83 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
93 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
96 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
98 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
100 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
104 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
105 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
110 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
111 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
112 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
119 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
120 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
125 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
131 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
132 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
135 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
138 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
140 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
143 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
145 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
2 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
3 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
4 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
5 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
6 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
7 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
8 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
9 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
10 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
11 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
12 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
14 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
15 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
16 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
18 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
19 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
20 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
21 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
22 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
24 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
25 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
26 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
29 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
31 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
35 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
36 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
39 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
40 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
41 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
42 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
43 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
44 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
49 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
50 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
52 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
55 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
56 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
59 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
60 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
63 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
64 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
65 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
66 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
71 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
72 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
73 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
74 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
76 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
77 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
79 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
80 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
81 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
82 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
86 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
87 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
88 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
90 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
91 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
92 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
93 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
94 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
95 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
96 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
97 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
98 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
99 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
100 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
101 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
102 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
104 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
106 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
107 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
111 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
112 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
113 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
115 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
117 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
118 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
119 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
121 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
129 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
132 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
133 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
135 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
136 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
137 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
139 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
140 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
141 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
143 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
144 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
145 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2

Itt láthatod hogyan viszonyul Faurei és Balotesti egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.