h, 2020 február 24. @ 00:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Faurei vs. Steaua Bucureşti

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Faurei


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Ramnicu Sarat CSM 1 : 2 ot Faurei - - -
2 2019.08.14 Viitorul Ianca 2 : 3 Faurei - - -
3 2019.08.27 Faurei 3 : 1 Braila - - -
4 2019.09.11 Faurei 2 : 1 Farul Constanta 7.10 4.17 1.43
5 2019.09.25 Faurei 1 : 5 Mioveni 10.73 6.98 1.18


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 33

Steaua Bucureşti


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
5 2019.09.26 Metaloglobus Bukure 0 : 2 Steaua Bucureşti 9.20 4.92 1.27
1/8 2019.10.29 Universitatea Cluj 0 : 1 Steaua Bucureşti 12.45 5.41 1.21
1/4  2020.03.03 Hermannstadt Sibiu - : - Steaua Bucureşti - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -15
Teljes -3
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Faurei

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/5) 100% (5/5) 40% (2/5) 60% (3/5)
Nullára
Nyereség 0% (0/5)
Vereség 0% (0/5)

Nyerési küszöb
1 gól 60% (3/5)
2 vagy több gól 20% (1/5)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 1 1 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 1 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 20% (1/5) 60% (3/5)
Döntetlen 60% (3/5) 20% (1/5)
Elveszitett 20% (1/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (7/21)
Második 61.9% (13/21)

Steaua Bucureşti

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 100% (2/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 100% (2/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (2/2) 100% (2/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 100% (3/3)
Második 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
2 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
4 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
5 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
6 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
8 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
9 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
10 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
11 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
13 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
14 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
15 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
16 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
17 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
18 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
19 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
21 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
23 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
25 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
26 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
27 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
29 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
30 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
31 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
32 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
33 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
34 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
36 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
38 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
39 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
40 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
41 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
43 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
44 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
45 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
48 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
50 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
54 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
55 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
56 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
57 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
59 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
61 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
62 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
63 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
64 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
65 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
66 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
68 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
69 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
71 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
72 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
73 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
74 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
75 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
76 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
77 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
78 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
79 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
80 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
81 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
83 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
86 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
87 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
89 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
90 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
91 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
92 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
93 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
94 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
95 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
96 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
97 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
99 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
100 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
101 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
102 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
103 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
104 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
105 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
106 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
107 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
108 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
109 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
110 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
111 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
112 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
114 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
115 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
116 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
117 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
118 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
119 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
121 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
122 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
123 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
124 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
125 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
126 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
127 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
128 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
130 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
131 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
135 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
136 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
138 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
139 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
140 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
141 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
142 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
143 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
144 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
145 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
2 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
3 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
4 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
5 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
8 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
10 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
12 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
13 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
14 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
19 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
21 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
24 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
30 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
35 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
37 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
40 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
41 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
42 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
46 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
51 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
56 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
57 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
62 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
65 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
68 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
69 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
71 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
76 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
79 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
80 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
82 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
84 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
88 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
90 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
98 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
109 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
118 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
129 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
132 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
134 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
137 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
138 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
144 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
2 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
4 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
5 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
7 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
8 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
9 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
10 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
11 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
13 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
14 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
16 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
17 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
18 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
19 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
22 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
23 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
26 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
27 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
28 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
29 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
30 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
31 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
32 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
33 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
35 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
36 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
37 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
38 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
39 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
41 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
43 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
47 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
48 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
49 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
51 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
54 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
55 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
56 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
69 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
70 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
71 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
72 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
73 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
75 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
76 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
77 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
80 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
81 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
82 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
83 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
84 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
85 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
86 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
87 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
88 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
89 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
90 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
91 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
92 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
93 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
94 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
95 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
96 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
99 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
100 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
101 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
102 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
103 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
104 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
106 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
107 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
108 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
111 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
113 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
117 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
118 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
120 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
121 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
122 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
124 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
125 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
127 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
131 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
132 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
134 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
137 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
138 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
141 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
144 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
145 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2

Itt láthatod hogyan viszonyul Faurei és Steaua Bucureşti egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.