sze, 2019 szeptember 18. @ 17:44 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Faurei vs. Farul Constanta

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Faurei


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Ramnicu Sarat CSM 1 : 2 ot Faurei - - -
2 2019.08.14 Viitorul Ianca 2 : 3 Faurei - - -
3 2019.08.27 Faurei 3 : 1 Braila - - -
4 2019.09.11 Faurei 2 : 1 Farul Constanta 7.10 4.17 1.43
5  2019.09.25 Faurei - : - Mioveni 7.45 5.40 1.32


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 47

Farul Constanta


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.08.29 Victoria Cumpana 0 : 3 Farul Constanta 17.00 10.67 1.05
4 2019.09.11 Faurei 2 : 1 Farul Constanta 7.10 4.17 1.43


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Faurei 2 : 1 Farul Constanta 7.10 4.17 1.43

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 11
Teljes 31
Tipp Hazai Nyer

Faurei

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 75% (3/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)

Rúgott gól/játék 2.25
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 1 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 1 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 0% (0/4)

Gólok száma félidőkben
Első 46.67% (7/15)
Második 46.67% (7/15)

Farul Constanta

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (4/6)
Második 33.33% (2/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
2 Sanatatea Cluj CS 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
3 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
4 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
5 Flacara Horezu 3 3 0 0 7:3 +4 0 1 2 +3
6 Csikszereda 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
7 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
8 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
9 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Mioveni 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
12 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
13 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 U Craiova 1948 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
16 Rapid Bucureşti 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
17 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
18 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
20 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
21 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
22 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
23 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
24 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
25 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
27 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
28 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
29 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
30 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
31 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
32 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
33 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
34 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
35 Metalul Buzau 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
36 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
37 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
38 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
40 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
43 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
45 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Chindia Targoviste 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
49 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
51 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
52 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
54 Concordia 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
55 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
56 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
58 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
59 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
63 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
64 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
66 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
67 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
68 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
69 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
71 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
73 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
74 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
75 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
76 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
77 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
78 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
79 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Petrolul Ploiesti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
81 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
82 Botosani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
84 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
86 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
87 Industria Galda 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
88 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
89 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
90 Foresta Suceava 3 3 0 0 8:1 +7 0 0 3 +3
91 UT Arad 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
92 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
93 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
94 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
95 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
96 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
97 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
98 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
102 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
105 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
106 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
107 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
108 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
109 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
111 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
112 Faurei 4 3 1 0 9:5 +4 0 0 4 +3
113 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
114 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
116 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
117 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
118 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
120 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
122 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
126 Rešita CSM 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
127 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
129 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
131 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
133 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
134 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
136 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
137 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
138 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
141 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
142 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
145 Universitatea Cluj 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
3 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
6 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
7 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
9 UT Arad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Sanatatea Cluj CS 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Metaloglobus Bukure 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
16 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
19 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Chindia Targoviste 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
25 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
29 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Metalul Buzau 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
36 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 U Craiova 1948 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
50 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Universitatea Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
56 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
59 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
60 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Rešita CSM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
63 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
71 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
73 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
74 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
75 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
76 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Industria Galda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
80 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Foresta Suceava 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
82 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
83 Flacara Horezu 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
84 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
85 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
90 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
93 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
96 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Concordia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Faurei 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
102 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Turris-Oltul Turnu Magurele 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
107 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
109 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
112 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
113 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Mioveni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
116 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Rapid Bucureşti 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
118 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Ripensia Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Botosani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
128 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
129 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
136 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
137 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
139 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
143 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
2 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
4 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
7 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
8 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
9 UT Arad 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
10 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
11 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
12 Csikszereda 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
13 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
14 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
15 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
16 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
19 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
20 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
22 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
23 Chindia Targoviste 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
26 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
28 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
29 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
31 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
33 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
34 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
35 Metalul Buzau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
37 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
39 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
43 U Craiova 1948 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
44 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
46 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
47 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
48 Petrolul Ploiesti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
49 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
51 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
52 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Universitatea Cluj 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
54 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
58 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
59 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
60 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Rešita CSM 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
63 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
67 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
71 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
72 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
73 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
74 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
76 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
77 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
79 Industria Galda 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +2
80 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
81 Foresta Suceava 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
82 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Flacara Horezu 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
84 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
85 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
87 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
88 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
89 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
90 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
91 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
94 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
99 Concordia 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
100 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
101 Faurei 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 +1
102 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
103 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
104 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
105 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
107 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
108 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
109 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
110 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
112 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Mioveni 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
115 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
118 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
119 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
120 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
121 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Botosani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
126 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
128 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
130 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
143 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
144 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
145 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Faurei és Farul Constanta egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.