cs, 2020 július 09. @ 09:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sanmartin vs. Unirea Cruset

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Sanmartin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Sanmartin 8 : 2 Unirea Tasnad - - -
2 2019.08.14 Olimpia Satu Mare 0 : 5 Sanmartin 3.80 4.75 1.60
3 2019.08.27 Sanmartin 4 : 1 Luceafarul Oradea 2.00 3.67 3.00
4 2019.09.11 Sanmartin 1 : 2 Universitatea Cluj 5.26 3.85 1.55


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 30

Unirea Cruset


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Unirea Cruset 0 : 5 Inter Petrila - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 30
Tipp Hazai Nyer

Sanmartin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)

Rúgott gól/játék 4.50
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 2 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 52.17% (12/23)
Második 47.83% (11/23)

Unirea Cruset

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/5)
Második 0% (0/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
5 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
6 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
8 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
10 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
11 Hermannstadt Sibiu 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
12 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
13 CSMS Iasi 4 3 0 1 8:7 +1 0 1 3 -1
14 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
15 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
16 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
17 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
18 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
19 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
20 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
21 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Petrolul Ploiesti 4 3 0 1 9:1 +8 0 3 1 -1
23 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
24 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
25 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
26 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
27 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
28 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
29 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
30 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
31 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
32 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
33 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
34 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
35 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
37 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
38 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
39 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
40 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
43 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
45 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
47 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
48 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
49 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
50 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
51 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
52 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
53 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
56 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
58 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
59 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
60 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
62 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
63 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
64 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
65 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
67 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
68 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
70 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
72 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
75 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
76 Steaua Bucureşti 5 5 0 0 9:1 +8 0 3 2 +5
77 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
78 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
79 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
80 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
82 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
84 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Universitatea Craiova 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
86 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
87 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
88 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
89 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
92 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
93 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
94 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
96 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
97 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
98 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
99 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
100 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
101 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
103 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
104 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
105 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
108 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
109 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
111 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
112 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
114 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
115 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
116 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
117 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
118 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
119 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
120 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
121 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
122 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
123 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
125 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
126 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
127 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
128 Sepsi Sfantu Gheorghe 4 4 0 0 14:4 +10 0 1 3 +4
129 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
130 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
131 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
132 Buftea CS 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
133 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
134 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
136 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
138 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
139 Dinamo Bucureşti 5 3 0 2 8:5 +3 0 2 3 -2
140 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
141 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
142 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
145 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
4 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
6 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
8 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
10 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Buftea CS 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
13 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
16 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
18 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
21 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
22 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
23 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
24 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
25 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
27 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
30 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
33 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
34 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
35 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
40 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
41 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
52 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
53 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
56 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
58 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
61 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
63 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
68 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
73 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
78 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
81 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
82 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
85 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
89 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
92 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
96 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
98 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
99 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
101 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
104 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Hermannstadt Sibiu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 CSMS Iasi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
109 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
111 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Dinamo Bucureşti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
120 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
125 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
134 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Petrolul Ploiesti 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
140 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
3 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
4 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
8 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
10 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
12 Buftea CS 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
13 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
16 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
17 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
18 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
21 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
22 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
23 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
25 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
26 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
27 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
29 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
30 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
32 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
34 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
35 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
36 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
37 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
38 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
39 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
40 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
44 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
45 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
47 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
49 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
50 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
51 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
52 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
53 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
54 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
56 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
57 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
59 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
61 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
64 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
65 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
68 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
69 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
70 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
71 Universitatea Craiova 3 2 0 0 7:4 +3 0 1 2 -1
72 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
79 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
85 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
86 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
90 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
92 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
93 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
94 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
97 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
98 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
99 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
100 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
101 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
102 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
103 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
104 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
105 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
106 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
107 CSMS Iasi 3 2 0 0 7:5 +2 0 1 2 -1
108 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
109 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
110 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
111 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
112 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
113 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
114 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
116 Dinamo Bucureşti 4 3 0 0 11:2 +9 0 2 2 -1
117 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
118 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
119 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
121 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
123 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
124 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
126 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
127 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
129 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
132 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
133 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
134 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
138 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
139 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
141 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
142 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
144 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
145 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Sanmartin és Unirea Cruset egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.