szo, 2020 augusztus 08. @ 08:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sanmartin vs. Universitatea Cluj

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Sanmartin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Sanmartin 8 : 2 Unirea Tasnad - - -
2 2019.08.14 Olimpia Satu Mare 0 : 5 Sanmartin 3.80 4.75 1.60
3 2019.08.27 Sanmartin 4 : 1 Luceafarul Oradea 2.00 3.67 3.00
4 2019.09.11 Sanmartin 1 : 2 Universitatea Cluj 5.26 3.85 1.55


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 30

Universitatea Cluj


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2019.09.11 Sanmartin 1 : 2 Universitatea Cluj 5.26 3.85 1.55
5 2019.09.24 U Craiova 1948 2 : 3 ot Universitatea Cluj 3.04 3.17 2.21
1/8 2019.10.29 Universitatea Cluj 0 : 1 Steaua Bucureşti 12.45 5.41 1.21


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Sanmartin 1 : 2 Universitatea Cluj 5.26 3.85 1.55

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -15
Teljes 2
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Sanmartin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)

Rúgott gól/játék 4.50
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 2 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 52.17% (12/23)
Második 47.83% (11/23)

Universitatea Cluj

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 1.33
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (6/9)
Második 22.22% (2/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
2 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
3 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
4 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
5 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
6 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
7 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
9 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
10 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
12 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
13 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
14 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
17 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
19 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
20 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
21 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
22 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
23 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
25 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
27 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
28 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
30 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
31 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
32 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
34 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
35 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
36 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
37 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
41 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
42 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
44 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
46 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
47 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
48 Steaua Bucureşti 6 6 0 0 10:1 +9 0 4 2 +6
49 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
50 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
51 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
52 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
54 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
56 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Universitatea Craiova 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
58 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
59 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
60 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
61 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
64 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
65 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
66 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
67 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
68 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
70 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
71 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
72 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
73 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
75 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
76 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
77 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
80 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
81 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
82 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
83 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
84 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
86 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
87 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
88 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
89 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
90 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
91 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
92 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
93 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
94 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
95 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
96 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
97 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
98 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
99 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
100 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
101 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Sepsi Sfantu Gheorghe 6 5 0 1 17:5 +12 0 2 4 -1
103 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
104 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
105 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
106 Buftea CS 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
107 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
108 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
110 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
111 Dinamo Bucureşti 5 3 0 2 8:5 +3 0 2 3 -2
112 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
113 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
114 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
116 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
117 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
118 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
121 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
122 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
123 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
125 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
127 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
128 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
129 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
130 Hermannstadt Sibiu 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
131 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
132 CSMS Iasi 5 3 0 2 8:10 -2 0 1 4 -2
133 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
134 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
135 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
136 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
137 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
138 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Petrolul Ploiesti 4 3 0 1 9:1 +8 0 3 1 -1
140 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
141 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
142 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
143 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
144 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
145 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
2 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
3 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
6 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
8 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
12 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
13 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
15 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
24 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
26 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
29 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
30 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
31 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
35 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
40 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
45 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
51 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
55 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
57 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
61 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
64 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
68 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
70 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
71 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
73 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
77 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Hermannstadt Sibiu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 CSMS Iasi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
80 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
81 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
83 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Dinamo Bucureşti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
92 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
95 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
98 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
106 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Petrolul Ploiesti 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
112 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
121 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
123 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
126 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
128 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Buftea CS 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
130 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
133 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
135 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
137 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
138 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
139 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
140 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
141 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
142 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
144 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
2 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
3 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
5 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
7 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
8 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
9 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
10 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
11 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
12 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
16 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
17 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
19 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
20 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
21 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
22 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
23 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
24 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
25 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
26 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
27 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
28 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
29 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
30 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
32 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
36 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
37 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
39 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
40 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
42 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
43 Universitatea Craiova 3 2 0 0 7:4 +3 0 1 2 -1
44 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
45 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
46 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
52 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Sepsi Sfantu Gheorghe 4 3 0 0 11:2 +9 0 2 2 -1
57 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
58 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
62 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
64 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
65 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
66 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
69 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
70 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
71 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
72 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
73 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
74 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
75 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
76 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
77 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
78 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
79 CSMS Iasi 3 2 0 0 10:5 +5 0 1 2 -1
80 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
81 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
82 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
83 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
84 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
85 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
86 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
87 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
88 Dinamo Bucureşti 4 3 0 0 11:2 +9 0 2 2 -1
89 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
90 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
91 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
93 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
95 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
96 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
97 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
99 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
100 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
102 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
105 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
106 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
110 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
111 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
113 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
114 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
116 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
120 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
121 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
126 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
128 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
129 Buftea CS 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
130 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
133 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
134 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
135 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
138 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
139 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
140 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
142 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
143 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
144 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Sanmartin és Universitatea Cluj egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.