p, 2019 december 06. @ 04:47 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sanmartin vs. UT Arad

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Sanmartin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Sanmartin 8 : 2 Unirea Tasnad - - -
2 2019.08.14 Olimpia Satu Mare 0 : 5 Sanmartin 3.80 4.75 1.60
3 2019.08.27 Sanmartin 4 : 1 Luceafarul Oradea 2.00 3.67 3.00
4 2019.09.11 Sanmartin 1 : 2 Universitatea Cluj 5.26 3.85 1.55


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 30

UT Arad


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.08.27 Soimii Lipova 0 : 1 UT Arad 5.67 4.65 1.40
4 2019.09.10 Crisul Chisineu Cris 1 : 3 UT Arad 7.60 4.68 1.34
5 2019.09.24 UT Arad 1 : 3 Dinamo Bucureşti 4.52 3.71 1.66


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -15
Teljes 2
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Sanmartin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)

Rúgott gól/játék 4.50
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 2 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 52.17% (12/23)
Második 47.83% (11/23)

UT Arad

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 2 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 55.56% (5/9)
Második 44.44% (4/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
3 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
4 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
5 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
8 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
10 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
12 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
13 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
14 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
15 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
16 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
18 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
20 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
21 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
23 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
24 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
25 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
27 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
28 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
32 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
33 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
35 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
37 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
38 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
40 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
41 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
42 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
43 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
44 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
45 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
49 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
51 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
52 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
53 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
54 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
56 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
57 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
58 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
59 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
61 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
62 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
63 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
64 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
65 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
68 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
69 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
70 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
73 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
74 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
75 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
76 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
77 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
79 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
80 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
81 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
82 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
83 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
84 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
85 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
86 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
87 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
88 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
89 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
90 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
91 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
92 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
94 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
95 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
96 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
97 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
98 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
101 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
102 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
103 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
104 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
105 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
106 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
107 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
108 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
110 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
111 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
115 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
116 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
118 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
120 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
121 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
122 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
123 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
124 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
125 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
126 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
127 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
128 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
129 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
130 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
131 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
133 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
134 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
135 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
136 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
138 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
139 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
140 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
141 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
142 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
143 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
144 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
145 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
2 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
5 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
11 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
17 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
20 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
21 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
22 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
27 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
32 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
37 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
45 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
48 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
49 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
55 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
56 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
57 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
60 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
63 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
65 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
68 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
70 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
73 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
79 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
87 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
89 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
98 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
104 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
112 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
114 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
117 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
119 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
122 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
127 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
129 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
130 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
132 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
134 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
136 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
138 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
139 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
142 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
144 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
3 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
4 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
7 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
8 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
9 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
11 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
13 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
14 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
15 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
16 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
17 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
18 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
20 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
21 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
23 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
25 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
28 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
29 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
30 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
32 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
33 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
35 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
36 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
37 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
39 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
47 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
49 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
50 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
51 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
53 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
54 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
56 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
57 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
58 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
61 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
62 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
63 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
64 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
65 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
66 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
67 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
68 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
69 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
70 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
71 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
72 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
73 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
74 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
76 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
77 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
78 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
80 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
81 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
82 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
83 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
84 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
85 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
87 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
90 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
91 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
93 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
96 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
97 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
98 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
101 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
102 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
103 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
106 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
108 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
109 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
111 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
112 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
117 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
119 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
121 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
122 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
125 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
126 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
127 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
130 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
131 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
132 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
133 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
134 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
135 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
136 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
138 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
139 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
141 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
143 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
144 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
145 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Sanmartin és UT Arad egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.