szo, 2020 július 04. @ 04:17 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sanmartin vs. Steaua Bucureşti

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Sanmartin


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Sanmartin 8 : 2 Unirea Tasnad - - -
2 2019.08.14 Olimpia Satu Mare 0 : 5 Sanmartin 3.80 4.75 1.60
3 2019.08.27 Sanmartin 4 : 1 Luceafarul Oradea 2.00 3.67 3.00
4 2019.09.11 Sanmartin 1 : 2 Universitatea Cluj 5.26 3.85 1.55


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 30

Steaua Bucureşti


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
5 2019.09.26 Metaloglobus Bukure 0 : 2 Steaua Bucureşti 9.20 4.92 1.27
1/8 2019.10.29 Universitatea Cluj 0 : 1 Steaua Bucureşti 12.45 5.41 1.21
1/4 2020.03.05 Hermannstadt Sibiu 1 : 2 Steaua Bucureşti 4.83 3.52 1.69
1/2 2020.06.25 Dinamo Bucureşti 0 : 3 Steaua Bucureşti 3.11 3.22 2.20
1/2  2020.07.08 Steaua Bucureşti - : - Dinamo Bucureşti 1.75 3.47 4.02


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 56
Teljes Teljesitmény grafikon 56

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -35
Teljes -26
Tipp Hazai Veszít

Sanmartin

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)

Rúgott gól/játék 4.50
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 25% (1/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 2 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 52.17% (12/23)
Második 47.83% (11/23)

Steaua Bucureşti

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (2/4) 50% (2/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Nullára
Nyereség 75% (3/4)
Vereség 0% (0/4)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 0.25
Gól/játék 2.25
Nem kapott gólt 75% (3/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (4/4) 25% (1/4)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 100% (4/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 0% (0/4)

Gólok száma félidőkben
Első 44.44% (4/9)
Második 55.56% (5/9)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
2 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
4 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
5 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
6 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
7 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
8 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
9 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
10 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
11 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
12 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
13 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
16 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
17 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
20 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
22 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
23 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
24 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
25 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
26 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
27 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
28 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
29 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
30 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
31 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
32 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
33 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
34 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
35 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
36 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
37 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
38 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
39 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
40 Buftea CS 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
41 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
42 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
44 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Sepsi Sfantu Gheorghe 4 4 0 0 14:4 +10 0 1 3 +4
46 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
47 Dinamo Bucureşti 4 3 0 1 8:4 +4 0 1 3 -1
48 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
49 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
50 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
52 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
53 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
54 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
55 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
56 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
58 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
60 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
61 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
65 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
66 CSMS Iasi 4 3 0 1 8:7 +1 0 1 3 -1
67 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
68 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
69 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
70 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
71 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
72 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
73 Hermannstadt Sibiu 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
74 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Petrolul Ploiesti 4 3 0 1 9:1 +8 0 3 1 -1
76 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
77 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
78 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
79 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
80 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
81 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
82 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
83 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
84 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
85 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
86 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
88 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
89 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
90 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
91 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
92 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
93 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
96 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
98 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
100 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
101 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
102 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
103 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
104 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
106 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
109 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
110 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
111 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
112 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
114 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
115 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
116 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
117 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
119 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
120 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
121 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
123 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
125 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
129 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
130 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
131 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
132 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
133 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
135 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
137 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
138 Universitatea Craiova 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
139 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
140 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
141 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
142 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
3 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
5 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
8 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
10 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
12 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 CSMS Iasi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
15 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
18 Hermannstadt Sibiu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Dinamo Bucureşti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
27 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
30 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
33 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
42 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Petrolul Ploiesti 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
47 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
55 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
57 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
60 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
62 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Buftea CS 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
66 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
70 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
74 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
75 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
76 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
77 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
78 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
81 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
85 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
86 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
87 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
88 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
93 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
95 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
104 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
108 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
110 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
111 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
113 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
114 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
115 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
121 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
125 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
130 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
134 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
135 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
141 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
142 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
145 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
4 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
5 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
6 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
7 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
8 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
9 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
10 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
11 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
12 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
13 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
14 CSMS Iasi 3 2 0 0 7:5 +2 0 1 2 -1
15 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
16 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
17 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
18 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
19 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
20 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
21 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
22 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Dinamo Bucureşti 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
24 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
25 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
26 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
28 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
30 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
31 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
32 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
34 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
35 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
37 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
39 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
41 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
42 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
46 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
47 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
49 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
50 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
52 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
53 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
54 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
55 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
59 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
60 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
65 Buftea CS 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
66 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
69 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
70 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
73 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
74 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
75 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
76 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
78 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
80 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
81 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
82 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
84 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
86 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
87 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
88 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
89 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
90 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
91 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
92 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
96 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
97 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
98 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
100 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
101 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
102 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
103 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
104 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
106 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
108 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
109 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
110 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
112 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
114 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
116 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
117 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
121 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
122 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
123 Universitatea Craiova 3 2 0 0 7:4 +3 0 1 2 -1
124 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
125 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
126 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
128 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
131 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
137 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
138 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
139 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
142 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
143 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
145 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Sanmartin és Steaua Bucureşti egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.