sze, 2020 július 08. @ 02:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Tunari vs. Gheorgheni

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Tunari


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Viitorul Domnesti 0 : 9 Tunari 9.00 6.00 1.22
3 2019.08.28 Tunari 1 : 0 Unirea Slobozia 2.42 3.60 2.45
4 2019.09.11 Tunari 0 : 2 Metaloglobus Bukure 4.33 3.58 1.71


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Gheorgheni


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Gheorgheni 0 : 7 Odorheiu Secuiesc - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 24
Tipp Hazai Nyer

Tunari

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 58.33% (7/12)

Gheorgheni

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 7.00
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 14.29% (1/7)
Második 85.71% (6/7)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
3 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
4 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Universitatea Craiova 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
6 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
7 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
8 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
9 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
11 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
12 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
13 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
14 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
16 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
17 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
18 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
19 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
20 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
23 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
24 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
25 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
28 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
29 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
30 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
31 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
32 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
34 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
35 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
36 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
37 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
38 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
39 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
40 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
41 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
42 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
43 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
44 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
45 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
46 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
47 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Sepsi Sfantu Gheorghe 4 4 0 0 14:4 +10 0 1 3 +4
49 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
50 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
51 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Buftea CS 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
53 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
54 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
56 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
57 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
58 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
59 Dinamo Bucureşti 4 3 0 1 8:4 +4 0 1 3 -1
60 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
61 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
62 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
65 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
69 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
70 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
72 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
74 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
75 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
76 Hermannstadt Sibiu 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
77 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
78 CSMS Iasi 4 3 0 1 8:7 +1 0 1 3 -1
79 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
80 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
81 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
82 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
83 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
84 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
85 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
86 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Petrolul Ploiesti 4 3 0 1 9:1 +8 0 3 1 -1
88 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
89 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
90 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
91 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
92 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
93 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
94 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
95 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
96 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
97 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
98 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
99 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
100 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
102 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
103 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
104 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
105 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
108 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
109 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
110 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
111 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
112 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
113 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
114 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
115 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
116 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
118 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
120 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
121 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
123 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
124 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
125 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
127 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
128 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
132 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
133 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
135 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
137 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
138 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
140 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
141 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
142 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
143 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
144 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
145 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
2 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
3 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
10 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
14 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
17 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
19 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
22 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
24 Hermannstadt Sibiu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 CSMS Iasi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
27 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
33 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Dinamo Bucureşti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
43 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
52 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Petrolul Ploiesti 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
58 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
66 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
68 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
71 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
73 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Buftea CS 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
76 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
79 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
81 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
83 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
84 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
86 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
87 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
89 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
92 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
93 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
96 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
98 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
101 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
104 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
110 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
116 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
119 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
120 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
121 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
126 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
131 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
136 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
141 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
144 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
145 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
3 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
4 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
7 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
8 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
10 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
12 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
15 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
16 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
17 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
18 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
19 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
20 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
21 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
22 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
23 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
24 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
25 CSMS Iasi 3 2 0 0 7:5 +2 0 1 2 -1
26 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
27 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
28 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
30 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
31 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
32 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
34 Dinamo Bucureşti 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
35 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
36 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
37 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
38 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
39 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
44 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
45 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
47 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
50 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
51 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
52 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
55 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
56 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
57 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
60 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
62 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
63 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
65 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
66 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
71 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
73 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
75 Buftea CS 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
76 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
79 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
80 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
81 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
84 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
85 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
86 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
87 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
88 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
89 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
91 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
92 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
93 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
95 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
97 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
98 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
99 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
100 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
102 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
103 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
104 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
106 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
107 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
108 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
110 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
111 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
112 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
113 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
114 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
115 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
116 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
117 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
118 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
119 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
120 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
122 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
127 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
128 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
129 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
131 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
132 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
134 Universitatea Craiova 3 2 0 0 7:4 +3 0 1 2 -1
135 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
136 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
137 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
142 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Tunari és Gheorgheni egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.