sze, 2019 november 20. @ 02:02 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Tunari vs. Metaloglobus Bukure

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Tunari


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Viitorul Domnesti 0 : 9 Tunari 9.00 6.00 1.22
3 2019.08.28 Tunari 1 : 0 Unirea Slobozia 2.42 3.60 2.45
4 2019.09.11 Tunari 0 : 2 Metaloglobus Bukure 4.33 3.58 1.71


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Metaloglobus Bukure


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2019.09.11 Tunari 0 : 2 Metaloglobus Bukure 4.33 3.58 1.71
5 2019.09.26 Metaloglobus Bukure 0 : 2 Steaua Bucureşti 9.20 4.92 1.27


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Tunari 0 : 2 Metaloglobus Bukure 4.33 3.58 1.71

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Tunari

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 3.33
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 58.33% (7/12)

Metaloglobus Bukure

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
2 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
3 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
5 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
7 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
9 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
11 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
12 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
13 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
14 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
15 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
17 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
19 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
20 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
21 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
22 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
25 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
26 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
28 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
29 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
31 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
32 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
33 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
34 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
35 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
36 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
37 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
38 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
39 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
40 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
43 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
44 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
47 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
48 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
49 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
50 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
51 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
52 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
53 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
54 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
56 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
57 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
58 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
59 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
60 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
61 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
62 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
63 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
64 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
65 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
66 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
67 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
68 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
70 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
71 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
73 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
74 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
75 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
76 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
77 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
80 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
81 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
82 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
83 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
87 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
88 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
92 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
93 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
94 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
95 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
96 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
97 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
98 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
99 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
100 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
101 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
102 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
103 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
104 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
105 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
106 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
107 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
108 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
109 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
110 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
111 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
112 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
113 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
115 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
116 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
117 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
118 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
119 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
120 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
123 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
124 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
125 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
127 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
128 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
129 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
130 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
131 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
133 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
136 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
137 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
138 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
140 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
141 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
142 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
143 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
145 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
2 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
5 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
6 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
12 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
16 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
21 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
25 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
26 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
32 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
33 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
36 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
39 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
44 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
46 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
48 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
52 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
54 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
63 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
66 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
69 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
78 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
83 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
91 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
93 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
96 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
98 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
102 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
106 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
110 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
111 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
112 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
113 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
114 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
117 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
121 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
122 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
123 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
124 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
129 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
131 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
139 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
144 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
3 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
5 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
7 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
8 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
12 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
13 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
14 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
15 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
16 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
19 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
22 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
28 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
29 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
33 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
34 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
36 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
37 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
40 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
42 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
43 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
44 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
45 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
46 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
47 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
48 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
49 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
50 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
51 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
52 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
53 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
54 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
55 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
56 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
57 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
58 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
60 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
61 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
64 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
66 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
67 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
68 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
70 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
71 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
75 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
77 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
78 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
81 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
82 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
85 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
86 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
87 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
88 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
89 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
91 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
95 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
96 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
98 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
101 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
102 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
105 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
106 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
109 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
111 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
112 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
114 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
116 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
117 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
118 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
120 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
122 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
123 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
124 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
125 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
126 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
127 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
128 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
132 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
133 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
134 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
136 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
137 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
138 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
139 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
140 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
141 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
142 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
144 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
145 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2

Itt láthatod hogyan viszonyul Tunari és Metaloglobus Bukure egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.