szo, 2020 február 22. @ 20:25 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Industria Galda vs. Papauti ACS

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Industria Galda


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Ocna Mures 0 : 2 ot Industria Galda - - -
2 2019.08.14 Unirea Alba Iulia 1 : 2 Industria Galda 2.55 3.60 2.30
3 2019.08.28 Cisnadie 1 : 2 (p) Industria Galda 3.10 3.50 2.05
4 2019.09.11 Industria Galda 4 : 3 Avantul Reghin 4.32 3.88 1.65
5 2019.09.25 Industria Galda 0 : 1 Petrolul Ploiesti 12.33 6.68 1.16


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Papauti ACS


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Papauti ACS 1 : 3 ot Targu Secuiesc - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 36
Tipp Hazai Nyer

Industria Galda

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 40% (2/5) 60% (3/5) 20% (1/5) 80% (4/5)
Nullára
Nyereség 20% (1/5)
Vereség 20% (1/5)

Nyerési küszöb
1 gól 60% (3/5)
2 vagy több gól 20% (1/5)

Rúgott gól/játék 1.60
Kapott gól/játék 1.20
Gól/játék 2.80
Nem kapott gólt 20% (1/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 20% (1/5) 60% (3/5)
Döntetlen 20% (1/5) 20% (1/5)
Elveszitett 20% (1/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (6/16)
Második 31.25% (5/16)

Papauti ACS

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/4)
Második 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
3 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
4 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
7 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
8 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
9 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
11 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
12 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
13 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
14 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
16 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
17 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
18 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
19 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
20 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
21 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
22 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
23 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
24 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
25 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
26 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
28 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
29 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
31 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
33 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
34 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
35 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
36 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
37 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
38 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
39 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
40 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
41 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
42 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
43 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
44 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
47 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
48 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
51 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
52 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
53 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
55 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
57 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
58 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
59 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
60 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
61 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
62 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
63 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
64 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
65 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
66 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
67 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
68 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
70 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
71 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
72 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
73 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
74 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
75 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
76 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
77 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
78 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
79 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
80 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
81 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
82 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
85 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
87 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
88 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
89 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
92 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
93 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
94 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
95 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
96 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
97 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
98 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
100 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
102 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
103 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
105 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
106 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
107 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
109 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
110 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
112 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
116 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
117 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
119 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
120 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
122 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
123 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
124 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
125 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
126 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
127 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
131 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
133 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
134 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
135 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
136 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
138 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
139 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
140 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
141 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
142 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
143 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
145 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
5 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
7 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
10 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
15 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
23 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
26 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
34 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
40 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
46 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
49 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
51 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
54 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
59 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
61 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
63 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
65 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
66 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
67 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
68 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
70 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
72 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
74 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
75 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
76 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
81 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
83 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
86 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
92 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
97 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
99 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
103 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
104 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
107 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
109 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
113 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
118 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
124 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
128 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
130 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
131 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
137 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
138 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
141 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
144 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
2 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
3 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
4 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
5 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
6 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
7 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
8 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
9 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
10 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
12 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
13 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
14 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
16 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
17 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
18 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
20 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
21 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
23 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
24 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
25 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
27 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
28 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
33 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
34 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
37 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
38 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
39 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
41 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
42 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
44 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
45 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
48 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
49 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
51 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
54 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
58 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
59 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
61 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
62 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
63 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
66 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
67 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
68 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
69 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
70 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
71 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
72 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
75 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
76 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
78 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
79 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
80 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
81 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
82 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
84 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
85 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
88 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
89 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
90 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
92 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
94 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
95 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
96 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
97 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
98 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
99 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
100 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
103 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
105 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
106 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
107 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
110 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
111 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
113 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
114 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
116 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
117 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
118 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
119 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
120 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
126 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
131 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
132 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
134 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
135 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
137 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
138 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
139 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
142 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
143 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
144 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
145 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Industria Galda és Papauti ACS egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.