k, 2019 október 15. @ 13:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Industria Galda vs. Baia Mare FC

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Industria Galda


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Ocna Mures 0 : 2 ot Industria Galda - - -
2 2019.08.14 Unirea Alba Iulia 1 : 2 Industria Galda 2.55 3.60 2.30
3 2019.08.28 Cisnadie 1 : 2 (p) Industria Galda 3.10 3.50 2.05
4 2019.09.11 Industria Galda 4 : 3 Avantul Reghin 4.32 3.88 1.65
5 2019.09.25 Industria Galda 0 : 1 Petrolul Ploiesti 12.33 6.68 1.16


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Baia Mare FC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.08.28 Baia Mare FC 0 : 2 Comuna Recea 1.88 3.50 3.52


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 36
Tipp Hazai Nyer

Industria Galda

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 40% (2/5) 60% (3/5) 20% (1/5) 80% (4/5)
Nullára
Nyereség 20% (1/5)
Vereség 20% (1/5)

Nyerési küszöb
1 gól 60% (3/5)
2 vagy több gól 20% (1/5)

Rúgott gól/játék 1.60
Kapott gól/játék 1.20
Gól/játék 2.80
Nem kapott gólt 20% (1/5)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (3/3) 66.67% (2/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 20% (1/5) 60% (3/5)
Döntetlen 20% (1/5) 20% (1/5)
Elveszitett 20% (1/5) 20% (1/5)

Gólok száma félidőkben
Első 37.5% (6/16)
Második 31.25% (5/16)

Baia Mare FC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 100% (2/2)
Második 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
2 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
3 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
4 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
5 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
6 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
7 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
8 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
9 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
10 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
12 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
13 Botosani 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
14 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
15 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
16 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
17 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
18 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
19 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
20 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
21 Foresta Suceava 4 4 0 0 10:2 +8 0 0 4 +4
22 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
23 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
24 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
26 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
27 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
28 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
29 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
30 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
34 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
35 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
37 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
38 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
39 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
40 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
42 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
45 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
46 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
47 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
48 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
49 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
51 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
52 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
53 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
54 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
57 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
58 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
60 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
62 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
65 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
66 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
67 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
68 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
69 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
71 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
73 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
75 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
76 Universitatea Cluj 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
77 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
78 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
82 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
83 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
84 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
86 Sanatatea Cluj CS 4 4 0 0 10:3 +7 0 1 3 +4
87 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
88 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
89 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
90 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
91 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
92 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
93 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
94 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
97 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
98 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
101 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
103 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
104 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
105 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
106 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
107 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
108 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
109 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
110 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 +1
111 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
112 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
113 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
114 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
115 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
116 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
117 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
118 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
119 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
120 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
121 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
122 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
125 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
127 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
128 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
129 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
130 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
131 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
134 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
135 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
136 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
137 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
138 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
139 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
141 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
143 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
144 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
7 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
10 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
11 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
13 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
14 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Foresta Suceava 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
16 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
19 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
20 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
23 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
24 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
25 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
30 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
32 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
41 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
43 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
46 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
48 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
50 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
51 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
52 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Mioveni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
55 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
58 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
62 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
68 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
72 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
78 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
82 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
87 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
89 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
91 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
94 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
98 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
100 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
109 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
115 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
124 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
129 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Universitatea Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
138 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
140 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
143 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
145 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
2 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
3 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
6 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
7 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
10 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
12 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
13 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
15 Foresta Suceava 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
16 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
18 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
19 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
20 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
22 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
24 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
26 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
27 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
28 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
29 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
33 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
34 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
35 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
37 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
38 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
39 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
40 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
41 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
42 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
43 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
44 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
46 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
47 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
51 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
53 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
54 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Botosani 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
59 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
60 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
61 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
62 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
63 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
65 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
69 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
70 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
74 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
75 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
79 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
80 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
82 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
83 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
86 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
87 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
88 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
89 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
90 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
91 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
92 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
93 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
94 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
95 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
96 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
97 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
98 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
99 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
100 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
101 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
102 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
103 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
104 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
106 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
107 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
108 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
110 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
111 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
114 Metalul Buzau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
116 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
117 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
118 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
121 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
123 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
124 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
127 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
128 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
130 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
131 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
132 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Universitatea Cluj 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
134 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
135 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
136 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
137 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
138 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
143 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
145 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Industria Galda és Baia Mare FC egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.