sze, 2019 szeptember 18. @ 18:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Damila Maciuca vs. Petrolul Ploiesti

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Damila Maciuca


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2019.09.11 Damila Maciuca 0 : 1 Petrolul Ploiesti 11.69 7.26 1.15


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Petrolul Ploiesti


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2019.09.11 Damila Maciuca 0 : 1 Petrolul Ploiesti 11.69 7.26 1.15
5  2019.09.25 Industria Galda - : - Petrolul Ploiesti 7.65 5.65 1.30


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.16 Petrolul Ploiesti 1 : 1 Damila Maciuca 1.04 12.05 17.45
2019.09.11 Damila Maciuca 0 : 1 Petrolul Ploiesti 11.69 7.26 1.15
2012.09.25 Petrolul Ploiesti 2 : 0 Damila Maciuca 1.15 6.20 13.33

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes -20
Tipp Hazai Veszít

Damila Maciuca

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)

Petrolul Ploiesti

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (1/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 100% (1/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
2 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
5 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
7 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
9 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
11 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
12 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
14 Concordia 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
15 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Chindia Targoviste 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
18 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
22 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
23 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
24 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
26 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
28 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
29 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
30 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
31 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
33 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
35 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
36 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
37 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
38 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
39 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Petrolul Ploiesti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
41 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
42 Botosani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
44 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
45 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
46 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
47 Industria Galda 4 3 1 0 8:5 +3 0 1 3 +3
48 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
49 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
50 Foresta Suceava 3 3 0 0 8:1 +7 0 0 3 +3
51 UT Arad 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
52 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
53 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
55 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
56 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
57 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
58 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
59 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
60 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
65 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
66 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
67 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
68 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
69 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
71 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
74 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
76 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
77 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
78 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
80 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
81 Faurei 4 3 1 0 9:5 +4 0 0 4 +3
82 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
83 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
87 Rešita CSM 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
88 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
90 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
92 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
93 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
94 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
96 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
97 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
98 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
100 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
102 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
105 Universitatea Cluj 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
106 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
107 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Flacara Horezu 3 3 0 0 7:3 +4 0 1 2 +3
111 Csikszereda 2 1 1 0 1:0 +1 0 2 0 =1
112 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
113 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
114 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
116 Sanatatea Cluj CS 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
117 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
118 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
119 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 U Craiova 1948 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
121 Rapid Bucureşti 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
122 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
123 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Mioveni 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
126 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
127 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
129 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
130 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
132 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
133 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
134 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
135 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
136 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
137 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
138 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
140 Metalul Buzau 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
141 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
142 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
143 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
144 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
145 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 U Craiova 1948 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Universitatea Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
22 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
24 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Rešita CSM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
27 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
29 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
34 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
36 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
39 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
40 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
41 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Industria Galda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
43 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Foresta Suceava 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
45 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Flacara Horezu 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
48 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
49 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
51 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
52 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
54 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
59 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
61 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Concordia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Turris-Oltul Turnu Magurele 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Faurei 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
70 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
72 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
75 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
76 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
77 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
79 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Rapid Bucureşti 2 2 0 0 5:0 +5 0 0 2 +2
81 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Mioveni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Botosani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Ripensia Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
91 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
97 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
100 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
101 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
107 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
114 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
116 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
117 UT Arad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
119 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Sanatatea Cluj CS 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
125 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
128 Metaloglobus Bukure 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Chindia Targoviste 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
138 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
141 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Metalul Buzau 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
144 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
2 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
3 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
6 U Craiova 1948 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
7 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
11 Petrolul Ploiesti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
12 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
14 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
15 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Universitatea Cluj 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
17 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
21 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
22 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Rešita CSM 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
27 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
29 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
31 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
34 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
36 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
40 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
41 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Industria Galda 3 2 1 0 9:2 +7 0 1 2 +2
43 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
44 Foresta Suceava 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
45 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
47 Flacara Horezu 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
48 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
49 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
51 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
53 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
54 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
55 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
56 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
57 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
62 Concordia 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
63 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
66 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
67 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
68 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
69 Faurei 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 +1
70 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
71 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
72 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
73 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
75 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
76 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
82 Mioveni 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
83 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Botosani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
87 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
88 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
89 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
91 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
92 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
98 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
108 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
110 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
111 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
112 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
115 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
116 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
117 UT Arad 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
118 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
119 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
120 Csikszereda 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
121 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
122 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
123 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
124 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
125 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
128 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
129 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
130 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
131 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
132 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
134 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
136 Chindia Targoviste 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
139 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
142 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Metalul Buzau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
145 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Damila Maciuca és Petrolul Ploiesti egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.