sze, 2020 július 08. @ 02:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rešita CSM vs. Unirea Ungheni

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Rešita CSM


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.08.28 Inter Petrila 1 : 5 Rešita CSM - - -
4 2019.09.11 Rešita CSM 1 : 0 ASU Poli Timisoara 2.26 3.47 2.72
5 2019.09.25 Rešita CSM 0 : 1 Universitatea Craiova 13.58 6.72 1.16


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Unirea Ungheni


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.31 Unirea Ungheni 12 : 2 ASA Targu Mures - - -
2 2019.08.14 Unirea Ungheni 2 : 1 Odorheiu Secuiesc - - -
3 2019.08.27 Unirea Ungheni 3 : 5 ot Avantul Reghin - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 12
Teljes 3
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rešita CSM

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)

Unirea Ungheni

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 5.67
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 7.67
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 12% (3/25)
Második 24% (6/25)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
2 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
3 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
4 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
5 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
7 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
8 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
9 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
10 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
11 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
12 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
13 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
14 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
15 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
16 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
17 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
18 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
19 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
20 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
22 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Sepsi Sfantu Gheorghe 4 4 0 0 14:4 +10 0 1 3 +4
24 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
25 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
26 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Buftea CS 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
28 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
29 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
30 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
31 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
32 Dinamo Bucureşti 4 3 0 1 8:4 +4 0 1 3 -1
33 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
34 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
35 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
38 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
39 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
43 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
44 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
46 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
48 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
49 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
50 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
51 Hermannstadt Sibiu 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
52 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
53 CSMS Iasi 4 3 0 1 8:7 +1 0 1 3 -1
54 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
55 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
56 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
57 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
58 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
59 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Petrolul Ploiesti 4 3 0 1 9:1 +8 0 3 1 -1
61 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
62 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
63 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
64 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
66 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
67 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
68 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
69 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
70 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
71 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
72 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
73 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
76 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
77 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
78 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
79 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
80 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
83 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
85 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
86 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
87 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
88 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
89 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
91 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
93 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
94 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
95 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
96 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
97 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
98 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
100 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
101 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
103 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
107 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
108 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
110 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
111 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
113 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
114 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
115 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
116 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
117 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
118 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
122 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Universitatea Craiova 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
124 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
125 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
126 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
127 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
129 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
130 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
131 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
132 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
133 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
134 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
136 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
137 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
138 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
139 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
141 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
142 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
143 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
144 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
6 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dinamo Bucureşti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
14 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
17 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
25 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Petrolul Ploiesti 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
31 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
37 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
40 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
42 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
45 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Buftea CS 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
49 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
52 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
54 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
56 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
57 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
58 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
59 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
61 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
63 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
65 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
66 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
67 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
72 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
74 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
77 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
83 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
88 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
90 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
93 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
94 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
95 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
99 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
104 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
109 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
118 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
119 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
121 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
122 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
129 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
132 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
135 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
137 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
141 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
143 Hermannstadt Sibiu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 CSMS Iasi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
3 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
4 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
5 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
7 Dinamo Bucureşti 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
8 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
9 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
11 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
12 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
14 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
15 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
18 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
19 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
21 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
24 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
25 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
28 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
29 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
30 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
32 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
35 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
36 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
39 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
40 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
42 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
45 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
48 Buftea CS 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
49 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
52 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
53 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
54 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
57 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
58 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
59 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
60 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
61 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
62 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
63 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
64 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
65 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
66 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
67 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
69 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
70 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
71 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
72 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
73 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
75 Steaua Bucureşti 4 4 0 0 8:1 +7 0 2 2 +4
76 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
79 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
80 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
81 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
83 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
84 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
85 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
86 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
87 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
88 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
89 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
90 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
91 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
94 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
96 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
100 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
101 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
102 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
103 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
104 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
105 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
107 Universitatea Craiova 3 2 0 0 7:4 +3 0 1 2 -1
108 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
109 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
110 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
111 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:1 +7 0 1 1 +2
122 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
123 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
124 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
125 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
126 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
128 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
129 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
130 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
133 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
134 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
135 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
136 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
137 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
138 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
139 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
140 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
141 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
142 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
143 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
144 CSMS Iasi 3 2 0 0 7:5 +2 0 1 2 -1
145 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1

Itt láthatod hogyan viszonyul Rešita CSM és Unirea Ungheni egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.