v, 2019 október 20. @ 23:07 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rešita CSM vs. Filiasi

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Rešita CSM


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.08.28 Inter Petrila 1 : 5 Rešita CSM - - -
4 2019.09.11 Rešita CSM 1 : 0 ASU Poli Timisoara 2.26 3.47 2.72
5 2019.09.25 Rešita CSM 0 : 1 Universitatea Craiova 13.58 6.72 1.16


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Filiasi


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Carcea CS 3 : 4 Filiasi 5.17 5.17 1.40
3 2019.08.27 Vedita Colonesti 3 : 1 Filiasi 1.78 3.80 3.60


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -4
Teljes 8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Rešita CSM

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (2/2) 0% (0/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)

Filiasi

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 2.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 27.27% (3/11)
Második 72.73% (8/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
2 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
3 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
4 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
5 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
7 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
8 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
9 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
10 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
11 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
12 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
13 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
15 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
16 Botosani 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
17 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
18 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
20 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
21 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
22 Foresta Suceava 4 4 0 0 10:2 +8 0 0 4 +4
23 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
24 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
25 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
28 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
30 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
31 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
32 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
35 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
37 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
38 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
39 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
40 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
41 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
42 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
43 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
45 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
48 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
49 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
50 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
52 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
53 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
54 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
55 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
59 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
60 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
62 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
63 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
64 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
65 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
67 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
68 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
70 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
71 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
72 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
76 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
77 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
78 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
79 Universitatea Cluj 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
80 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
83 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
84 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
85 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
86 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
88 Sanatatea Cluj CS 4 4 0 0 10:3 +7 0 1 3 +4
89 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
90 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
91 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
92 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
95 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
96 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
97 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
100 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
101 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
102 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
103 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
104 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
106 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
107 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
108 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
109 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
110 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
111 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
112 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 +1
113 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
114 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
115 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
116 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
117 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
118 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
119 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
121 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
122 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
123 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
125 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
126 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
128 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
129 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
130 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
131 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
132 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
133 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
134 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
140 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
141 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
143 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
145 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Buftea CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
9 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
11 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
12 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
14 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
15 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Foresta Suceava 3 3 0 0 7:0 +7 0 0 3 +3
17 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
20 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
21 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
24 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
26 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
29 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
32 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Voluntari FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
42 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
44 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
47 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
48 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
49 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
51 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
52 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
54 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Mioveni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
59 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
63 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
69 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
72 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
73 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
75 Sepsi Sfantu Gheorghe 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
83 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
87 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
89 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
91 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
95 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
97 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
100 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
106 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Metalul Buzau 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 +1
116 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
125 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Universitatea Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
139 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
141 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
144 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
3 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
4 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
7 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
8 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
9 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
12 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
13 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
14 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
15 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
16 Foresta Suceava 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
17 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
20 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
21 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
23 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
25 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
27 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
28 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
30 Steaua Bucureşti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Voluntari FC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
34 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
35 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
36 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
38 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
39 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
40 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
41 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
42 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
43 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
44 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
45 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
47 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
48 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Astra Ploiesti 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
50 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
55 Mioveni 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
56 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
57 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Botosani 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
60 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
61 Universitatea Craiova 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
62 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
63 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
70 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
76 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
77 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
80 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
81 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
83 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
84 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
85 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
88 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
89 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
90 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
91 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
92 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
93 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
94 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
95 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
96 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
97 Hermannstadt Sibiu 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
98 CSMS Iasi 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
99 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
100 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
101 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
103 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
104 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
105 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
107 Dinamo Bucureşti 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
108 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
109 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
110 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
111 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
114 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Metalul Buzau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
117 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
118 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
120 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
123 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
124 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
125 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
128 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
129 Petrolul Ploiesti 2 2 0 0 2:0 +2 0 2 0 +2
130 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Universitatea Cluj 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
135 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
136 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
138 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
139 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
144 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Rešita CSM és Filiasi egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.