p, 2020 február 21. @ 03:27 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rapid Bucureşti vs. Dunarea Calarasi

Összehasonlitás ezzel

Cupa Romaniei 2019/2020


Rapid Bucureşti


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2019.08.28 Rapid Bucureşti 2 : 1 Juventus Bucureşti 1.24 5.25 9.67
4 2019.09.11 Rapid Bucureşti 3 : 0 Dunarea Calarasi 1.53 3.93 5.41
5 2019.09.26 Rapid Bucureşti 0 : 1 CSMS Iasi 3.41 3.32 1.96


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Dunarea Calarasi


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
4 2019.09.11 Rapid Bucureşti 3 : 0 Dunarea Calarasi 1.53 3.93 5.41


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.11.27 Dunarea Calarasi 0 : 0 Rapid Bucureşti 3.14 3.35 2.09
2019.09.11 Rapid Bucureşti 3 : 0 Dunarea Calarasi 1.53 3.93 5.41
2016.05.11 Dunarea Calarasi 3 : 0 Rapid Bucureşti 2.64 3.10 2.46
2016.04.29 Rapid Bucureşti 1 : 0 Dunarea Calarasi 1.70 3.43 4.35
2016.03.04 Rapid Bucureşti 1 : 0 Dunarea Calarasi 1.68 3.43 4.47
2015.10.07 Dunarea Calarasi 0 : 1 Rapid Bucureşti 2.90 3.27 2.12

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 21
Teljes 21
Tipp Hazai Nyer

Rapid Bucureşti

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 1 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 42.86% (3/7)
Második 57.14% (4/7)

Dunarea Calarasi

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (2/3)
Második 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
2 Sacele FC 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
3 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:6 +11 0 0 3 =1
4 Hunedoara 2 1 0 1 9:1 +8 0 1 1 -1
5 Baraganul Ciulnita 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
6 Papauti ACS 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
7 Comuna Recea 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
8 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:5 +5 0 0 3 =1
9 Arges Piesti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Vointa Stremt 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
11 Zalau FC 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
12 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 1 8:2 +6 0 0 2 -1
13 Vointa Lupac 3 2 0 1 7:7 0 0 1 2 -1
14 Pucioasa 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
15 Inainte Modelu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
16 Olimpic Cetate 3 2 1 0 8:1 +7 0 2 1 =1
17 Metalul Buzau 3 1 1 1 2:4 -2 0 2 1 -1
18 Unirea Dej 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
19 Unirea Cruset 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
20 Buftea CS 2 2 0 0 5:2 +3 0 1 1 +2
21 CSM FC Vaslui 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Afumati 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Victoria Cumpana 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
24 Metalurgistul Cugir 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
25 Sepsi Sfantu Gheorghe 2 2 0 0 8:3 +5 0 0 2 +2
26 Unirea Tasnad 1 0 0 1 2:8 -6 0 0 1 -1
27 CFR Cluj 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
28 Real Bradu 2 0 1 1 1:4 -3 0 0 2 -1
29 Concordia 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
30 Dumitra 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Chindia Targoviste 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:2 +13 0 0 4 =1
33 Voluntari FC 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
34 Filiasi 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
35 Unirea Bascov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
36 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
37 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
38 Braila 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Viitorul Ianca 2 1 0 1 7:3 +4 0 0 2 -1
40 Balotesti 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
41 Progresul Spartac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Harman 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Energeticianul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
44 Gloria Bistrita 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
45 Tunari 3 2 0 1 10:2 +8 0 2 1 -1
46 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Inter Petrila 3 2 0 1 9:7 +2 0 0 3 -1
48 ASA Targu Mures 1 0 0 1 2:12 -10 0 0 1 -1
49 Viitorul Curita 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
50 Metaloglobus Bukure 2 1 0 1 2:2 0 0 2 0 -1
51 Crisul Chisineu Cris 3 2 0 1 10:5 +5 0 0 3 -1
52 Lugoj CSM 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
53 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
54 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:5 +1 0 0 2 =1
55 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
56 Minerul Costesti 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
57 Botosani 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
58 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
59 Luceafarul Oradea 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
60 Mihai Bravu 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
61 Ripensia Timisoara 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
62 Viitorul Domnesti 2 0 0 2 0:12 -12 0 0 2 -2
63 Avrig 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
64 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
65 Sanmartin 4 3 0 1 18:5 +13 0 0 4 -1
66 Viitorul Constanta 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
67 Sportul Chiscani 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
68 Alexandria 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
69 Industria Galda 5 3 1 1 8:6 +2 0 2 3 -1
70 Ghiroda 4 3 0 1 12:6 +6 0 0 4 -1
71 Ceahlaul Piatra Neamt 3 1 1 1 5:3 +2 0 1 2 -1
72 Foresta Suceava 5 4 0 1 10:6 +4 0 0 5 -1
73 UT Arad 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
74 Millenium Giarmata 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Astra Ploiesti 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
76 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
77 Poli Timisoara ACS 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
78 Dumbravita 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Flacara Moreni 4 1 2 1 8:7 +1 0 1 3 -1
80 Sporting Rosiori 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
81 Universitatea Galati 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
82 Pandurii 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Vedita Colonesti 4 3 1 0 10:3 +7 0 0 4 =1
84 Ariesul Turda 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Viitorul Albesti 1 0 0 1 3:9 -6 0 0 1 -1
86 Slatina CSM 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Aerostar Bacau 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
89 Popesti-Leordeni 3 2 0 1 8:3 +5 0 0 3 -1
90 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 1 2:6 -4 0 1 1 -1
91 Farul Constanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
92 Turris-Oltul Turnu Magurele 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
93 Juventus Bucureşti 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Floresti CS 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
95 Unirea Slobozia 2 1 0 1 5:3 +2 0 1 1 -1
96 Faurei 5 3 1 1 10:10 0 0 0 5 -1
97 Pascani CS 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
98 Soimii Lipova 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
99 Targu Secuiesc 3 1 1 1 2:3 -1 0 2 1 -1
100 Otelul Galati 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
101 Avantul Periam 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
103 Mausoleul Marasesti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
104 Olimpia Satu Mare 2 0 1 1 2:7 -5 0 0 2 -1
105 Municipal Brasov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Bucovina Radauti 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Agricola Borcea 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Pescarusul Sarichioi 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
109 Rešita CSM 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
110 Carcea CS 2 0 1 1 5:6 -1 0 1 1 -1
111 Unirea Alba Iulia 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
112 Somuz Falticeni 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
113 National Sebis 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
115 Dunarea Calarasi 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Avantul Reghin 3 1 1 1 9:8 +1 0 0 3 -1
117 Sanatatea Darabani 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
118 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
119 Ajax Botoroaga 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
120 Universitatea Cluj 3 1 1 1 4:4 0 0 1 2 -1
121 Iernut 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
122 Damila Maciuca 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Medgidia 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Sporting Liesti 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
125 Cetate Deva 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
126 Oltenita 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
128 Progresul Pecica 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
129 Sanatatea Cluj CS 5 4 0 1 10:10 0 0 1 4 -1
130 Gheorgheni 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
131 Cisnadie 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
132 Flacara Horezu 4 3 0 1 7:5 +2 0 2 2 -1
133 Csikszereda 3 1 1 1 1:1 0 0 3 0 -1
134 Focsani 3 1 2 0 6:5 +1 0 1 2 =2
135 Axiopolis 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
136 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Strehaia 1 0 1 0 2:2 0 0 1 0 =1
138 Baia Mare FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Bradu Borca 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Mioveni 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
141 Mostistea Ulmu 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
142 Stiinta Miroslava 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
143 ASU Poli Timisoara 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 U Craiova 1948 3 1 2 0 6:5 +1 0 0 3 =2
145 Rapid Bucureşti 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Alba Iulia 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Somuz Falticeni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Dunarea Calarasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Sanatatea Darabani 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Real Bradu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Chindia Targoviste 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 CSA Steaua Bucuresti 4 3 1 0 15:0 +15 0 0 4 =1
8 Filiasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dinamo Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Juventus Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Floresti CS 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Pascani CS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Targu Secuiesc 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Zalau FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Odorheiu Secuiesc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Inainte Modelu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Metalul Buzau 3 1 1 0 2:0 +2 0 2 1 -1
18 Millenium Giarmata 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Poli Timisoara ACS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dumbravita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sporting Rosiori 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Pandurii 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Baia Mare FC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Bradu Borca 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Stiinta Miroslava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 U Craiova 1948 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
27 Minerul Costesti 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
28 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Mihai Bravu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Petrolul Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Universitatea Cluj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 Iernut 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Sporting Liesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Oltenita 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Braila 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Viitorul Ianca 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
38 Harman 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Gloria Bistrita 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Tunari 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
41 Avantul Periam 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Olimpia Satu Mare 2 0 1 0 2:0 +2 0 0 2 -1
43 Municipal Brasov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Agricola Borcea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Rešita CSM 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
46 Buftea CS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
47 CSM FC Vaslui 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Metalurgistul Cugir 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Unirea Tasnad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Vedita Colonesti 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
51 Slatina CSM 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Vulturii Pasarea 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 Popesti-Leordeni 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
54 Farul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Sacele FC 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
56 Unirea Ungheni 3 2 1 0 17:0 +17 0 0 3 =1
57 Papauti ACS 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
58 Unirea Mircesti 3 2 1 0 10:0 +10 0 0 3 =1
59 Viitorul Constanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Sportul Chiscani 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Industria Galda 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
62 Ceahlaul Piatra Neamt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Foresta Suceava 4 3 0 0 7:0 +7 0 0 4 -1
64 Progresul Pecica 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Cisnadie 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
66 Flacara Horezu 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
67 Focsani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
68 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 ASA Targu Mures 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Viitorul Curita 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Lugoj CSM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Viitorul Liteni 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
73 Carcea CS 2 0 1 0 5:0 +5 0 1 1 -1
74 National Sebis 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Blejoi Vispesti 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
76 Avantul Reghin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Steaua Bucureşti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Concordia 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Dumitra 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Voluntari FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Unirea Bascov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Unirea Slobozia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Faurei 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
84 Soimii Lipova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Otelul Galati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Turris-Oltul Turnu Magurele 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Vointa Stremt 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Vointa Lupac 3 2 0 0 7:0 +7 0 1 2 -1
89 Pucioasa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Olimpic Cetate 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
91 Unirea Dej 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Astra Ploiesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Avantul Zarnesti 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Flacara Moreni 3 1 1 0 8:0 +8 0 0 3 -1
95 Universitatea Galati 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
96 Strehaia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Mioveni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Mostistea Ulmu 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 ASU Poli Timisoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Rapid Bucureşti 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
101 Botosani 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
102 Progresul Somcuta Mare 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 Ripensia Timisoara 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Avrig 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Ajax Botoroaga 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
106 Damila Maciuca 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Medgidia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Cetate Deva 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Universitatea Craiova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Ocna Mures 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
111 Balotesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Progresul Spartac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Energeticianul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Gaz Metan Mediaş 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Ramnicu Sarat CSM 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
116 Mausoleul Marasesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Bucovina Radauti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Pescarusul Sarichioi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
119 Unirea Cruset 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Afumati 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Victoria Cumpana 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
122 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
123 CFR Cluj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ariesul Turda 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Viitorul Albesti 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 Aerostar Bacau 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Gloria Lunca Teuz Cermei 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Recolta Gura Sutii 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
129 Hunedoara 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Baraganul Ciulnita 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
131 Comuna Recea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Arges Piesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Sanmartin 3 2 0 0 13:0 +13 0 0 3 -1
134 Alexandria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Ghiroda 3 2 0 0 10:0 +10 0 0 3 -1
136 UT Arad 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Sanatatea Cluj CS 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
138 Gheorgheni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Csikszereda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Axiopolis 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Inter Petrila 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
142 Metaloglobus Bukure 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Crisul Chisineu Cris 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
144 Hermannstadt Sibiu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 CSMS Iasi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Unirea Alba Iulia 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
2 Somuz Falticeni 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
3 Dunarea Calarasi 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Sanatatea Darabani 1 1 0 0 12:3 +9 0 0 1 +1
5 Real Bradu 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
6 Chindia Targoviste 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 CSA Steaua Bucuresti 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Filiasi 2 1 0 0 5:6 -1 0 0 2 -1
9 Dinamo Bucureşti 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
10 Juventus Bucureşti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Floresti CS 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
12 Pascani CS 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
13 Targu Secuiesc 2 1 1 0 6:1 +5 0 1 1 +1
14 Zalau FC 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
15 Odorheiu Secuiesc 2 1 0 0 8:2 +6 0 0 2 -1
16 Inainte Modelu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Metalul Buzau 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Millenium Giarmata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Poli Timisoara ACS 1 0 0 0 1:6 -5 0 0 1 -1
20 Dumbravita 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Sporting Rosiori 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
22 Pandurii 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Baia Mare FC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Bradu Borca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Stiinta Miroslava 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
26 U Craiova 1948 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
27 Minerul Costesti 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Luceafarul Oradea 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
29 Mihai Bravu 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
30 Viitorul Domnesti 1 0 0 0 9:3 +6 0 0 1 -1
31 Petrolul Ploiesti 3 3 0 0 9:0 +9 0 2 1 +3
32 Universitatea Cluj 2 1 1 0 6:3 +3 0 0 2 =1
33 Iernut 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
34 Sporting Liesti 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
35 Oltenita 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Braila 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Viitorul Ianca 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Harman 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Gloria Bistrita 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
40 Tunari 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
41 Avantul Periam 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Olimpia Satu Mare 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
43 Municipal Brasov 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Agricola Borcea 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Rešita CSM 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
46 Buftea CS 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
47 CSM FC Vaslui 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Metalurgistul Cugir 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Unirea Tasnad 1 0 0 0 2:8 -6 0 0 1 -1
50 Vedita Colonesti 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
51 Slatina CSM 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Vulturii Pasarea 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Popesti-Leordeni 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
54 Farul Constanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
55 Sacele FC 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
56 Unirea Ungheni 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
57 Papauti ACS 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Unirea Mircesti 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
59 Viitorul Constanta 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Sportul Chiscani 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
61 Industria Galda 3 2 1 0 10:2 +8 0 1 2 +2
62 Ceahlaul Piatra Neamt 2 1 1 0 7:2 +5 0 0 2 =1
63 Foresta Suceava 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
64 Progresul Pecica 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
65 Cisnadie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Flacara Horezu 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
67 Focsani 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
68 Gloria Buzău 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 ASA Targu Mures 1 0 0 0 2:12 -10 0 0 1 -1
70 Viitorul Curita 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
71 Lugoj CSM 1 0 0 0 3:6 -3 0 0 1 -1
72 Viitorul Liteni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Carcea CS 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 National Sebis 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Blejoi Vispesti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Avantul Reghin 3 1 1 0 11:8 +3 0 0 3 -1
77 Steaua Bucureşti 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
78 Concordia 1 0 1 0 5:1 +4 0 0 1 =1
79 Dumitra 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Voluntari FC 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
81 Unirea Bascov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
82 Unirea Slobozia 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
83 Faurei 2 1 1 0 12:3 +9 0 0 2 +1
84 Soimii Lipova 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
85 Otelul Galati 1 0 1 0 1:3 -2 0 0 1 =1
86 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
87 Vointa Stremt 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Vointa Lupac 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
89 Pucioasa 1 0 1 0 1:4 -3 0 0 1 =1
90 Olimpic Cetate 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
91 Unirea Dej 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
92 Astra Ploiesti 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
93 Avantul Zarnesti 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Flacara Moreni 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
95 Universitatea Galati 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Strehaia 1 0 1 0 0:2 -2 0 1 0 =1
97 Mioveni 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
98 Mostistea Ulmu 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 ASU Poli Timisoara 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Rapid Bucureşti 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Botosani 1 0 0 0 2:2 0 0 1 0 -1
102 Progresul Somcuta Mare 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
103 Ripensia Timisoara 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
104 Avrig 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Ajax Botoroaga 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 Damila Maciuca 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
107 Medgidia 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Cetate Deva 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
109 Universitatea Craiova 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
110 Ocna Mures 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Balotesti 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
112 Progresul Spartac 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Energeticianul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Gaz Metan Mediaş 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Ramnicu Sarat CSM 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Mausoleul Marasesti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Bucovina Radauti 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Pescarusul Sarichioi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Unirea Cruset 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Afumati 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Victoria Cumpana 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Sepsi Sfantu Gheorghe 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
123 CFR Cluj 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
124 Ariesul Turda 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Viitorul Albesti 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
126 Aerostar Bacau 2 0 1 0 3:3 0 0 0 2 -1
127 Gloria Lunca Teuz Cermei 2 1 0 0 2:6 -4 0 1 1 -1
128 Recolta Gura Sutii 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Hunedoara 2 1 0 0 9:1 +8 0 1 1 -1
130 Baraganul Ciulnita 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
131 Comuna Recea 2 1 0 0 3:3 0 0 1 1 -1
132 Arges Piesti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Sanmartin 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
134 Alexandria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
135 Ghiroda 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
136 UT Arad 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
137 Sanatatea Cluj CS 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
138 Gheorgheni 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
139 Csikszereda 3 1 1 0 2:1 +1 0 3 0 -1
140 Axiopolis 1 0 0 0 0:6 -6 0 0 1 -1
141 Inter Petrila 1 1 0 0 12:0 +12 0 0 1 +1
142 Metaloglobus Bukure 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
143 Crisul Chisineu Cris 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
144 Hermannstadt Sibiu 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
145 CSMS Iasi 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2

Itt láthatod hogyan viszonyul Rapid Bucureşti és Dunarea Calarasi egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cupa Romaniei bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.