sze, 2020 szeptember 30. @ 22:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Schwaz SC


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1  2020.09.30 Schwaz SC - : - Hohenems VfB 2.11 3.97 2.64


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Hohenems VfB


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1  2020.09.30 Schwaz SC - : - Hohenems VfB 2.11 3.97 2.64


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes 0
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Schwaz SC

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Hohenems VfB

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0

Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Austria Wien 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
2 Vöcklamarkt Union 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
3 Floridsdorfer AC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Bad Gleichenberg 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
5 Kapfenberger SV 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
6 Horn 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
7 Dornbirn FC 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Gurten 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 SC Rheindorf Altach 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
10 Wiener SK 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
11 Team Wiener Linien 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
12 St. Anna 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Rapid Wien 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
14 Amstetten SKU 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
15 Austria Klagenfurt 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
16 Elektra ASK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
17 Ried SV 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
18 St. Andrä 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
19 Hohenems VfB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Innsbruck SV 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
21 Hartberg TSV 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
22 Reichenau Innsbruck SVG 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
23 Drassburg 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
24 St. Jakob Rosental 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
25 Bregenz 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
26 Gleisdorf 1919 SC 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
27 Retz SC 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
28 Hertha Wels 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Wörgl SV 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
30 Weiz SC 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Steyer Vorw. 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
32 Stadl-Paura 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
33 Blau-Weiss Linz 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
34 Seekirchen SV 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
35 Mannsdorf 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
36 Deutschkreutz 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Austria Salzburg 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
38 Allerheiligen USV 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
39 Wallern 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Siegendorf 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 LASK Linz 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Vienna 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
43 Gmunden SV 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Bruck/Leitha 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
45 Austria Lustenau 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
46 St. Pölten 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
47 St. Johann im Pongau TSV 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
48 Dornbirner SV 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
49 Mattersburg SV 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Grödig SV 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Neusiedl SC 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
52 Grazer AK 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
53 Fc Admira 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Wattens 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
55 Schrems ASV 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Stripfing 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
57 Tirol Innsbruck 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
58 Treibach-Kurbad Althofen 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Schwaz SC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Wolfsberg ATSV 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Sturm Graz 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
62 FC Wiener Neustadt 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Lafnitz 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
64 Anif / Salzburg II 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kapfenberger SV 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
2 Dornbirn FC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Blau-Weiss Linz 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
4 Mannsdorf 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 FC Wiener Neustadt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Anif / Salzburg II 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Bregenz 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Retz SC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Wattens 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Stripfing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ried SV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Hohenems VfB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 St. Pölten 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dornbirner SV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Wiener SK 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
16 St. Anna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Austria Salzburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Wallern 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Vöcklamarkt Union 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Bad Gleichenberg 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
21 Wörgl SV 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
22 Steyer Vorw. 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
23 Treibach-Kurbad Althofen 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Wolfsberg ATSV 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Reichenau Innsbruck SVG 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 St. Jakob Rosental 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Mattersburg SV 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Neusiedl SC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Amstetten SKU 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Elektra ASK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 LASK Linz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Gmunden SV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Gurten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Seekirchen SV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Deutschkreutz 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Sturm Graz 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
38 Lafnitz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Gleisdorf 1919 SC 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
40 Hertha Wels 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Fc Admira 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Schrems ASV 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 St. Andrä 1 0 1 0 5:0 +5 0 0 1 =1
44 Innsbruck SV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Austria Lustenau 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 St. Johann im Pongau TSV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 SC Rheindorf Altach 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Team Wiener Linien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Allerheiligen USV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Siegendorf 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Austria Wien 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
52 Floridsdorfer AC 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
53 Weiz SC 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Stadl-Paura 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Tirol Innsbruck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Schwaz SC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Hartberg TSV 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Drassburg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Grödig SV 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Grazer AK 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Rapid Wien 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
62 Austria Klagenfurt 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
63 Vienna 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
64 Bruck/Leitha 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kapfenberger SV 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Dornbirn FC 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Blau-Weiss Linz 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
4 Mannsdorf 1 0 0 0 0:4 -4 0 0 1 -1
5 FC Wiener Neustadt 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Anif / Salzburg II 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
7 Bregenz 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
8 Retz SC 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
9 Wattens 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
10 Stripfing 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
11 Ried SV 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
12 Hohenems VfB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 St. Pölten 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
14 Dornbirner SV 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
15 Wiener SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 St. Anna 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Austria Salzburg 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
18 Wallern 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
19 Vöcklamarkt Union 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
20 Bad Gleichenberg 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Wörgl SV 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Steyer Vorw. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Treibach-Kurbad Althofen 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Wolfsberg ATSV 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Reichenau Innsbruck SVG 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
26 St. Jakob Rosental 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Mattersburg SV 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Neusiedl SC 1 0 1 0 2:5 -3 0 0 1 =1
29 Amstetten SKU 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
30 Elektra ASK 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
31 LASK Linz 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Gmunden SV 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
33 Horn 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
34 Gurten 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Seekirchen SV 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
36 Deutschkreutz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Sturm Graz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Lafnitz 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
39 Gleisdorf 1919 SC 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Hertha Wels 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Fc Admira 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
42 Schrems ASV 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 St. Andrä 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Innsbruck SV 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
45 Austria Lustenau 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 St. Johann im Pongau TSV 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
47 SC Rheindorf Altach 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
48 Team Wiener Linien 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
49 Allerheiligen USV 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
50 Siegendorf 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Austria Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Floridsdorfer AC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Weiz SC 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Stadl-Paura 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
55 Tirol Innsbruck 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
56 Schwaz SC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Hartberg TSV 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
58 Drassburg 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Grödig SV 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Grazer AK 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
61 Rapid Wien 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Austria Klagenfurt 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
63 Vienna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Bruck/Leitha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Schwaz SC és Hohenems VfB egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) ÖFB Stiegl Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.