sze, 2020 február 19. @ 13:31 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Stomil Olsztyn

Puchar Polski 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.24 Ruch Chorzów 3 : 4 ot(p) Stomil Olsztyn 5.42 3.92 1.58
2 2019.10.31 Stomil Olsztyn 1 : 0 ot(p) Plock 2.98 3.41 2.24
1/8 2019.12.05 Miedz Legnica 2 : 1 ot(p) Stomil Olsztyn 1.88 3.44 3.77
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 24
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 9.09% (1/11)
Második 45.45% (5/11)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ruch Chorzów 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
2 Legia Warszawa 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
3 Bytovia Bytów 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
4 Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Piast Gliwice 3 2 1 0 7:1 +6 0 1 2 +2
6 Znicz Pruszków 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
7 Puszcza Niepo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Hutnik Krak 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
9 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Stal Mielec 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
11 Nieciecza LKS 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Polonia 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
13 Widzew Lódz 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
14 Rakow Czestochowa 3 2 0 1 5:1 +4 0 2 1 -1
15 Legia Warszawa B 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
16 Concordia Elblag 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Cracovia Kraków 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +1
18 Jastrzebie GKS 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
19 Stomil Olsztyn 3 0 3 0 6:6 0 0 1 2 =3
20 Chemik Police 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
21 Wisla Kraków 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Warta 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
23 Stal Rzeszow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Rekord Bielsko-Bia 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
25 Górnik Zabrze 2 1 0 1 6:2 +4 0 1 1 -1
26 Ostrowiec Świętokrzyski 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Sandecja Nowy Sącz 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
28 Zag 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
29 Jagiellonia Bialystok 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Tychy GKS 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
32 Garbarnia Krak 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Chemik Bydgoszcz 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Odra Opole 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
35 Slask Wroclaw 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Gryf Wejherowo 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
37 Gryf S 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Lech Poznan 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
39 Zaglebie Sosnowiec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Olimpia Elbląg 3 2 0 1 4:6 -2 0 0 3 -1
41 Blekitni Stargard 3 2 0 1 6:3 +3 0 0 3 -1
42 Stal Brzeg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Zaglebie Lubin 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
44 Lódz LKS 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
45 Chełmianka Chełm 2 0 1 1 4:6 -2 0 1 1 -1
46 Rybnik ROW 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Plock 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
48 Miedz Legnica 3 0 3 0 5:5 0 0 1 2 =3
49 Chrobry G 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Elana Toru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Belchatów 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Radomiak Radom 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
53 Olimpia Grudziądz 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
54 Olimpia Zambr 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
55 Unia Skierniewice 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
56 Korona Kielce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Górnik Leczna 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
58 Resovia 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
59 Pogo 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
60 Pogon Szczecin 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
61 Stal Stalowa Wola 3 1 1 1 6:4 +2 0 1 2 -1
62 Chojniczanka Chojnice 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Skra Cz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Katowice GKS 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
65 Lechia Gdaňsk 3 3 0 0 8:4 +4 0 1 2 +3
66 Wigry Suwałki 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Stilon Gorz 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wisla Kraków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Stal Rzeszow 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Radomiak Radom 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Olimpia Zambr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Widzew Lódz 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
6 Legia Warszawa B 3 2 0 0 3:0 +3 0 3 0 -1
7 Lódz LKS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
8 Rybnik ROW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Znicz Pruszków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Hutnik Krak 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
11 Odra Opole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
12 Gryf Wejherowo 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
13 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Stilon Gorz 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
15 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Górnik Leczna 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Pogo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
19 Jastrzebie GKS 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
20 Chemik Police 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Plock 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Chrobry G 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Stal Mielec 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
24 Polonia 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Olimpia Elbląg 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
27 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Jagiellonia Bialystok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Tychy GKS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 Chemik Bydgoszcz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Chojniczanka Chojnice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Warta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Rekord Bielsko-Bia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
36 Belchatów 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Olimpia Grudziądz 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Concordia Elblag 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Chełmianka Chełm 2 0 1 0 4:0 +4 0 1 1 -1
42 Stal Brzeg 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Puszcza Niepo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Gryf S 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Katowice GKS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
48 Wigry Suwałki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Ostrowiec Świętokrzyski 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Zag 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
51 Unia Skierniewice 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
52 Korona Kielce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Resovia 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Cracovia Kraków 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
55 Stomil Olsztyn 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
56 Miedz Legnica 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
57 Elana Toru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Nieciecza LKS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Zaglebie Sosnowiec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Blekitni Stargard 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
62 Ruch Chorzów 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
63 Bytovia Bytów 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
64 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Garbarnia Krak 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Stal Stalowa Wola 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
67 Skra Cz 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Wisla Kraków 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Stal Rzeszow 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Radomiak Radom 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
4 Olimpia Zambr 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
5 Widzew Lódz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Legia Warszawa B 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Lódz LKS 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
8 Rybnik ROW 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Znicz Pruszków 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
10 Hutnik Krak 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Odra Opole 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Gryf Wejherowo 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Lechia Gdaňsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
14 Stilon Gorz 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Górnik Zabrze 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
16 Sandecja Nowy Sącz 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
17 Górnik Leczna 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
18 Pogo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Jastrzebie GKS 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
20 Chemik Police 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Plock 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
22 Chrobry G 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Stal Mielec 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
24 Polonia 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 Lech Poznan 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
26 Olimpia Elbląg 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
27 Legia Warszawa 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
28 Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Jagiellonia Bialystok 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
30 Tychy GKS 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
31 Chemik Bydgoszcz 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
32 Pogon Szczecin 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
33 Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
34 Warta 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
35 Rekord Bielsko-Bia 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Belchatów 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Olimpia Grudziądz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Rakow Czestochowa 3 2 0 0 5:1 +4 0 2 1 -1
39 Concordia Elblag 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Zaglebie Lubin 3 2 0 0 8:4 +4 0 1 2 -1
41 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Stal Brzeg 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Piast Gliwice 3 2 1 0 11:1 +10 0 1 2 +2
44 Puszcza Niepo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Slask Wroclaw 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Gryf S 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Katowice GKS 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
48 Wigry Suwałki 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Zag 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Unia Skierniewice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 Korona Kielce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
53 Resovia 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
54 Cracovia Kraków 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
55 Stomil Olsztyn 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
56 Miedz Legnica 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
57 Elana Toru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Arka Gdynia 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Nieciecza LKS 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Zaglebie Sosnowiec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Blekitni Stargard 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Ruch Chorzów 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
63 Bytovia Bytów 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
64 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Garbarnia Krak 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Stal Stalowa Wola 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
67 Skra Cz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Stomil Olsztyn csapat statisztikáit Puchar Polski bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Stomil Olsztyn pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.