szo, 2020 január 25. @ 01:23 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Puchar Polski 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.09.25 Pogo 1 : 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2.91 3.28 2.30
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 100% (1/1)
Második 0% (0/1)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lódz LKS 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
2 Chełmianka Chełm 2 0 1 1 4:6 -2 0 1 1 -1
3 Rybnik ROW 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Stal Brzeg 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Zaglebie Lubin 3 2 0 1 8:4 +4 0 1 2 -1
6 Miedz Legnica 3 0 3 0 5:5 0 0 1 2 =3
7 Chrobry G 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Elana Toru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Plock 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
10 Radomiak Radom 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
11 Olimpia Grudziądz 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Olimpia Zambr 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
13 Belchatów 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Górnik Leczna 3 2 0 1 5:3 +2 0 2 1 -1
15 Resovia 2 0 1 1 2:6 -4 0 0 2 -1
16 Pogo 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
17 Unia Skierniewice 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
18 Korona Kielce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Stal Stalowa Wola 3 1 1 1 6:4 +2 0 1 2 -1
20 Chojniczanka Chojnice 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Skra Cz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Pogon Szczecin 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
23 Lechia Gdaňsk 3 3 0 0 8:4 +4 0 1 2 +3
24 Wigry Suwałki 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Stilon Gorz 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
26 Katowice GKS 2 0 2 0 3:3 0 0 1 1 =2
27 Legia Warszawa 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
28 Bytovia Bytów 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
29 Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Ruch Chorzów 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
31 Znicz Pruszków 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
32 Puszcza Niepo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Hutnik Krak 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
34 Piast Gliwice 3 2 1 0 7:1 +6 0 1 2 +2
35 Stal Mielec 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
36 Nieciecza LKS 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
37 Polonia 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
38 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Rakow Czestochowa 3 2 0 1 5:1 +4 0 2 1 -1
40 Legia Warszawa B 3 2 0 1 3:2 +1 0 3 0 -1
41 Concordia Elblag 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Widzew Lódz 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
43 Jastrzebie GKS 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
44 Stomil Olsztyn 3 0 3 0 6:6 0 0 1 2 =3
45 Chemik Police 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
46 Cracovia Kraków 3 2 1 0 7:4 +3 0 1 2 +1
47 Warta 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
48 Stal Rzeszow 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Rekord Bielsko-Bia 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
50 Wisla Kraków 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Ostrowiec Świętokrzyski 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Sandecja Nowy Sącz 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
53 Zag 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
54 Górnik Zabrze 2 1 0 1 6:2 +4 0 1 1 -1
55 Tychy GKS 3 3 0 0 6:1 +5 0 2 1 +3
56 Garbarnia Krak 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Chemik Bydgoszcz 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Jagiellonia Bialystok 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
59 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Slask Wroclaw 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Gryf Wejherowo 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
62 Gryf S 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Odra Opole 2 1 0 1 1:1 0 0 2 0 -1
64 Zaglebie Sosnowiec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Olimpia Elbląg 3 2 0 1 4:6 -2 0 0 3 -1
66 Blekitni Stargard 3 2 0 1 6:3 +3 0 0 3 -1
67 Lech Poznan 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Puszcza Niepo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Gryf S 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Wigry Suwałki 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Katowice GKS 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
7 Ostrowiec Świętokrzyski 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Zag 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
9 Resovia 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Unia Skierniewice 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
11 Korona Kielce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Stomil Olsztyn 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
13 Cracovia Kraków 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
14 Miedz Legnica 2 0 2 0 3:0 +3 0 1 1 =2
15 Elana Toru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Nieciecza LKS 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Zaglebie Sosnowiec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Blekitni Stargard 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
20 Bytovia Bytów 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
21 Ruch Chorzów 1 0 1 0 3:0 +3 0 0 1 =1
22 Garbarnia Krak 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Stal Stalowa Wola 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
25 Skra Cz 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Stal Rzeszow 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Wisla Kraków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Radomiak Radom 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Olimpia Zambr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Legia Warszawa B 3 2 0 0 3:0 +3 0 3 0 -1
31 Widzew Lódz 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
32 Lódz LKS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Rybnik ROW 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Znicz Pruszków 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Hutnik Krak 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
36 Gryf Wejherowo 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
37 Odra Opole 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
38 Lechia Gdaňsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
39 Stilon Gorz 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
40 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Górnik Leczna 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Pogo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
44 Jastrzebie GKS 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
45 Chemik Police 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Chrobry G 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Plock 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Stal Mielec 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
49 Polonia 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Olimpia Elbląg 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
51 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Tychy GKS 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Chemik Bydgoszcz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Jagiellonia Bialystok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Chojniczanka Chojnice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Warta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Rekord Bielsko-Bia 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
61 Olimpia Grudziądz 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Belchatów 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Concordia Elblag 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Chełmianka Chełm 2 0 1 0 4:0 +4 0 1 1 -1
66 Stal Brzeg 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Puszcza Niepo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 Piast Gliwice 3 2 1 0 11:1 +10 0 1 2 +2
3 Slask Wroclaw 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Gryf S 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Wigry Suwałki 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Katowice GKS 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
7 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Zag 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Resovia 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
10 Unia Skierniewice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 Korona Kielce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
12 Stomil Olsztyn 2 0 2 0 5:5 0 0 0 2 =2
13 Cracovia Kraków 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
14 Miedz Legnica 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
15 Elana Toru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Nieciecza LKS 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Arka Gdynia 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Zaglebie Sosnowiec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Blekitni Stargard 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Bytovia Bytów 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
21 Ruch Chorzów 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
22 Garbarnia Krak 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
24 Stal Stalowa Wola 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
25 Skra Cz 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
26 Stal Rzeszow 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
27 Wisla Kraków 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Radomiak Radom 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
29 Olimpia Zambr 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
30 Legia Warszawa B 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Widzew Lódz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Lódz LKS 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
33 Rybnik ROW 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Znicz Pruszków 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
35 Hutnik Krak 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Gryf Wejherowo 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Odra Opole 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Lechia Gdaňsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 1 1 +2
39 Stilon Gorz 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
40 Sandecja Nowy Sącz 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
41 Górnik Zabrze 2 1 0 0 6:2 +4 0 1 1 -1
42 Górnik Leczna 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
43 Pogo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
44 Jastrzebie GKS 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
45 Chemik Police 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Chrobry G 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Plock 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
48 Stal Mielec 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
49 Polonia 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
50 Olimpia Elbląg 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
51 Lech Poznan 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
52 Legia Warszawa 3 3 0 0 7:2 +5 0 2 1 +3
53 Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Tychy GKS 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
55 Chemik Bydgoszcz 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
56 Jagiellonia Bialystok 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 Pogon Szczecin 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
59 Warta 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
60 Rekord Bielsko-Bia 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Olimpia Grudziądz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Belchatów 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Rakow Czestochowa 3 2 0 0 5:1 +4 0 2 1 -1
64 Concordia Elblag 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 Stal Brzeg 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Zaglebie Lubin 3 2 0 0 8:4 +4 0 1 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Podbeskidzie Bielsko-Biała csapat statisztikáit Puchar Polski bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Podbeskidzie Bielsko-Biała pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.