k, 2019 október 15. @ 03:52 (Europe/Budapest) | Időzóna választás
Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Lengyelország I Liga 2019/2020

Következő mérkőzések

Hazai Vendég 1 X 2 H2H
p, 2019 október 18. @ 18:00
Puszcza Niepo Tychy GKS 2.73 3.20 2.49
Wigry Suwałki Odra Opole 2.46 3.20 2.77
Chrobry G Chojniczanka Chojnice 2.51 3.20 2.71
p, 2019 október 18. @ 19:00
Stal Mielec Sandecja Nowy Sącz 1.60 3.82 5.25
p, 2019 október 18. @ 20:45
Miedz Legnica Stomil Olsztyn 1.60 3.85 5.20
szo, 2019 október 19. @ 17:00
Olimpia Grudziądz Radomiak Radom 2.72 3.20 2.51
szo, 2019 október 19. @ 17:45
Warta Zaglebie Sosnowiec 2.01 3.45 3.43
szo, 2019 október 19. @ 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała Jastrzebie GKS 1.76 3.68 4.17
szo, 2019 október 19. @ 19:00
Nieciecza LKS Belchatów 1.74 3.72 4.25

Legutóbbi eredmények

Összes eredmény
Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
szo, 2019 október 12. @ 17:00
Belchatów 1 : 0 Olimpia Grudziądz 2.31 3.14 2.88
szo, 2019 október 12. @ 14:00
Radomiak Radom 1 : 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2.18 3.27 3.03
p, 2019 október 11. @ 19:10
Sandecja Nowy Sącz 4 : 4 Chojniczanka Chojnice 2.12 3.23 3.10
p, 2019 október 11. @ 17:45
Stomil Olsztyn 1 : 1 Nieciecza LKS 2.53 3.23 2.54
v, 2019 október 06. @ 19:00
Olimpia Grudziądz 1 : 0 Stomil Olsztyn 2.35 3.11 2.79
szo, 2019 október 05. @ 19:00
Nieciecza LKS 4 : 3 Tychy GKS 2.09 3.14 3.22
szo, 2019 október 05. @ 18:00
Chojniczanka Chojnice 1 : 2 Odra Opole 2.11 3.21 3.10
Zaglebie Sosnowiec 3 : 1 Sandecja Nowy Sącz 2.39 3.05 2.75
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 0 Belchatów 1.71 3.34 4.43
szo, 2019 október 05. @ 17:45
Chrobry G 0 : 0 Warta 2.82 3.10 2.34
szo, 2019 október 05. @ 17:00
Wigry Suwałki 1 : 4 Radomiak Radom 3.17 3.14 2.12
p, 2019 október 04. @ 20:45
Stal Mielec 3 : 1 Jastrzebie GKS 1.61 3.60 4.86
p, 2019 október 04. @ 19:00
Miedz Legnica 1 : 0 Puszcza Niepo 1.67 3.56 4.44
v, 2019 szeptember 29. @ 18:00
Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Jastrzebie GKS 2.46 3.13 2.69
Odra Opole 1 : 1 Zaglebie Sosnowiec 2.52 3.06 2.67

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radomiak Radom 13 8 2 3 21:15 +6 26 5 8 -1
2 Warta 12 7 3 2 18:10 +8 24 5 7 =1
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 7 3 3 23:13 +10 24 5 8 +2
4 Stal Mielec 12 7 1 4 15:13 +2 22 7 5 +1
5 Stomil Olsztyn 13 6 3 4 12:12 0 21 8 5 =1
6 Miedz Legnica 12 6 2 4 15:11 +4 20 5 7 +1
7 Olimpia Grudziądz 13 6 2 5 21:18 +3 20 6 7 -1
8 Nieciecza LKS 13 5 3 5 18:13 +5 18 8 5 =1
9 Jastrzebie GKS 12 4 5 3 17:16 +1 17 6 6 -2
10 Belchatów 13 5 2 6 15:15 0 17 6 7 +1
11 Tychy GKS 12 5 2 5 25:20 +5 17 2 10 -2
12 Zaglebie Sosnowiec 12 4 3 5 16:16 0 15 7 5 +1
13 Chojniczanka Chojnice 13 4 3 6 21:23 -2 15 5 8 =1
14 Sandecja Nowy Sącz 13 4 3 6 17:22 -5 15 5 8 =1
15 Puszcza Niepo 12 4 2 6 8:13 -5 14 9 3 -2
16 Wigry Suwałki 12 3 3 6 12:19 -7 12 5 7 -2
17 Chrobry G 12 2 2 8 9:23 -14 8 6 6 =1
18 Odra Opole 12 1 4 7 7:18 -11 7 8 4 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Radomiak Radom 8 5 1 2 12:10 +2 16 3 5 -1
2 Stal Mielec 7 5 1 1 11:5 +6 16 4 3 +2
3 Belchatów 6 5 0 1 12:2 +10 15 2 4 +2
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 4 1 0 14:5 +9 13 0 5 +1
5 Stomil Olsztyn 6 4 1 1 7:5 +2 13 4 2 =1
6 Olimpia Grudziądz 7 4 1 2 14:9 +5 13 3 4 +1
7 Warta 5 4 1 0 9:3 +6 13 2 3 +2
8 Miedz Legnica 5 3 2 0 7:4 +3 11 2 3 +1
9 Sandecja Nowy Sącz 7 3 2 2 13:12 +1 11 2 5 =1
10 Nieciecza LKS 7 3 2 2 13:9 +4 11 3 4 +1
11 Jastrzebie GKS 4 3 1 0 6:2 +4 10 3 1 +2
12 Chojniczanka Chojnice 10 3 1 6 11:15 -4 10 4 6 -1
13 Tychy GKS 4 3 0 1 13:6 +7 9 0 4 -1
14 Zaglebie Sosnowiec 7 2 2 3 9:10 -1 8 4 3 +1
15 Wigry Suwałki 7 2 2 3 7:10 -3 8 4 3 -1
16 Chrobry G 6 1 2 3 3:6 -3 5 5 1 =1
17 Odra Opole 5 0 3 2 2:4 -2 3 5 0 =3
18 Puszcza Niepo 6 0 1 5 1:9 -8 1 4 2 -5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Puszcza Niepo 6 4 1 1 7:4 +3 13 5 1 -1
2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 3 2 3 9:8 +1 11 5 3 +1
3 Warta 7 3 2 2 9:7 +2 11 3 4 =1
4 Radomiak Radom 5 3 1 1 9:5 +4 10 2 3 +3
5 Miedz Legnica 7 3 0 4 8:7 +1 9 3 4 -1
6 Tychy GKS 8 2 2 4 12:14 -2 8 2 6 -1
7 Stomil Olsztyn 7 2 2 3 5:7 -2 8 4 3 -1
8 Jastrzebie GKS 8 1 4 3 11:14 -3 7 3 5 -2
9 Zaglebie Sosnowiec 5 2 1 2 7:6 +1 7 3 2 =1
10 Olimpia Grudziądz 6 2 1 3 7:9 -2 7 3 3 -1
11 Nieciecza LKS 6 2 1 3 5:4 +1 7 5 1 =1
12 Stal Mielec 5 2 0 3 4:8 -4 6 3 2 -2
13 Chojniczanka Chojnice 3 1 2 0 10:8 +2 5 1 2 =1
14 Odra Opole 7 1 1 5 5:14 -9 4 3 4 +1
15 Sandecja Nowy Sącz 6 1 1 4 4:10 -6 4 3 3 -1
16 Wigry Suwałki 5 1 1 3 5:9 -4 4 1 4 -3
17 Chrobry G 6 1 0 5 6:17 -11 3 1 5 -2
18 Belchatów 7 0 2 5 3:13 -10 2 4 3 -3

Ez az oldal tartalmazza a(z) I Liga bajnokság 2019/2020 szezonjának az elkövetkezendő mérkőzéseit, fontosabb statisztikáit, korábbi nyertesek listáját, a tabellákat lebontva teljes, hazai és vendég eredmények szerint. Emellett megtalálod itt a csapatok listáját, a korábbi arhivált szezonokat. Innen eljuthatsz a csapatok statisztikai oldalakra valamint összehasonlithatod a csapatokat a következő mérkőzések alapján.