k, 2021 április 13. @ 14:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás
Magyar sportfogadók közössége - Lépj be te is!

Dánia Landspokal 2020/2021

Következő mérkőzések

Hazai Vendég 1 X 2 H2H
cs, 2021 április 15. @ 16:30
Sonderjyll Midtjylland FC 4.85 3.91 1.61
cs, 2021 április 15. @ 19:00
Randers Freja Aarhus AGF 2.62 3.30 2.50


Play-off

Nyolcaddöntők Negyed döntők Elődöntők Döntő
                           
részletek
Nyk. 0:3 Ode.-2020.12.09
           
  Nykobing  0
részletek
Ode. 1:2 Mid.-2021.02.11
Mid. 3:0 Ode.-2021.03.10
  Odense  1  
  Odense  0
részletek
FC . 1:2otp Mid.-2020.12.17
    Midtjylland FC  2  
  FC Kobenhavn  0
részletek
Mid. 1:0 Son.-2021.04.08
Son. -1:-1 Mid.-2021.04.15
  Midtjylland FC  1  
  Midtjylland FC  1
részletek
Fre. 2:1ot Br.-2020.12.17
    Sonderjyll  0  
  Fremad Amager  1
részletek
Fre. 1:2 Son.-2021.02.10
Son. 4:1 Fre.-2021.03.11
  Bröndby Kobenhavn  0  
  Fremad Amager  0
részletek
Son. 2:1ot Lyn.-2020.12.16
    Sonderjyll  2  
  Sonderjyll  1
részletek
  Lyngby Kobenhavn  0  
   
részletek
Aar. 1:0 Hor.-2020.12.16
     
  Aarhus AGF  1
részletek
Aar. 3:1 B 9.-2021.02.10
B 9. 2:1 Aar.-2021.03.11
  Horsens  0  
  Aarhus AGF  1
részletek
B 9. 1:0 Aal.-2020.12.08
    B 93  1  
  B 93  1
részletek
Aar. 0:2 Ran.-2021.04.08
Ran. -1:-1 Aar.-2021.04.15
  Aalborg BK  0  
  Aarhus AGF  0
részletek
Hvi. 2:3 Vej.-2020.12.15
    Randers Freja  1  
  Hvidovre Kobenhavn  0
részletek
Vej. 0:0 Ran.-2021.02.11
Ran. 3:1 Vej.-2021.03.10
  Vejle BK  1  
  Vejle BK  0
részletek
Hol. 1:3 Ran.-2020.12.15
    Randers Freja  1  
  Holstebro  0
  Randers Freja  1  

Legutóbbi eredmények

Összes eredmény
Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
cs, 2021 április 08. @ 19:00
Aarhus AGF 0 : 2 Randers Freja 2.21 3.14 3.12
cs, 2021 április 08. @ 16:30
Midtjylland FC 1 : 0 Sonderjyll 1.49 3.86 6.26
cs, 2021 március 11. @ 18:45
B 93 2 : 1 Aarhus AGF 8.24 5.06 1.30
cs, 2021 március 11. @ 16:30
Sonderjyll 4 : 1 Fremad Amager 1.80 3.70 3.91
sze, 2021 március 10. @ 18:00
Randers Freja 3 : 1 Vejle BK 1.88 3.44 3.88
sze, 2021 március 10. @ 16:30
Midtjylland FC 3 : 0 Odense 1.66 3.71 4.62
cs, 2021 február 11. @ 20:15
Vejle BK 0 : 0 Randers Freja 3.18 3.19 2.23
cs, 2021 február 11. @ 18:00
Odense 1 : 2 Midtjylland FC 3.81 3.35 1.95
sze, 2021 február 10. @ 20:15
Aarhus AGF 3 : 1 B 93 1.17 6.48 13.00
sze, 2021 február 10. @ 18:00
Fremad Amager 1 : 2 Sonderjyll 3.49 3.45 1.95
cs, 2020 december 17. @ 20:15
FC Kobenhavn 1 : 2 ot(p) Midtjylland FC 2.41 3.41 2.62
cs, 2020 december 17. @ 18:30
Fremad Amager 2 : 1 ot Bröndby Kobenhavn 4.86 4.26 1.55
sze, 2020 december 16. @ 18:30
Aarhus AGF 1 : 0 Horsens 1.33 4.79 8.03
sze, 2020 december 16. @ 16:30
Sonderjyll 2 : 1 ot Lyngby Kobenhavn 2.03 3.44 3.28
k, 2020 december 15. @ 19:00
Holstebro 1 : 3 Randers Freja 16.70 8.81 1.08

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Avedore 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Graesrodderne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
3 Silkeborg IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
4 Nordsjalland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
5 Thisted 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Solrod FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
7 Hojslev IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Nykobing 0 0 0 0 0:0 0 0 1 3 -1
9 Helsted Fremad 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Slagelse 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
11 Nastved 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
12 Nakskov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 B 1908 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Ballerup-Skovlunde 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
15 Utopia FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
16 Dalum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
17 Aarhus AGF 0 0 0 0 0:0 0 0 2 3 -2
18 B 93 0 0 0 0 0:0 0 0 1 5 +1
19 Egebjerg Fodbold 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Frederiksberg FA 2000 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 SGI Sonderris 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Fredericia 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
24 Naesby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Frem Saxkobing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Kolding IF 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
27 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 2 3 -1
28 Lojt 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Birkerod 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
30 Brabrand 0 0 0 0 0:0 0 0 0 3 =1
31 Ringsted 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =1
32 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Middelfart 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
34 Bogense 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
35 Rodovre BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 AB Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 3 -1
37 Ringkobing IF 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Sydvest 05 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
39 Otterup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Union Kobenhavn BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Fjordager 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Bröndby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 =1
43 Viby IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
44 Aalborg Chang 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Jammerbugt 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
46 Randers Freja 0 0 0 0 0:0 0 0 2 4 +2
47 Susa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Holbaek BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
49 Roskilde FC 1906 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
50 Skovshoved IF 0 0 0 0 0:0 0 0 2 0 -1
51 Hundested IK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Vatanspor VRI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Aarhus Fremad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 3 -1
54 Morso 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Hvidovre Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 3 1 -1
56 Midtjylland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 2 3 +3
57 Lyseng IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Aarhus VSK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 3 -1
59 Skanderborg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Kolding B 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
61 Skive 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
62 Odense 0 0 0 0 0:0 0 0 0 5 -2
63 Vejgaard B 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Ishoj BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
65 Aarhus ASA 0 0 0 0 0:0 0 0 0 3 -1
66 Hedensted 0 0 0 0 0:0 0 0 0 3 -1
67 Horsens 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
68 Restrup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Helsingor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Lyngby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 3 =1
71 Vordingborg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Frederikssund 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Skjold 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
74 Bispebjerg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
75 Fremad Amager 0 0 0 0 0:0 0 0 0 6 -2
76 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =1
77 Kjellerup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
78 Aalborg Freja 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Grindsted GIF 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
80 NFB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Hobro 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
82 Koge HB 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
83 Allerod FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =1
84 KFUM Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
85 LSF Smorum 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
86 OKS Odense 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
87 Bronshoj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =1
88 Glostrup IF 32 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Vendsyssel 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
90 Vanlose IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
91 Hillerod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
92 Vejle BK 0 0 0 0 0:0 0 0 1 4 -1
93 ESPM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 HIK Hellerup 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 =1
95 Aalborg BK 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
96 Frem Hellebak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 RIK/Knudsker 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Djursland 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Bronderslev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Holstebro 0 0 0 0 0:0 0 0 1 3 -1
101 Viborg FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =1
102 Avarta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 3 -1
103 GVI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vatanspor VRI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Hvidovre Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
3 Lyseng IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Bronderslev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Viborg FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 GVI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
7 Otterup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Fjordager 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Viby IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 OKS Odense 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Glostrup IF 32 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Vanlose IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
13 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 +1
14 Lojt 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Brabrand 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
16 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Frederikssund 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Fremad Amager 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
19 Kjellerup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
20 Utopia FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
21 Aarhus AGF 0 0 0 0 0:0 0 0 2 1 -1
22 Egebjerg Fodbold 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Skanderborg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Skive 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Vejgaard B 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Graesrodderne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Nordsjalland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Solrod FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Randers Freja 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
30 Susa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Roskilde FC 1906 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Hundested IK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Hillerod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 HIK Hellerup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Frem Hellebak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Bogense 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 AB Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Sydvest 05 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
39 Grindsted GIF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Hobro 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Allerod FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =1
42 SGI Sonderris 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
44 Frem Saxkobing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Aarhus ASA 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
46 Horsens 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Restrup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Lyngby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Hojslev IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Slagelse 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
51 Nakskov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Aarhus Fremad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
53 Morso 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Midtjylland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 +2
55 Aarhus VSK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Djursland 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Holstebro 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Avarta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Union Kobenhavn BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Bröndby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Aalborg Chang 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 LSF Smorum 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
63 Bronshoj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =1
64 Vendsyssel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Kolding IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Birkerod 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
67 Ringsted 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =1
68 Skjold 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
69 Bispebjerg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
70 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
71 Aalborg Freja 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Ballerup-Skovlunde 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
73 Dalum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 B 93 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 +2
75 Kolding B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Odense 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Ishoj BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
78 Avedore 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Silkeborg IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Thisted 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Jammerbugt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
82 Holbaek BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Skovshoved IF 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 =1
84 Vejle BK 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 =1
85 ESPM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Aalborg BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 RIK/Knudsker 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Middelfart 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Rodovre BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Ringkobing IF 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 NFB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Koge HB 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 KFUM Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Frederiksberg FA 2000 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
95 Fredericia 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Naesby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Hedensted 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
98 Helsingor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Vordingborg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Nykobing 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
101 Helsted Fremad 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Nastved 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 B 1908 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vatanspor VRI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Hvidovre Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 2 0 +2
3 Lyseng IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Bronderslev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Viborg FF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =1
6 GVI 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Otterup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Fjordager 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Viby IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
10 OKS Odense 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
11 Glostrup IF 32 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Vanlose IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Sonderjyll 0 0 0 0 0:0 0 0 2 1 -1
14 Lojt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Brabrand 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 +2
16 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Frederikssund 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Fremad Amager 0 0 0 0 0:0 0 0 0 4 -1
19 Kjellerup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Utopia FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Aarhus AGF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
22 Egebjerg Fodbold 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Skanderborg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Skive 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 +2
25 Vejgaard B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Graesrodderne 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
27 Nordsjalland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
28 Solrod FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
29 Randers Freja 0 0 0 0 0:0 0 0 2 3 +1
30 Susa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Roskilde FC 1906 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
32 Hundested IK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Hillerod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
34 HIK Hellerup 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 =1
35 Frem Hellebak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Bogense 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
37 AB Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =2
38 Sydvest 05 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Grindsted GIF 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 +1
40 Hobro 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
41 Allerod FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 SGI Sonderris 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Esbjerg FB 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
44 Frem Saxkobing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Aarhus ASA 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
46 Horsens 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 -1
47 Restrup 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Lyngby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 3 =1
49 Hojslev IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Slagelse 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Nakskov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Aarhus Fremad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
53 Morso 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Midtjylland FC 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 +1
55 Aarhus VSK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 +2
56 Djursland 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Holstebro 0 0 0 0 0:0 0 0 1 2 +3
58 Avarta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 =2
59 Union Kobenhavn BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Bröndby Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 =1
61 Aalborg Chang 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 LSF Smorum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
63 Bronshoj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Vendsyssel 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
65 Kolding IF 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 +2
66 Birkerod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Ringsted 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Skjold 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Bispebjerg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 FC Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
71 Aalborg Freja 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Ballerup-Skovlunde 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
73 Dalum 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
74 B 93 0 0 0 0 0:0 0 0 0 4 -1
75 Kolding B 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 +1
76 Odense 0 0 0 0 0:0 0 0 0 4 -1
77 Ishoj BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Avedore 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Silkeborg IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
80 Thisted 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Jammerbugt 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 +1
82 Holbaek BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
83 Skovshoved IF 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Vejle BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 4 -1
85 ESPM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Aalborg BK 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
87 RIK/Knudsker 1 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Middelfart 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 -1
89 Rodovre BK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Ringkobing IF 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 NFB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Koge HB 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 +2
93 KFUM Kobenhavn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 =1
94 Frederiksberg FA 2000 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Fredericia 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Naesby 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Hedensted 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 +1
98 Helsingor 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Vordingborg 0 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Nykobing 0 0 0 0 0:0 0 0 0 2 +2
101 Helsted Fremad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Nastved 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 -1
103 B 1908 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Landspokal bajnokság 2020/2021 szezonjának az elkövetkezendő mérkőzéseit, fontosabb statisztikáit, korábbi nyertesek listáját, a tabellákat lebontva teljes, hazai és vendég eredmények szerint. Emellett megtalálod itt a csapatok listáját, a korábbi arhivált szezonokat. Innen eljuthatsz a csapatok statisztikai oldalakra valamint összehasonlithatod a csapatokat a következő mérkőzések alapján.