h, 2018 október 15. @ 22:55 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vyškov vs. Plzeň Viktoria

Összehasonlitás ezzel

Pohár 2018/2019


Vyškov


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2018.08.14 Otrokovice 1 : 5 Vyškov 3.17 4.10 1.83
2 2018.09.04 Vyškov 3 : 2 ot Vítkovice 5.38 4.53 1.48
3 2018.10.11 Vyškov 1 : 5 Plzeň Viktoria 19.88 11.11 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Plzeň Viktoria


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
3 2018.10.11 Vyškov 1 : 5 Plzeň Viktoria 19.88 11.11 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2018.10.11 Vyškov 1 : 5 Plzeň Viktoria 19.88 11.11 1.05

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes 4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Vyškov

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 1 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 0% (0/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 52.94% (9/17)
Második 41.18% (7/17)

Plzeň Viktoria

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)

Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 66.67% (4/6)
Második 33.33% (2/6)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vysok 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
2 Kolín Mogul 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Bzenec Slovan 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
4 Olomouc 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
5 Velk 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Český Brod 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Nový Jičín 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
8 Tachov 2 1 0 1 5:1 +4 0 1 1 -1
9 Třinec 3 2 0 1 5:7 -2 0 1 2 -1
10 P 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Hradec Králové 2 0 1 1 3:4 -1 0 0 2 -1
12 Hostou 3 2 0 1 8:10 -2 0 0 3 -1
13 Dětmarovice 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
14 Luha 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
15 Dolní Benešov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
16 Bohemians 1905 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
17 Otrokovice 2 1 0 1 6:6 0 0 0 2 -1
18 Kladno SK 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
19 Vrchovina SFK 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
20 Chomutov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Sedl 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
22 Hulín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Dob 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
24 Zlín 2 2 0 0 14:3 +11 0 0 2 +2
25 Lib 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Libiš 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Blansko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Slovácko 1. FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
29 Litom 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
30 Ždírec n. Doubr. 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Velk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Slavia Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
33 Nov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
34 Dvůr Králové 3 1 1 1 4:4 0 0 2 1 -1
35 Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Šumperk 2 0 1 1 4:5 -1 0 1 1 -1
37 Frýdek-Místek VP 2 0 1 1 0:5 -5 0 1 1 -1
38 Ostrov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Náchod 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
40 P 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
41 Vítkovice 2 1 1 0 7:4 +3 0 0 2 =1
42 Ole 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
43 Králův Dvůr 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Líšeň SK 3 1 1 1 6:8 -2 0 0 3 -1
45 Zápy Sokol 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
46 Dobrovice 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
47 M 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Most 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
49 Kratonohy Sokol 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Hranice SK 3 0 2 1 10:11 -1 0 0 3 -1
51 Bohum 2 1 1 0 6:4 +2 0 1 1 =1
52 Příbram 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
53 Lan 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
54 Polná Slavoj 4 3 0 1 24:6 +18 0 0 4 -1
55 Domažlice Jiskra 2 1 1 0 7:1 +6 0 0 2 =1
56 Liberec 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
57 Star 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Chrudim AFK 3 3 0 0 8:3 +5 0 1 2 +3
59 Slati 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
60 Opava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
61 Beroun Union 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
62 Karviná FC 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
63 Vsetín 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Radotínský SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Benešov 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
66 Neratovice 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
67 Ústí n. Orlicí 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
68 Velvary 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
69 Rýmařov 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
70 Old 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
71 Souš Siad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Nymburk Polaban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Hořovicko FC 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
74 Mladá Boleslav 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
75 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
76 Rakovník 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
77 Ben 3 1 1 1 6:5 +1 0 1 2 -1
78 Uničov 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
79 Str 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
80 Teplice 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
81 B 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
82 Pěnčín-Turnov 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
83 Brozany 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
84 Lokomotiva Vltavín 3 2 0 1 9:5 +4 0 0 3 -1
85 Kozlovice FK 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Jihlava 3 1 1 1 5:4 +1 0 1 2 -1
87 Zbuzany 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Ostrava Baník 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
89 Jind 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
90 Velké Meziříčí 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
91 Havířov 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
92 Rosice Slovan 3 2 0 1 11:3 +8 0 1 2 -1
93 Ústí n. Labem 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
94 Rokycany 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
95 Admira Praha FK 3 2 0 1 5:6 -1 0 1 2 -1
96 Ostr 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
97 Znojmo 2 1 1 0 8:4 +4 0 0 2 =1
98 Brunt 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
99 Trutnov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Meteor Praha 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Olympia Hradec Králové 3 2 0 1 3:6 -3 0 1 2 -1
102 Vyškov 3 1 1 1 9:9 0 0 0 3 -1
103 He 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
104 Sezimovo Ústí 3 1 1 1 3:4 -1 0 1 2 -1
105 Pet 3 2 0 1 8:8 0 0 0 3 -1
106 Prostějov 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
107 Humpolec 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
108 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
109 Horky nad Jizerou 2 0 1 1 5:6 -1 0 0 2 -1
110 Čáslav 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
111 Převýšov 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
112 Pardubice Tesla 3 2 0 1 4:2 +2 0 2 1 -1
113 Fr 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
114 Bystrc 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
115 Sob 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
116 České Budějovice 3 2 0 1 6:2 +4 0 2 1 -1
117 P 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
118 Žďár n. Sázavou 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
119 Vlašim 3 1 1 1 4:5 -1 0 1 2 -1
120 Aritma Praha 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Varnsdorf 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 J 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
123 Vyšehrad 1 0 0 1 4:5 -1 0 0 1 -1
124 Nov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Sparta Praha 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
126 Velk 1 0 0 1 0:15 -15 0 0 1 -1
127 Motorlet Praha 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
128 Živanice Sokol 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
129 Mariánské Lázně 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
130 Kroměříž 2 0 1 1 0:5 -5 0 1 1 -1
131 Hodon 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Klatovy 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
133 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
134 Hlučín 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Lan 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
136 Jablonec 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
137 Sokolov Baník 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
138 Dukla Praha FK 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
139 Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Tasovice Sokol 3 1 1 1 8:9 -1 0 1 2 -1
141 Dvory 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Brand 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
143 Slavičín 4 1 2 1 9:14 -5 0 1 3 -1
144 Rako Rakovn 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
145 Žižkov Viktoria 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
146 Ji 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Vodňany 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
148 Písek 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
149 Brno 3 2 0 1 4:1 +3 0 3 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vyšehrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Nov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Motorlet Praha 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Mariánské Lázně 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Ostrov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Vítkovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Ole 1 0 1 0 4:0 +4 0 0 1 =1
8 Líšeň SK 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
9 Dobrovice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Sezimovo Ústí 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Pet 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Plzeň Viktoria 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Horky nad Jizerou 2 0 1 0 5:0 +5 0 0 2 -1
14 Převýšov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Vrchovina SFK 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Hulín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Dob 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Libiš 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Slovácko 1. FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Kozlovice FK 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
21 Ostrava Baník 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Jind 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
23 Havířov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Ústí n. Labem 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Kolín Mogul 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Bzenec Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Český Brod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Tachov 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
29 Neratovice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Rýmařov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Old 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
32 Nymburk Polaban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Klatovy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Jablonec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dukla Praha FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Hranice SK 2 0 2 0 9:0 +9 0 0 2 =2
40 Bohum 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
41 Polná Slavoj 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
42 Liberec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Fr 2 1 1 0 2:0 +2 0 2 0 =1
44 České Budějovice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 P 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
46 Vlašim 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Varnsdorf 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Ždírec n. Doubr. 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Velk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Dvůr Králové 3 1 1 0 4:0 +4 0 2 1 -1
51 Šumperk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Rokycany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
53 Znojmo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Brunt 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Meteor Praha 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Vyškov 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
57 Hradec Králové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Hostou 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
59 Dolní Benešov 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
60 Otrokovice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Uničov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Pěnčín-Turnov 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
65 Lokomotiva Vltavín 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Dvory 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Brand 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Žižkov Viktoria 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Ji 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Písek 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Chrudim AFK 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
72 Slati 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
73 Karviná FC 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
74 Radotínský SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 J 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Sparta Praha 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Velk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Živanice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Kroměříž 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Náchod 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
81 P 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
82 Králův Dvůr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Zápy Sokol 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 He 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
85 Prostějov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Humpolec 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
87 Čáslav 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
88 Pardubice Tesla 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Chomutov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Sedl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Zlín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Lib 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Blansko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Jihlava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Zbuzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Velké Meziříčí 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Rosice Slovan 3 2 0 0 11:0 +11 0 1 2 -1
98 Vysok 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
99 Olomouc 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
100 Velk 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Nový Jičín 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
102 Třinec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Ústí n. Orlicí 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Velvary 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Souš Siad 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Hořovicko FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Hodon 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Hlučín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Lan 2 1 1 0 4:0 +4 0 1 1 =1
110 Sokolov Baník 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Valašské Meziříčí 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Most 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
113 Kratonohy Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Příbram 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
115 Lan 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
116 Domažlice Jiskra 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
117 Bystrc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Sob 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Žďár n. Sázavou 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
120 Aritma Praha 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Litom 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
122 Slavia Praha 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
123 Nov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Havlíčkův Brod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Frýdek-Místek VP 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Admira Praha FK 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
127 Ostr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Trutnov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Olympia Hradec Králové 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
130 P 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Dětmarovice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Luha 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
133 Bohemians 1905 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
134 Kladno SK 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
135 Rakovník 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Ben 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
137 Teplice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Brozany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Slavičín 3 1 1 0 8:0 +8 0 1 2 -1
141 Rako Rakovn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
142 Vodňany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Brno 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Tasovice Sokol 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
145 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Opava 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
147 Beroun Union 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Vsetín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Benešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vyšehrad 1 0 0 0 4:5 -1 0 0 1 -1
2 Nov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Motorlet Praha 1 0 1 0 2:4 -2 0 0 1 =1
4 Mariánské Lázně 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
5 Ostrov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Vítkovice 2 1 1 0 6:4 +2 0 0 2 =1
7 Ole 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
8 Líšeň SK 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
9 Dobrovice 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
10 Sezimovo Ústí 3 1 1 0 4:4 0 0 1 2 -1
11 Pet 2 2 0 0 12:4 +8 0 0 2 +2
12 Plzeň Viktoria 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
13 Horky nad Jizerou 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Převýšov 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
15 Vrchovina SFK 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
16 Hulín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Dob 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Libiš 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Slovácko 1. FC 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
20 Kozlovice FK 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Ostrava Baník 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
22 Jind 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
23 Havířov 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
24 Ústí n. Labem 3 2 0 0 6:4 +2 0 1 2 -1
25 Kolín Mogul 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Bzenec Slovan 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
27 Český Brod 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Tachov 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
29 Neratovice 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
30 Rýmařov 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
31 Old 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Nymburk Polaban 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Mladá Boleslav 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
34 Klatovy 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
35 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
36 Jablonec 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
37 Dukla Praha FK 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
38 M 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Hranice SK 1 0 0 0 7:2 +5 0 0 1 -1
40 Bohum 1 0 1 0 2:4 -2 0 0 1 =1
41 Polná Slavoj 1 1 0 0 21:0 +21 0 0 1 +1
42 Liberec 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
43 Fr 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
44 České Budějovice 3 2 0 0 6:2 +4 0 2 1 -1
45 P 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Vlašim 3 1 1 0 5:5 0 0 1 2 -1
47 Varnsdorf 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Ždírec n. Doubr. 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Velk 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Dvůr Králové 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Šumperk 1 0 1 0 6:4 +2 0 0 1 =1
52 Rokycany 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 Znojmo 2 1 1 0 7:4 +3 0 0 2 =1
54 Brunt 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
55 Meteor Praha 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Vyškov 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
57 Hradec Králové 2 0 1 0 5:4 +1 0 0 2 -1
58 Hostou 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
59 Dolní Benešov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
60 Otrokovice 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
61 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
62 Uničov 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
63 Str 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 Pěnčín-Turnov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Lokomotiva Vltavín 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
66 Dvory 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Brand 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
68 Žižkov Viktoria 2 2 0 0 6:1 +5 0 1 1 +2
69 Ji 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Písek 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
71 Chrudim AFK 2 2 0 0 6:3 +3 0 0 2 +2
72 Slati 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Karviná FC 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
74 Radotínský SK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 J 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
76 Sparta Praha 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
77 Velk 0 0 0 0 15:0 +15 0 0 0 -0
78 Živanice Sokol 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
79 Kroměříž 1 0 1 0 7:0 +7 0 1 0 =1
80 Náchod 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 P 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
82 Králův Dvůr 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Zápy Sokol 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
84 He 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Prostějov 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
86 Humpolec 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
87 Čáslav 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
88 Pardubice Tesla 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
89 Chomutov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Sedl 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
91 Zlín 2 2 0 0 14:3 +11 0 0 2 +2
92 Lib 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Blansko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Jihlava 3 1 1 0 8:4 +4 0 1 2 -1
95 Zbuzany 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Velké Meziříčí 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
97 Rosice Slovan 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Vysok 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Olomouc 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Velk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Nový Jičín 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
102 Třinec 3 2 0 0 5:7 -2 0 1 2 -1
103 Ústí n. Orlicí 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
104 Velvary 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
105 Souš Siad 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Hořovicko FC 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
107 Hodon 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Hlučín 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Lan 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Sokolov Baník 2 2 0 0 7:0 +7 0 1 1 +2
111 Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Most 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Kratonohy Sokol 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Příbram 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
115 Lan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Domažlice Jiskra 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
117 Bystrc 1 0 0 0 0:8 -8 0 0 1 -1
118 Sob 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
119 Žďár n. Sázavou 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Aritma Praha 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Litom 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
122 Slavia Praha 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Nov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Frýdek-Místek VP 1 0 1 0 6:0 +6 0 1 0 =1
126 Admira Praha FK 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
127 Ostr 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
128 Trutnov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Olympia Hradec Králové 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
130 P 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Dětmarovice 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
132 Luha 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Bohemians 1905 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Kladno SK 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
135 Rakovník 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
136 Ben 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
137 Teplice 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
138 B 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Brozany 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
140 Slavičín 1 0 1 0 14:1 +13 0 0 1 =1
141 Rako Rakovn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Vodňany 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Brno 2 2 0 0 5:0 +5 0 2 0 +2
144 Tasovice Sokol 1 1 0 0 10:0 +10 0 1 0 +1
145 Star 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Opava 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
147 Beroun Union 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Vsetín 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Benešov 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1

Itt láthatod hogyan viszonyul Vyškov és Plzeň Viktoria egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Pohár bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.